صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۳ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۳ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال و تنیس در چند دیدار برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (تاتنهام – اورتون)

در روز ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۰۰ دو تیم تاتنهام و اورتون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در تاتنهام استادیوم برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. تاتنهام از ۵ بای آخر خود در لیگ موفق به کسب ۳ برد و ۲ تساوی شده است. در سوی مقابل اورتون از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۲ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. برای تاتنهام در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای اورتون اما جنک تسن و دلف و هولگیت حضور ندارند. قضاوت این دیدار به عهده مارتین اتکینسون می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۵ برد سهم تاتنهام و ۵ بازی هم مساوی شده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی: تاتنهام ۲-۱ اورتون

مسابقات مهم

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (وست برومویچ – لسترسیتی )

در روز ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷:۳۰ دو تیم وست برومویچ و لسترسیتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در استادیوم The Hawthorns برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. وست برومویچ به تازگی راهی لیگ برتر شده است. در سوی مقابل لسترسیتی از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۱ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. برای وست برومویچ در این دیدار زوهوره و تاوزند به دلیل مصدومیت بازی نمی کنند و برای لسترسیتی نیز پریرا و بنکوویچ و اوانس غایب هستند. قضاوت این دیدار به عهده آنتونی تیلور می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۳ برد سهم وست بروم، ۴ برد سهم لستر و ۳ بازی هم مساوی شده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی: وست برومویچ ۱ – ۲ لسترسیتی

مسابقات مهم

فوتبال – لیگ فرانسه (پاری سن ژرمن – مارسی)

در روز ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم پاری سن ژرمن و مارسی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ فرانسه و در استادیوم Parc des Princes برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پاری سن ژرمن از ۵ بازی اخر خود در لیگ موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل مارسی هم ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای پاریس در این دیدار درکسلر و چوپو موتینگ بازی نمی کنند و برای مارسی اما همه بازیکنان در دسترس هستند. قضاوت این دیدار به عهده بریسارد ژروم می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۸ برد سهم پاریس و ۲ بازی هم مساوی شده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی: پاری سن ژرمن ۱ – ۳ مارسی

مسابقات مهم

تنیس – فینال تنیس آزاد مردان آمریکا ( الکساندر زورف – دومینیک تیم )

در روز ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۰۰ الکساندر زورف و دومینیک تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار فینال یو اس اوپن ۲۰۲۰ و در استادیوم آرتور اش برگزار خواهد شد. الکساندر زورف در حال حاضر در رتبه ۷ برترین های تنیس مردان است و در سوی مقابل دومینیک تیم در رتبه ۳ برترین ها حضور دارد. این بازی از مرحله فینال رقابت ها برگزار می شود. دومینیک تیم پیش از این مدودف از روسیه را شکست داده و در طرف مقابل الکساندر زورف موفق شده کارینیا از اسپانیا را از پیش رو بردارد.

مسابقات مهم

بسکتبال – ان‌بی‌ای آمریکای شمالی ( لس آنجلس کلیپرز – دنور ناگتس )

در روز ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ NBA و در استادیوم STAPLES Center برگزار خواهد شد. این دیدار از مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب برگزار می شود. در ۵ بازی آخری که این دو تیم برابر هم صف آرایی کرده اند، ۳ بار لس آنجلس کلیپرز برنده بوده است و ۲ بار هم دنور ناگتس برنده بازی شده است. نیکولا یوکیچ امتیاز آورترین بازیکن تیم دنور است و در سوی مقابل کاوی لئونارد برترین بازیکن کلیپرز است. طبق پیش بینی علاقه مندان شانس برد کلیپرز در این دیدار ۶۴ درصد است و شانس برد دنور ۳۶ درصد می باشد.

مسابقات مهم

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *