صفحه اصلی / عمومی / بسکتبال NBA آمریکا ؛آیا طلسم ناکامی‌های نیویورکی‌ها شکسته می‌شود؟

بسکتبال NBA آمریکا ؛آیا طلسم ناکامی‌های نیویورکی‌ها شکسته می‌شود؟

ad banner

بسکتبال NBA آمریکا ؛آیا طلسم ناکامی‌های نیویورکی‌ها شکسته می‌شود؟

بروکلین نتس و اوکلاهما سیتی تاندر از سری رقابت‌های بسکتبال NBA آمریکا در ورزشگاه بارکلیز سنتر (ورزشگاه خانگی بروکلین نتز) بامداد پنجشنبه ساعت ۴:۰۰ مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند. این بازی رقابت بین تیم‌ یازدهم جدول کنفرانس شرق و تیم سوم جدول کنفرانس غرب خواهد بود. ۶ بازی آخر دو تیم، ۲ برد برای بروکلین و ۴ برد برای اوکلاهما را در پی داشته است.

بروکلین نتس: فرار از باتلاق باخت‌ها

تیم بروکلین نتس این روز‌ها حال و روز خوشی ندارد و در هر ۷ بازی گذشته خود متحمل شکست شده است، هرچند که در ۴ بازی از این ۷ بازی، این تیم با اختلاف کمتر از ۶ امتیاز بازی را به حریف واگذار کرده است. آنها بازی قبلی خود مقابل کلیولند کاوالیرز، تیمی که پس از جدایی لبران جیمز روز‌های خوبی را پشت سر نمی‌گذارد، در حالی واگذار کردند که بازی تا ۳ ثانیه پایانی مساوی بود و پس از آن نیز پرتاب پیروزی بخش سه امتیازی اسپنسر دینویدی وارد سبد نشد تا این بازی را با نتیجه ۹۹-۹۷ به کاوالیرز واگذار کنند. کنی آتکینسون سرمربی بروکلین نتس امیدوار است تا در یک بازی خانگی بتواند طلسم ناکامی‌های تیمش را بشکند و روند ابتدای فصل بروکلین را تکرار کند. نتز از نظر میانگین امتیازگیری در هر بازی با میانگین ۱۰۸.۶ امتیاز در رده بیستم لیگ از این نظر قرار دارد، امتیازآورترین بازیکن این تیم در این فصل بسکتبال NBA آمریکا ، کاریس لوورت با آمار ۱۸.۴ امتیاز در هر بازی بوده است.

ترکیب احتمالی: آلن کرابه، دآنجلو راسل، اسپنسر دینویدی، هالیس جفرسون، جرت آلن

بسکتبال NBA آمریکا

اوکلاهما سیتی تاندر؛ در جستجوی چهارمین برد متوالی در نیویورک

اوکلاهما در بازی قبلی خود توانست دیترویت پیستونز را با نتیجه ۱۱۰-۸۳ در هم بکوبد و سومین برد متوالی خودرا کسب کند و همچنین نوار پیروزی‌های دیترویت را قطع کند. این تیم از نظر میانگین امتیازگیری در هر بازی با میانگین ۱۱۰ امتیاز در رده دوازدهم لیگ از این نظر قرار دارد، امتیازآورترین بازیکن این تیم در این فصل بسکتبال NBA آمریکا ، پل جرج با آمار ۲۳.۲ امتیاز در هر بازی بوده است.  نتز رتبه اول لیگ را در ربودن توپ با میانگین ۱۰.۴ ربایش در هر بازی در اختیار دارد، همچنین آنها رتبه چهارم لیگ را در کمتر امتیاز دادن به حریف با میانگین ۱۰۳.۶ امتیاز در هربازی در اختیار دارند. بروکلین اکنون در رده سوم جدول کنفرانس غرب قرار دارد و برای رساندن خود به لس آنجلس کلیپرز در رده دوم، نیاز به برد در این بازی دارد.

ترکیب احتمالی: راسل وستبروک، ترنس فرگوسن، جرمی گرانت، پل جرج، استیون آدامز

بسکتبال NBA آمریکا

پیش‌بینی مسابقه بروکلین نتس – اوکلاهما سیتی تاندر در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *