صفحه اصلی / عمومی / پیش‌بینی بسکتبال NBA ؛ پیش‌بازی اوکلاهما سیتی-هیوستون راکتس

پیش‌بینی بسکتبال NBA ؛ پیش‌بازی اوکلاهما سیتی-هیوستون راکتس

ad banner

پیش‌بینی بسکتبال NBA ؛ اوکلاهما سیتی-هیوستون راکتس

رودررویی پال جورج و جیمز هاردن، پیش‌بینی بسکتبال NBA حساس‌تر از هروقت دیگر می‌کند ، رأس ساعت ۲۳:۳۰ روز سه‌شنبه، ۴ دی ماه و از سری رقابت‌های بسکتبال NBA تیم‌های اوکلاهما سیتی و هیوستون راکتس مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. اوکلاهما پس از ۴ برد پیاپی، طی یک نبرد پایاپای در خانه‌ی مینه‌سوتا مغلوب شد تا با ۶ برد و ۴ باخت در ۱۰ بازی اخیر در رده‌ی سوم جدول کنفرانس غرب قرار گیرد. این تیم نسبت به تیم صدرنشین یعنی دنور ناگتس تنها به‌اندازه‌ی یک بازی عقب است و قطعاً بازی مقابل هیوستونِ نه‌چندان آماده را فرصت خوبی برای تعقیب صدرنشین می‌داند. تیم هیوستون هم یکشنبه‌شب با شکست دادن سن‌آنتونیو توانست به اولین برد خود در غیاب کریس پال دست یابد.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

اوکلاهما سیتی؛ در پیِ صدرنشینی

اوکلاهما در چهارمین فصل همکاری با سرمربی خوشفکر خود بیلی داناوان سودای درخشش در NBA را دارد. اوکلاهما در ۳ فصل قبل با رکورد ۶۳ درصد پیروزی و ۳ صعود مستقیم به پلی‌آف کار بزرگی انجام داده بود. این تیم با مثلث پال جورج (امتیازآورترین بازیکن تیم)، راسل وستبروک (بیشترین پاس گل، ریباند و توپ‌ربایی تیم) و استیون آدامز (با ۶۰ درصد دقت پرتاب منطقه‌ای) توانسته تا اینجای فصل با ۲۱ برد و ۱۱ باخت و آمار خانگی عالی ۱۲ برد و تنها ۴ باخت، با ۶۵.۵ درصد پیروزی در رده‌ی سوم کنفرانس غرب قرار بگیرد. مصدومین اوکلاهما سیتی در این بازی، ترنس فرگوسن، تایلر دیویس و آندره روبرسون هستند که قطعاً نبود آن‌ها در بازی میزبان اخلالی ایجاد نخواهد کرد. غیر از ۴ باخت ابتدای فصل، جز یک‌بار سابقه نداشته اوکلاهما ۲ بازی را پشت‌سر هم ببازد. پیش‌بینی این مطلب که آیا این تیم پس از مینه‌سوتا به هیوستون خواهد باخت یا نه چالش بزرگی است.

پیش‌بینی بسکتبال NBA

هیوستون راکتس: همه‌ی چشم‌ها به جیمز هاردن

هیوستون تا اینجای فصل بسیار کمتر از انتظارات نتیجه گرفته است و با ۱۷ برد و ۱۵ باخت در رده‌ی هشتم کنفرانس غرب قرار دارد و با صدر جدول به‌اندازه‌ی ۵ بازی فاصله دارد. عملکرد شاگردان مایک دی‌آنتونی سینوسی بوده و جز یک‌بار، بردها و باخت‌های این تیم سریالی بوده است (دقیقاً برعکس اوکلاهما که جز دو ‌بار هرگز باخت سریالی نداشته). یکی از دلایل این عملکرد نامناسب، مصدومیت بازیکنان مهم این تیم است. هیوستون راکتس برای بازی با اوکلاهما، دو بازیکن اصلی خود یعنی کریس پال و کارملو آنتونی را در اختیار نخواهد داشت. آمار هیوستون در غیاب کریس پال تا اینجای فصل ۵ باخت و تنها ۱ برد بوده است. هیوستون حداقل ۲ هفته پال را در اختیار نخواهد داشت و برای جایگزینی او روی آستین ریورز حساب باز کرده است. با این‌حال هیوستون به درخشش جیمز هاردن (بیشترین امتیاز، بیشترین پاس گل، بیشترین توپ‌ربایی تیم) و کلینت کاپلا (بیشترین بلاک و بیشترین ریباند تیم) دل‌خوش است.

پیش‌بینی بسکتبال NBA

پیش‌بینی بسکتبال NBA؛ اوکلاهما-هیوستون

گرچه پیش‌بینی بسکتبال NBA آسان نیست و بازی‌ها عمدتاً بسیار نزدیک به هم هستند ولی باتوجه به تیم آماده‌ی اوکلاهاما و مصدومین بزرگ هیوستون و همچنین روند نتیجه‌گیری خانگی اوکلاهما و نتایج خارج از خانه‌ی هیوستون (۱۰ باخت از ۱۷ بازی) شانس تیم میزبان برای برد بیش‌تر است.

پیش‌بینی مسابقات بسکتبال NBA در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *