صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ جک لیسوفسکی و اسکات دونالدسون

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ جک لیسوفسکی و اسکات دونالدسون

4 2 1

اگر از علاقمندان به پیش بینی مسابقات اسنوکر هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. مسابقات آزاد چین به رسم هرساله در شهر پکن در حال برگزاری است . این مسابقات از سال ۱۹۹۷ به میزبانی شهر پکن برگزار می‌شود و مارک ویلیامز و مارک سلبی با کسب ۳ عنوان قهرمانی در این مسابقات پرافتخارترین بازیکنان در تاریخ این مسابقات هستند. مسابقات آزاد چین ، امسال نیز مثل سال‌های گذشته بسیار جذاب دنبال شد و تقریبا تمامی بزرگان این رشته در همان دورهای نخست از گردونه رقابت‌ها حذف شدند. از بین ۱۶ اسنوکرباز برتر رنکینگ جهانی، تنها نیل رابرتسون، جک لیسوفسکی و لوکا برسل در این مسابقات باقی مانده‌اند.

اکنون در دومین بازی دور نیمه نهایی جک لیسوفسکی و اسکات دونالدسون در مقابل هم قرار خواهند گرفت. در آغاز مسابقات آزاد چین هیچکس تصور نمی‌کرد که این دو بازیکن به نیمه نهایی برسند. این مسابقه ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح روز شنبه برگزار خواهد شد.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ جک لیسوفسکی به دنبال اولین فینال فصل

جک لیسوفسکی که در این فصل با چند پیروزی درخشان یکی از بهترین فصول ورزشی خود را طی می‌کند، بار دیگر به نیمه نهایی یک تورنومنت مهم رسیده‌است. جک لیسوفسکی در تورنومنت قهرمانی بازیکنان توانست در دور یک چهارم نهایی تا آستانه حذف جاد ترامپ نیز پیش برود اما در نهایت در فریم پایانی در مقابل او شکست خورد. جک لیسوفسکی اما مسابقات آزاد چین را بسیار قدرتمند آغاز کرد و توانست با نتیجه ۶ – ۲ جان آستلی را شکست دهد. او در دورهای بعد نیز موفق شد گرین و لی هانگ را شکست دهد تا در دور یک چهار در مقابل استوارت بینگام، قهرمان سابق جهان قرار بگیرد. دیدار بینگام و جک لیسوفسکی یکی از جذاب‌ترین دیدارهای مسابقات آزاد چین بود که در نهایت لیسوفسکی موفق شد با نتیجه ۶- ۵ پیروز شود و به دور نیمه نهایی راه یابد.

جک لیسوفسکی که اکنون زیر نظر مربی جاد ترامپ کار می‌کند، در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین‌های جهان است. جک هنوز فاصله زیادی با قهرمانانی چون اُسالیوان و سلبی دارد اما با تغییری که در سبک بازی خود ایجاد کرده‌است اکنون یکی از خطرناک ترین بازیکنان دنیا محسوب می‌شود. جک اکنون در موقعیت بسیار خوبی برای رسیدن به فینال یک تورنومنت مهم قرار دارد.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه سخت است اما انتظار می‌رود جک لیسوفسکی برتری محسوسی در مقابل اسکات دونالدسون داشته‌باشد.

اسکات دونالدسون ؛ ادامه شگفتی یا پایان رویا ؟

اسکات دونالدسون در مسابقات آزاد چین بدون شک جذاب‌ترین بازی‌های را به نمایش گذاشته‌است. اسکات دونالدسون که در رنکینگ جهانی در رتبه ۵۲ قرار دارد، در آغاز مسابقات آزاد چین هیچ شانسی برای رسیدن به مراحل بالا نداشت. کارشناسان صعود از دور اول را در بهترین شرایط برای دونالدسون متصور بودند. اسکات اما با شگفت زده کردن دنیای اسنوکر اکنون در دور نیمه نهایی قرار دارد، جایی که تقریبا هیچکدام از بزرگان اسنوکر به آن نرسیدند.

اسکات دونالدسون در مسابقات آزاد چین در دور نخست با قرعه سختی به نام جو پری مواجه شد که موفق شد با نتیجه ۶- ۴ برنده شود. دونالدسون پس از آن دیوید گیلبرت، ریکی والدن و وولاستون رو شکست داد تا به نیمه نهایی صعود کند. دونالدسون تاکنون در طول دوران حرفه‌ای خود موفق به ثبت ۳۷ بِرِیک صد امتیازی شده‌است که آمار چندان خوبی به حساب نمی‌آید.  جک لیسوفسکی و اسکات دونالدسون تاکنون ۳ بار در مقابل هم قرار گرفته‌اند، که دونالدسون در هر سه دیدار پیروز بوده‌است.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار بوده‌است و فرم خوب هر دو بازیکن باعث می‌شود انتظار یک بازی نزدیک را داشته باشیم.

پیش بینی مسابقات آزاد چین در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *