صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ مهر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ مهر در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ مهر ماه

تنیس – مسترز شانگهای

اندی ماری، تنیسور سابق شماره یک دنیای تنیس که هم‌اکنون و به علت دوری طولانی‌مدت از مسابقات انفرادی در جایگاه ۵۰۳ رنکینگ جهانی قرار گرفته است در دور نخست مسابقات مسترز ۱۰۰۰ امتیازی شانگهای چین و از مرحلۀ یک سی و دوم این رقابت ها به مصاف خوان ایگناسیو لوندرو با رنکِ شماره ۵۹ خواهد رفت. اندی ماری در ۱۰ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی و ۵ شکست دست یافته و خوان ایگناسیو لوندرو از آرژانتین هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار مشابه ۵ پیروزی و ۵ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تنیسور تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را برابر یکدیگر نداشته‌اند.

تنیس – مسترز شانگهای

ژانگ ژی، تنیسور چینی که در رتبۀ شمارۀ ۳۳۹ دنیا قرار دارد در دور نخست مسابقات مسترز ۱۰۰۰ امتیازی شانگهای چین و از مرحلۀ یک سی و دوم این رقابت ها به مصاف پابلو کارنو بوستا با رنکِ شماره ۳۹ جهان خواهد رفت. تزه چژان در ۱۰ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۷ شکست دست یافته و پابلو کارنو بوستا از اسپانیا هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تنیسور تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را برابر یکدیگر نداشته‌اند.

بیسبال – ام‌ال‌بی آمریکای شمالی

از مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های بیسبال در لیگ ام‌ال‌بی آمریکای شمالی، تمپا بی ریز میزبان تیم هیوستون آستروس خواهد بود. این سومین دیدار این دو تیم از این دور خواهد بود که در دو بازی گذشته پیروزی با هیوستون آستروس بوده است. تمپا بی ریز در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی و ۴ شکست دست یافته و هیوستون آستروس هم در ۵ بازی گذشته اش آمار ۵ پیروزی متوالی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، هیوستون آستروس در هر ۵ بازی خود مقابل تمپا بی ریز به پیروزی رسیده است.

اسنوکر – لیگ قهرمانی

در چارچوب مسابقات اسنوکر لیگ قهرمانی جهان، بری هاوکینز از انگلیس با رده شماره ۱۰ جهان به مصاف هم‌وطنش جک لیسوفسکی با جایگاه شماره ۱۱ خواهد رفت. بری هاوکینز در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و جک لیسوفسکی هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو بازیکن هم، بری هاوکینز در ۴ و جک لیسوفسکی در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی دست یافته‌اند.

اسنوکر – لیگ قهرمانی

از چارچوب مسابقات اسنوکر لیگ قهرمانی جهان، رایان دی از کشور ولز با رده شماره ۲۰ جهان به مصاف نیل رابرتسن از استرالیا با جایگاه شماره ۴ خواهد رفت. رایان دی در ۱۰ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۶ شکست دست یافته و نیل رابرتسن هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو بازیکن هم، رایان دی در ۴ و نیل رابرتسن در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی دست یافته‌اند.

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *