صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۴ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۴ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۴ آبان ماه

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامۀ هفتۀ دهم نوزدهمین دورۀ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران در ورزشگاه ‎آزادی میزبان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، تیم‌های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و پنجم قرار دارند. آبی‌پوشان پایتخت با سرمربی محبوبشان آندره آ استراماچونی هفته‌های فوق‌العاده‌ای را سپری می‌کنند و پس از شش برد متوالی مقابل صنعت نفت آماده قرار می‌گیرند. تیم استقلال تهران در ۵ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی متوالی دست یافته و صنعت نفت آبادان نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، استقلال تهران ۳ و صنعت نفت آبادان در ۱ دیدار موفق به پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۱ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در مهم‌ترین دیدار هفتۀ دهم نوزدهمین دورۀ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، سپاهان در ورزشگاه ‎نقش جهان اصفهان میزبان تیم تراکتور خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتور به ترتیب در جایگاه‌های اول و سوم قرار دارند. سرخپوشان تبریزی در حالی در اصفهان به مصاف سپاهان می‌روند که با دو باخت متوالی و به خصوص شکست ۴-۲ در خانه مقابل استقلال، از شرایط آرمانی خود فاصله گرفته‌اند. شاگردان امیر قلعه‌نویی نیز برای تثبیت صدرنشینی‌شان، نیاز مبرم به هر سه امتیاز این دیدار خانگی دارند. تیم سپاهان در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ تساوی دست یافته و تراکتور نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، سپاهان و تراکتور هر کدام موفق به ثبت یک پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۳ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ دسته یک ایران

در آخرین دیدار هفتۀ یازدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ایران معروف به جام آزادگان، ملوان بندر انزلی قعرنشین میزبان تیم سپیدرود رشت خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ آزادگان، ملوان و سپیدرود به ترتیب در جایگاه‌های هجدهم و نهم قرار گرفته‌اند. حضور ملوان بندر انزلی در قعر جدول رده‌بندی لیگ دسته اول، اتفاق شایسته‌ای برای این تیم ریشه‌دار فوتبال کشورمان و هواداران پرشور قوی‌های سپید انزلی نخواهد بود. از این‌رو، بازیکنان ملوان باید در اندیشۀ کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی و فرار از منطقۀ سقوط خواهند بود. ملوان بندر انزلی در ۵ بازی اخیر خود به ۵ شکست متوالی دست یافته و سپیدرود رشت نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ملوان و سپیدرود هر کدام موفق به ثبت یک پیروزی برابر یکدیگر شده‌اند و ۳ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

در اولین هفته از دور برگشت مسابقات گروهی لیگ قهرمانان اروپا و از گروه ششم این رقابت‌ها، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان تیم اسلاویا پراگ خواهد بود. در جدول رده‌بندی گروه ششم این مسابقات، بارسلونا و اسلاویا پراگ به ترتیب در جایگاه‌های اول و چهارم قرار گرفته‌اند. آبی اناری‌ها به سختی در پراگ توانسته بودند برابر این تیم به پیروزی ۲-۱ دست یابند. شاگردان والورده برای تداوم صدرنشینی‌شان، مترصد کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی هستند. بارسلونا در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و اسلاویا پراگ نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون یک بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که بارسا موفق به شکست اسلاویا پراگ شده بود.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

از مسابقات هفتۀ چهارم مرحلۀ گروهی لیگ قهرمانان اروپا و از گروه ششم این رقابت‌ها، دورتموند در ‎ورزشگاه وست فالن میزبان تیم اینتر خواهد بود. افعی‌ها با پیروزی خانگی برابر دورتموند در دور رفت توانسته بودند با ۴ امتیاز به ردۀ دوم جدول صعود کنند و حال باید در جو مخوف ورزشگاه وست فالن به مصاف زردپوشان آلمانی بروند. در جدول رده‌بندی گروه ششم این مسابقات، دورتموند و اینتر به ترتیب در جایگاه‌های سوم و دوم قرار گرفته‌اند. دورتموند در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و اینتر نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، اینتر در ۳ و دورتموند در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ بازی میان آنها نیز با تساوی ۲-۲ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

از هفتۀ چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و از گروه هفتم این رقابت‌ها، زنیت در ورزشگاه گازپروم شهر سن‌پترزبورگ میزبان تیم لایپزیگ خواهد بود. سردار آزمون که تاکنون موفق به زدن دو گل در این مسابقات شده، امید اصلی آبی‌پوشان شهر سن‌پترزبورگ برای گلزنی و پیروزی در این دیدار خانگی است. در جدول رده‌بندی گروه هفتم این مسابقات، زنیت و لایپزیگ به ترتیب در جایگاه‌های دوم و اول قرار گرفته‌اند. زنیت در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و لایپزیش نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۳ بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که دو دیدار با پیروزی لایپزیگ همراه بوده و دیگر بازی نیز با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

در چارچوب هفتۀ چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و از گروه هفتم این رقابت‌ها، المپیک لیون در ورزشگاه پارک المپیک لیون میزبان تیم بنفیکا خواهد بود. در جدول رده‌بندی گروه هفتم این مسابقات، لیون و بنفیکا به ترتیب در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. بنفیکا در دور رفت مرحلۀ گروهی و در خانه موفق به برد ۲-۱ برابر لیون شده بود. لیون در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و بنفیکا نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۵ پیروزی متوالی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، لیون به ۳ و بنفیکا به ۲ پیروزی برابر یکدیگر دست یافته‌اند.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

در چارچوب هفتۀ چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و از گروه پنجم این رقابت‌ها، ناپولی در ورزشگاه سن پائولو میزبان تیم زالتسبورگ خواهد بود. در جدول رده‌بندی گروه پنجم این مسابقات، ناپولی و زالتسبورگ به ترتیب در جایگاه‌های اول و سوم قرار گرفته‌اند. دیدار رفت این دو تیم در اتریش با نتیجۀ ۳-۲ به سود آبی‌پوشان بندر ناپل به پایان رسیده بود. ناپولی در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و زالتسبورگ نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ناپولی به ۲ و سالزبورگ به ۱ پیروزی برابر یکدیگر دست یافته‌اند.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

در نخستین هفته از دور برگشت مرحلۀ گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و از گروه پنجم این رقابت‌ها، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تیم خنک خواهد بود. صدرنشین لیگ برتر انگلستان برای صعود به صدر جدول این گروه، مترصد کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی است. در جدول رده‌بندی گروه پنجم این مسابقات، لیورپول و خنک به ترتیب در جایگاه‌های دوم و چهارم قرار گرفته‌اند. لیورپول در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و خنک نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دومین تقابل میان دو تیم خنک و لیورپول در تاریخ بازی‌های این دو باشگاه به شمار می‌آید که دیدار قبل را لیورپول با نتیجۀ ۴-۱ در خانۀ خنک با پیروزی پشت سر گذاشته بود.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

در هفتۀ چهارم مرحلۀ گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و از گروه هشتم این رقابت‌ها، چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج میزبان تیم آژاکس خواهد بود. آبی‌پوشان شهر لندن این هفته‌ها با سرمربی محبوب‌شان فرانکی لمپارد روی دور برد قرار گرفته‌اند و در دیدار رفت نیز توانسته بودند با یک گل از سد شاگردان تن هاگ در هلند بگذرند. در جدول رده‌بندی گروه هشتم این مسابقات، چلسی و آژاکس به ترتیب در جایگاه‌های اول و دوم قرار گرفته‌اند. چلسی در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و آژاکس نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که سهم هر کدام یک پیروزی مقابل یکدیگر بوده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا

از مرحلۀ گروهی هفتۀ چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و از گروه هشتم این رقابت‌ها، والنسیا در ‎ورزشگاه مستایا میزبان تیم لیل خواهد بود. لیل در قعر جدول گروه هشتم قرار داشته و برای اینکه امیدهای خود را همچنان برای صعود به دور حذفی و یا راه‌یابی به لیگ اروپا زنده نگه دارد، باید هر سه امتیاز این دیدار خارج از خانه را برابر خفاش‌ها کسب نماید. در جدول رده‌بندی گروه هشتم این مسابقات، والنسیا و لیل به ترتیب در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. والنسیا در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۱ شکست دست یافته و لیل نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، والنسیا در 3 دیدار برابر لیل به پیروزی رسیده و ۲ بازی میان آنها نیز با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *