صفحه اصلی / عمومی / دومین پیروزی میلواکی باکس برابر تورنتو رپترز در فینال کنفرانس شرق NBA

دومین پیروزی میلواکی باکس برابر تورنتو رپترز در فینال کنفرانس شرق NBA

ad banner

در دومین بازی برگزار شده در فینال کنفرانس شرق بسکتبال حرفه ای NBA تیم میلواکی باکس توانست با نتیجه ۱۲۵ بر ۱۰۳ تیم تورنتو رپترز را شکست دهد.

پیش‌بینی مسابقات بسکتبال NBA در سایت بتکارت

در این بازی چه اتفاقی افتاد؟

این بازی در ورزشگاه فایسرو فروم زمین متعلق به تیم تورنتو رپترز برگزار شد و ترکیب ابتدایی دو تیم برای میلواکی باکس: جیانیس آنتتوکومپو، نیکولا میروتیچ، بروک لوپز، اریک بلدسو، و کریس میدلتون و برای تورنتو رپترز: کوای لنارد، پاسکال سیاکم، مارک گسول، کایل لاوری، و دنی گرین به میدان مسابقه رفتند. در کوارتر اول این تیم میلواکی باکس بود که بازی را بهتر آغاز کرد و با یک ران ۹ امتیازی توانست از حریف پیش بیفتد. تقریبا همین فاصله در کوارتر اول ماند و کمی این اختلاف بالا و پایین می شد تا این که میلواکی باکس با درخشش ستاره خود مالکوم و شوت های منجر به امتیازش دوباره اختلاف را بیشتر کرد و در نهایت کوارتر اول ۳۵ بر ۲۱ به نفع میلواکی باکس به پایان رسید.

در کوارتر دوم درخشش نیمکت نشین میلواکی که به میدان آمده بود باعث امتیاز شد ارسان ایلیاسوا پرتاب های موثری را انجام داد و اختلاف را بیشتر کرد. تورنتو رپترز که بسیا ضعیف ظاهر شده بود فقط توسط کووای لنارد صاحب امتیاز می شد. دفاع این تیم تمام توپ هایی که به سمت آن ها زده می شد را لو می دادند تا بدین ترتیب مهاجمان حریف به راحتی می توانستند صاحب موقعیت و امتیاز شوند. این بازی به همین روند ادامه پیدا کرد که باز هم رپترز با اختلاف ۱۱ امتیازی ۲۹ بر ۱۸ کوارتر دوم را نیز واگذار کرد.ضعیف بودن دفاع رپترز به همین ترتیب ادامه داشت و در کوارتر سوم نیز حملات میلواکی بسیار موفق بود و اختلاف امتیاز به همان صورت حفظ شد.رپترز نسبت به دو کوارتر قبلی این کوارتر را بهتر آغاز کرد ولی نتوانست از حملات میلواکی در امن بماند و اختلاف را امتیاز کند.

میلواکی باکس یک قدم نزدیک تر به قهرمانی کنفرانس شرق NBA

میلواکی باکس یک قدم نزدیک تر به قهرمانی کنفرانس شرق NBA

علی رغم تلاش های کووای لنارد آن ها نیز با حمله خود حملات این بازیکن را خنثی می کردند. حملات پی در پی رپترزی ها ادامه داشت تا اینکه بالاخره توانستند کوارتر سوم را با نتیجه ۳۹ بر ۳۱ پیروز شوند ولی در مجموع امتیازات کلی ۹۵ بر ۷۸ همچنان عقب بودند و باید این اختلاف را جبران می کردند که با روند بازی غیر ممکن به نظر می رسید. کوارتر چهارم نیز ادامه یافت و درخشش دیگر بازیکنان میلواکی اجازه نداد اختلاف امتیاز کم شود. جیانیس و نورمن پاول ستارگان میلواکی بودند که در این کوارتر نقش به سزایی را ایفا کردند. رپترز هم هر چه تلاش کرد نتوانست راهی از پیش ببرد د بدین ترتیب در کوارتر چهارم نیز ۳۰ بر ۲۵ به نفع میلواکی به اتمام رسید تا در نتیجه آخر ۱۲۵ بر ۱۰۳ میلواکی باکس پیروز شود.

تیم درصد پرتاب منطقه‌ای درصد پرتاب سه امتیازی ریباند (تهاجمی) اسیست بلاک توپ‌ربایی ترن‌اور
میلواکی باکس 46.7 31.7 53 (11) 27 4 6 7
تورنتو رپترز 42.5 31.3 40 (6) 19 6 6 3

جیانیس آنتتوکومپوبا ۱۷ ریباند، ۵ اسیست و ۳۰ امتیاز بهترین بازیکن تیم میلواکی باکس و کووای لنارد با ۸ ریباند، ۲ اسیست و ۳۱ امتیاز بهترین بازیکن تیم تورنتو رپترز نامیده شدند.
بدین ترتیب تیم میلواکی باکس در مجموع ۲ دیدار برگزار شده فینال کنفرانس شرق با نتیجه ۲ بر ۰ از تیم تورنتو رپترز جلو افتاد تا دو تیم منتظر بازی بعدی فینال این دوره از رقابت ها باشند.

پیش‌بینی مسابقات بسکتبال NBA در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *