صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۷ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۷ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۷ تیرماه در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی والیبال – لیگ ملت‌های والیبال

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر فرانسه، در سیزدهمین بازی خود در لیگ ملت‌های والیبال به مصاف تیم والیبال صربستان خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایران در ۱۲ بازی قبلی ۱۰ پیروزی و ۲ شکست داشته و با ۳۰ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد. در طرف دیگر تیم والیبال صربستان در ۱۲ بازی گذشته ۵ پیروزی و ۷ شکست داشته و با حضور در رتبه یازدهم و عملا شانسی برای صعود به مرحله نهایی ندارد. در ۵ رویارویی قبلی ایران و صربستان، ۳ بار تیم صربستان به پیروزی رسیده و ۲ بار تیم ملی والیبال ایران برنده بوده است.

فوتبال – کوپا آمریکا

در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کوپا آمریکا، تیم ملی آرژانتین به مصاف تیم ملی نزوئلا خواهد رفت. آرژانتین به همراه لیونل مسی و دیگر ستارگان نامدار خود در ۵ بازی قبلی ۳ پیروزی، ۱ شکست و ۱ مساوی داشته و ونزوئلا در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی اخیر این دو تیم که میانگین، بیش‌تر از ۳ گل داشته ۲ بار آرژانتین به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و در آخرین دیدار ونزوئلا ۳-۱ آلبی سلسته را شکست داده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی مراکش در دومین مسابقه خود در جام ملت‌های آفریقا به مصاف ساحل عاج خواهد رفت. تیم ملی مراکش در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۳ شکست و ۱ مساوی داشته و تیم ملی ساحل عاج در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی مراکش و ساحل عاج، هر تیم صاحب ۲ پیروزی شده و ۱ بازی مساوی شده است.

مسابقات ورزشی فوتبال – جام جهانی – زنان

در حساس‌ترین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زنان، تیم زنان فرانسه میزبان تیم زنان آمریکا خواهد بود. تیم زنان فرانسه در ۱۰ بازی آخر ۸ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته و تیم زنان آمریکا در ۱۰ بازی اخیر مقتدرانه برنده بوده است. در ۵ رویارویی آخر آمریکا و فرانسه، هر تیم ۲ بار به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال

تیم والیبال آمریکا که با ۷ پیروزی و ۵ شکست در رتبه هفتم جدول قرار گرفته، برای صعود به مرحله حذفی نیاز به پیروزی برابر تیم بلغارستان دارد. تیم والیبال بلغارستان میزبان هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال، در ۱۲ بازی قبلی ۴ بار برنده بوده و ۸ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار تیم والیبال آمریکا به پیروزی رسیده و ۱ بار تیم والیبال بلغارستان برنده بوده است.

اسنوکر – جام جهانی

تیم اسنوکر ایران در پنجمین مسابقه خود به مصاف هنگ کنگ خواهد رفت. تیم اسنوکر ایران در ۴ بازی قبلی ۲ پیروزی و ۲ شکست داشته و با ۱۱ فریم برنده در رتبه سوم جدول است. در طرف دیگر تیم اسنوکر هنگ کنگ در ۴ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۲ شکست داشته و با ۱۲ فریم برنده در رتبه دوم جدول قرار گرفته است. در رویارویی قبلی ایران و هنگ کنگ، تیم اسنوکر هنگ کنگ با نتیجه ۳-۲ برابر ایران به پیروزی رسیده است.

پیش بینی این مسابقات حساس و جذاب را با گزینه‌های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی این بازی ها در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *