صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۴ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۴ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۴ شهریور ماه

والیبال – قهرمانی آسیا

در روز سوم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا که به میزبانی ایران و شهر تهران برگزار می‌شود، دو تیم ملی والیبال ایران و استرالیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بیستمین دورۀ رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد که در پایان، ۸ تیم برتر این مسابقات می‌توانند جواز حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک که در دی ماه و به میزبانی چین برگزار خواهد شد را دریافت کنند. تیم ملی والیبال ایران در ۱۰ بازی اخیر خود به ۶ پیروزی و ۴ شکست دست یافته و استرالیا نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۵ پیروزی و ۵ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ایران در هر ۵ بازی مقابل استرالیا به برتری رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامه دیدارهای هفتۀ سوم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی نفت و در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، استقلال و نفت مسجد سلیمان به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و دهم قرار گرفته‌اند. استقلال در دو دیدار گذشته خود با استراماچونی، هنوز بردی را کسب نکرده و برای کسب نخستین پیروزی خود در لیگ نوزدهم گام به مسجد سلیمان گذاشته است. تیم نفت مسجد سلیمان در ۵ بازی اخیر خود به ۴ تساوی و ۱ شکست دست یافته و استقلال تهران نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی و ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، استقلال در هر ۵ بازی مقابل نفت مسجد سلیمان به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی از دیدارهای مهم هفتۀ سوم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتور آذرباریجان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی ذوب آهن و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، تراکتور و ذوب آهن به ترتیب در جایگاه‌های ششم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. تیم ذوب آهن در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و تراکتور نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی و ۳ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ذوب آهن و تراکتور هر کدام ۲ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ دیدار میان آن‌ها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی از دیدارهای هفتۀ سوم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم سایپا و نساجی مازندران به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی سایپا و در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، سایپا و نساجی مازندران به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و سوم قرار گرفته‌اند. تیم سایپا در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و نساجی مازندران نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و 1 شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که هر دو بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی دیگر از مسابقات هفتۀ سوم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پیکان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی شاهین شهرداری بوشهر و در ورزشگاه شهید نادر مهدوی برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، پیکان و شاهین به ترتیب در جایگاه‌های پانزدهم و شانزدهم قرار گرفته‌اند. تیم شاهین شهرداری بوشهر در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و پیکان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، شاهین 3 بار برابر پیکان به پیروزی رسیده و ۱ دیدار میان آن‌ها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ پنجم لیگ برتر فوتبال انگلیس، واتفورد در ورزشگاه ‎ویکاریج رود میزبان تیم آرسنال خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، آرسنال و واتفورد به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و بیستم قرار گرفته‌اند. توپچی‌ها با پیروزی احتمالی مقابل تیم قعرنشین این رقابت‌ها می‌توانند تا ردۀ سوم نیز صعود کنند. تیم واتفورد در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و آرسنال نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، آرسنال ۳ و واتفورد نیز ۲ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ سوم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، تیم آ اس رم در ورزشگاه المپیکویِ شهر رم میزبان ساسولو خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، رم و ساسولو به ترتیب در جایگاه‌های پانزدهم و نهم قرار گرفته‌اند. تیم آ اس رم در 5 بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ تساوی دست یافته و ساسولو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، آ اس رم در ۳ بازی برابر ساسولو به پیروزی رسیده و ۲ دیدار هم با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ سوم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، تیم آ اس رم در ورزشگاه المپیکویِ شهر رم میزبان ساسولو خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، رم و ساسولو به ترتیب در جایگاه‌های پانزدهم و نهم قرار گرفته‌اند. تیم آ اس رم در 5 بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ تساوی دست یافته و ساسولو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، آ اس رم در ۳ بازی برابر ساسولو به پیروزی رسیده و ۲ دیدار هم با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

بسکتبال – فینال جام جهانی

در دیدار پایانی رقابت‌های جام جهانی بسکتبال چین در سال ۲۰۱۹، دو تیم ملی آرژانتین و اسپانیا برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این مسابقه در شهر بیجینگ برگزار خواهد شد. آرژانتین با گذر از سد فرانسه و اسپانیا هم با پیروزی مقابل استرالیا در مرحلۀ نیمه نهایی، توانسته بودند گام به دیدار نهایی این مسابقات بگذارند. تیم ملی بسکتبال آرژانتین در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و اسپانیا نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۹ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، اسپانیا ۴ و آرژانتین نیز در ۱ دیدار برابر یکدیگر موفق به پیروزی شده‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.