صفحه اصلی / عمومی / معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

ad banner معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افراد تلگرام را برای رابط کاربری راحت، محیط کاربری جذاب و ساده و آپدیت‌های جذاب و کاربردی می‌شناسند. تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی است اما متاسفانه در سال‌های گذشته در کشور ایران فیلتر شده و این فیلتر شدن مشکلاتی را برای کاربران این اپلیکیشن بوجود آورده است. کانال پروکسی تلگرام یکی از راه‌هایی است که با آن می‌توان به فیلترینگ تلگرام غلبه کرد و از این اپلیکیشن جذاب استفاده کرد.

bomb mag معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

بسیاری از افراد از راه‌های مختلفی برای به اصطلاح دور زدن فیلترینگ تلگرام استفاده می‌کنند و از فیلترشکن استفاده می‌کنند اما کانال پروکسی تلگرام یکی از آسان‌ترین و بهترین روش‌هاست. در ادامه چند کانال پروکسی تلگرام به شما معرفی خواهیم کرد که با آن می‌توانید از شبکه اجتماعی جذاب تلگرام استفاده کنید.

____________________________________________________________________________

فیلترینگ تلگرام

02 16 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

بسیاری از افراد هستند که زندگی و شغل آنان به تلگرام بستگی دارد. در تلگرام کانال‌های فروش بسیاری وجود داشت که افراد از آن‌ها کسب درآمد می‌کردند. اما با فیلترینگ تلگرام این افراد دچار مشکل شدند و نتوانستند مسیر کاری خود را به خوبی پیش ببرند.

این افراد اغلب بعد از تلگرام به اینستاگرام کوچ کردند اما کاربری شبکه اجتماعی اینستاگرام با تلگرام بسیار متفاوت است و این موضوع باعث بروز مشکلات زیادی شد. در ادامه بسیاری از افراد به استفاده از فیلترشکن روی آوردند که فیلتر شکن نیز همانطور که می‌دانید مشکلات زیادی دارد. در ادامه و پس از بروز مشکلات، کانال پروکسی تلگرام بوجود آمد و افراد زیادی از آن استفاده کردند.

____________________________________________________________________________

بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

با گذشت زمان کانال پروکسی تلگرام آپدیت شده و دائما امکانات و پروکسی‌های جدید به آن اضافه می‌شود. در ادامه چند کانال پروکسی تلگرام خواهیم داشت.

My proxy

04 16 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

Telegram id (Myproxy)

اعضا: 1.6 میلیون نفر

یکی از بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام کانال مای پروکسی است که پروکسی‌های به روز و قدرتمندی را ارائه می‌دهد. این کانال 1.5 میلیون ممبر دارد و یکی از بهترین‌های کانال پروکسی تلگرام است.

Proxy MTproto

05 11 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

Telegram id (proxyMTProto)

اعضا : 463 هزار نفر

این پروکسی نیز یکی از بهترین پروکسی‌های تلگرام است و برای کانال پروکسی تلگرام می‌توان به این کانال مراجعه کرد. این کانال یکی از قدیمی‌ترین پروکسی‌های تلگرام است و از زمان فیلترینگ تا کنون پروکسی‌های جدید معرفی می‌کند. اعضا و ممبرهای این کانال 2.8 میلیون نفر است. البته تعداد بالای ممبر نشان از بی عیب و نقص بودن کانال پروکسی تلگرام نیست اما بهرحال قطعا پای پروکسی‌های پرکاربردی در میان بوده که 2 میلیون نفر در این کانال پروکسی تلگرام حضور دارند.

TelMTProto proxy

Telegram id (TelMTProto)

اعضا: 1.2 میلیون نفر

همانطور که از اسم این کانال پیداست، این کانال به تقلید از کانال پروکسی تلگرام قبل است و نام این کانال کاملا مشابه کانال بالاست. اما این کانال نیز از پرطرفدارترین کانل‌های تلگرام است و دائما آپدیت شده و پروکسی‌های جدیدی ارائه می‌کند. تعداد اعضای این کانال 1 میلیون نفر است و به اندازه کانال اصلی ام تی پروتو نرسیده. و نتیجه می‌گیریم که تقلید همیشه جوابگو نیست و شاید اگر این کانال اسم و روش خود را در ارائه پروکسی داشت، می‌توانست کاربران بیشتری را جذب کند.

Powerful proxy

08 5 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

Telegram id (Powerfulproxy)

در بین کانال‌های خوب و جذاب پروکسی تلگرام این کانال نیز از کانال‌های خوب پروکسی بشمار می‌رود و نزدیک به 300 هزار عضو دارد. این کانال نیز مانند کانال‌های دیگر به روز رسانی می‌شود و دائما آپدیت‌های جدید دارد. برای استفاده از این پروکسی می‌بایست به این کانال مراجعه کنید و در صورتی که مایل باشید عضو شوید. برای اتصال یکی از این پروکسی‌ها را انتخاب کرده و کانکت شوید. استفاده از این پروکسی‌ها بسیار راحت است.

Pink proxy

07 4 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

Telegram id (PinkProxy)

اعضا: 503 هزار نفر

پینک پروکسی مانند کانال‌های پروکسی دیگر ممبرهای زیادی ندارد اما این موضوع باعث نشده تا از کیفیت این کانال پروکسی تلگرام کاسته شود. این کانال نیز مانند کانال‌های دیگر کیفیت خوب و عالی‌ای دارد و معمولا آپدیت‌های خوبی نیز دارد که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید به جدیدترین پروکسی‌ها دسترسی داشته باشید.

Jackel proxy

09 4 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

Telegram id (Jackalproxy)

اعضا: 296 هزار نفر

کانال پروکسی تلگرام جکل پروکسی نیز یک کانال خوب و قابل قبول است که البته تعداد ممبر پایینی دارد و تنها 296 هزار نفر عضو این کانال هستند اما بازهم یک کانال پروکسی تلگرام خوب و معتبر است. برای عضو شدن و استفاده از کانال پروکسی تلگرام نیز می‌بایست آی دی تلگرام این کانال را وارد کرده و عضو این کانال شوید و از این کانال پروکسی تلگرام لذت ببرید.

bomb 5 معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره Sam

آواتار Sam

این مطالب را نیز ببینید!

رئال وایادولید - رئال مادرید

راهنمای شرط بندی بازی رئال وایادولید – رئال مادرید در بتکارت

بازی دو تیم رئال وایادولید – رئال مادرید از سری مسابقات لالیگا در هفته ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *