صفحه اصلی / عمومی / رقابت‌های اوپن استرالیا ؛ پیش بازی دومینیک تیم-الکسی پوپیرین

رقابت‌های اوپن استرالیا ؛ پیش بازی دومینیک تیم-الکسی پوپیرین

ad banner

پیش بازی دومینیک تیم-الکسی پوپیرین؛ پسرک استرالیایی، به دنبال شگفتی در خانه

رقابت‌های اوپن استرالیا با تمام هیجان و شور دنبال می‌شود و دومینیک تیم اتریشی، باید برابر الکسی پوپیرین جوان از استرالیا قرار گیرد. این دو تیم در بازی ابتدایی کاملا متفاوت ظاهر شدند. الکسی با یک پیروزی قاطعانه و صرف انرژی کمتر پای به این بازی می‌گذارد و دومینیک تیم، پس از یک بازی نزدیک به ۴ ساعت، می‌خواهد به مسیرش ادامه دهد. قطعا فاکتور تجربه در این جدال بسیار مهم خواهد بود، اما برای پیش بینی اوپن استرالیا، به جزئیات بیشتری نیاز داریم.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

دومینیک تیم: ذهنیتی چون پولاد

پروفایل تیم

سن: ۲۵ سال

قد: ۱۸۵

وزن: ۷۹ کیلوگرم

دست: راست

مدت فعالیت: از سال ۲۰۱۱

رنک: ۸

اغراق نخواهد بود اگر بگوییم دومینیک واقعا ذهنیتی قدرتمند و تسخیرناپذیر دارد که این را بیشتر مدیون گانتر برزنیک است. فیزیک عالی و هوش بالای او در استفاده از تمام نقاط زمین که گاه واقعا بی‌رحمانه رقبا را عاجز می‌کند، از تیم، تنیسوری بزرگ ساخته که می‌تواند در درازمدت، به یکی از بزرگان این ورزش تبدیل شود. تیم برای اولین بار در برابر است واورینکا خودی نشان داد و با غلبه بر او، نامش را بر سر زبان‌ها انداخت. نقطه اوج تیم، در سال ۲۰۱۶ بود که ۴ عنوان قهرمانی به دست آورد. در رقابت‌های تنیس اشتوتگارت هم موفق به شکست راجر فدرر شد تا کارنامه او، درخشان‌تر از قبل شود. تمام انتظارات از دومینیکِ اتریشی این است که در یک گرند اسلم به بزرگی اوپن استرالیا، خودی نشان دهد. حال باید دید در مقابل پوپیرینِ جوان چه کاری از پیش خواهد برد. با وجود نظر کارشناسان مبنی بر احتمال بالای پیروزی دومینیک، پیش بینی اوپن استرالیا همواره چالشی سخت بوده است.

اوپن استرالیا

الکسی پوپیرین: جوانی تسلیم ناپذیر

پروفایل پوپیرین

سن: ۱۹

قد: ۱۹۶

وزن: ۷۷

دست: راست

مدت فعالیت: ۲۰۱۷

رنک: ۱۴۹

این پسرکِ جوان که سنِ کمش از چهره‌اش هم مشخص است، خیلی زود وارد رقابت‌های مهمی چون اوپن استرالیا شده است و حتی با پیروزی در گام اول، نشان داد چه عزم بزرگی برای پیشرفت در این ورزش مهیج دارد. پوپیرین قطعا در این بازی از حمایت هواداران استرالیا بهره خواهد برد و همین امر می‌تواند در لحظاتی که بازی فشار زیادی را تحمیل می‌کند، به کمک او آید. قطعا الکسی با دستان کشیده و بلندی که دارد، می‌تواند با ضربات بک‌هند و فورهند خود، تیم را به چالش بکشد. این دو پیش از این رو در روی هم قرار نگرفته‌اند و همین باعث می‌شود پیش بینی اوپن استرالیا، سخت و سخت‌تر شود.

مشخصات بازی

تاریخ: پنجشنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۷-۱۷ ژانویه ۲۰۱۹

ساعت: ۱۰:۳۰ به وقت ایران

محل: هایسنس آرنا (ملبورن، استرالیا)

اوپن استرالیا

پیش‌بینی مسابقات تنیس آزاد استرالیا در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *