صفحه اصلی / عمومی / رسمی؛ گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس تهران شد

رسمی؛ گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس تهران شد

ad banner

پس از جدایی گابریل کالدرون مسئولان تیم پرسپولیس تهران به گزینه های زیادی وارد مذاکره شدند که در نهایت با گابریل کالدرون آرژانتینی به توافق رسیدند تا هدایت سرخپوشان را در لیگ نوزدهم خلیج فارس بر عهده گیرد.

گابریل کالدرون هدایت پرسپولیس تهران را بر عهده گرفت

سرخپوشان با چند مربی خارجی مثل ماسیمو کاررا، آنته چاچیچ، گابریل کالدرون و تاکیس لمونیس وارد مذاکره شدند که در نهایت با کالدرون آرژانتینی به توافق رسیدند. این مربی آرژانتینی یکشنبه به ایران آمد و روز دوشنبه با مسئولان پرسپولیس مذاکرات نهایی را انجام داد تا توافقات حاصل شود. قرار بود روز گذشته وی قراردادش را به صورت رسمی در حضور خبرنگاران با سرخپوشان امضا کند که خیلی سریع مسئولان باشگاه این کنفرانس خبری را لغو کردند. با لغو این کنفرانس خبری شایعاتی به وجود آمد که حضور این مربی منتفی شده است. اما گابریل کالدرون امروز به صورت رسمی در تمرین پرسپولیس تهران حاضر شد تا کار خود در این تیم آغاز کند. به این ترتیب گابریل رسما سرمربی پرسپولیس تهران شد و فصل آینده هدایت این باشگاه را بر عهده خواهد داشت. قرارداد وی یکساله است و در صورت رضایت باشگاه، یکسال دیگر تمدید خواهد شد.

پرسپولیس تهران گابریل کالدرون

ظاهرا دلیل لغو کنفرانس خبری روز گذشته پرونده پیچیده سرخپوشان با برانکو ایوانکوویچ بوده است. عکس و فیلم امضای قرارداد برانکو با الاهلی عربستان هم در رسانه ها منتشر نشد و وی به صورت مخفیانه قرارداد امضا کرد و پس از آن در تمرینات حاضر شد. سرخپوشان پایتخت هم قرارداد با کالدرون را منتشر نکردند و این مربی در تمرین حاضر شد. ظاهرا دلیل این اتفاقات شکایت به فیفا است. در صورتی که پرونده سرخپوشان و برانکو به فیفا کشیده شود، هر دو طرف نمی‌خواهند مدرکی رسمی برای قطع همکاری با طرف مقابل رو کنند تا توسط فیفا محکوم شوند.

به این ترتیب کالدرون آرژانتینی جانشین برانکو در تیم قهرمان لیگ ایران شد.

پیش بینی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *