صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ ؛ ساحل عاج ۱-۰ مالی ؛ صعود با گل زاها

جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ ؛ ساحل عاج ۱-۰ مالی ؛ صعود با گل زاها

4 2 1

در چهارچوب رقابتهای جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ ، در هفتمین بازی مرحله یک هشتم نهایی تیم های ساحل عاج و مالی مقابل یکدیگر به میدان رفتند و این بازی با تک گل ویلفرد زاها به سود تیم ملی ساحل عاج پایان یافت تا این تیم راهی مرحله بعدی شود.

پیروزی تیم ملی ساحل عاج مقابل مالی در جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹

جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹
ویلفرد زاها زننده تک گل ساحل عاج

این بازی که هفتمین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ بود، در ورزشگاه شهر سوئز راس ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه هفدهم تیرماه به وقت ایران آغاز شد. قضاوت این دیدار بر عهده داور اهل زامبیا بود. تک گل پیروزی بخش زاها وینگر کریستال پالاس که در این روزها مورد توجه آرسنال قرار دارد، باعث شد تا ساحل عاج بتواند به جمع هشت تیم برتر جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ راه یابد. حریف تیم ملی ساحل عاج در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ تیم قدرتمند الجزایر خواهد بود. بازی در نیمه اول با حملات طوفانی مالی آغاز شد و این تیم موقعیت های فراوانی را برای گلزنی یکی پس از دیگری از دست داد. روی یک کرنر ارسالی با اشتباه سیلویان سنگربان ساحل عاج، بازیکن مالی نتوانست در موقعیت دروازه خالی تیمش را پیش بیاندازد. بازی در کل موقعیت های کمی داشت و دو تیم جانب احتیاط را به خوبی رعایت کرده بودند. در نیمه دوم ساحل عاج بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت و یک ربع به پایان بازی بود که مزد تلاشش را گرفت. روی غفلت مدافعان مالی توپ ارسالی به ویلفرد زاها رسید و این بازیکن توانست تیمش را یک بر صفر پیش بیاندازد. مالی که در پنج تقابل با حریف نامدارش نتوانسته بود پیروز شود بعد از این گل سراپا حمله شد و برای جبران نتیجه دست به حملات متعدد زد. سیلویان در دقایق پایانی عملکرد بینظیری از خود نشان داد و توانست ضربه کولیبالی را در دقیقه آخر مسابقه مهار کند. در پایان تلاش مالی نتیجه ای نداشت و ساحل عاج با همان یک گل به برتری رسید تا در مرحله بعد پذیرای تیم قدرتمند الجزایر باشد.

شرح گل ها

  • ویلفرد زاها (ساحل عاج): در دقیقه ۷۶ روی توپ ارسالی از دروازه سیلویان، با غفلت مدافعان مالی در دفع توپ، موقعیت مناسبی در محوطه جریمه نصیب زاها شد و این بازیکن بدون معطلی با یک ضربه آرام و دقیق دروازه دیارا را باز کرد.
ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.