صفحه اصلی / عمومی / آموزش روش‌های تقلب در بازی انفجار

آموزش روش‌های تقلب در بازی انفجار

ad banner تقلب در بازی انفجار

تقلب در بازی انفجار، موضوعی است که ذهن بسیاری از علاقمندان را به خودش جلب می‌کند. تبلیغات مختلفی در سایت‌ها وجود دارد که مدعی هستند به شما روش‌‌های تقلب در بازی انفجار را یاد می‌دهند. اما باید ببینیم این روش‌ها چه اندازه کاربردی و تضمینی هستند.

در این مطلب به بررسی روش‌های مختلف تقلب در بازی انفجار و کارآیی واقعی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

آیا تقلب در بازی انفجار امکان‌پذیر است؟

قاعدتا در آموزش بازی انفجار یا Blast همه به دنبال روش‌هایی برای کسب سود بیشتر هستند. تقلب در بازی انفجار در تبلیغات مختلف به عنوان یکی از این روش‌ها معرفی می‌شود. بعضی از این روش‌ها ممکن است اصلا عملی نباشند و بهتر است گول آن‌ها را نخورید.

در اینجا می‌‌خواهیم بگوییم که اگر منظور از تقلب در بازی انفجار، انجام کارهایی مثل هک بازی، استفاده از ربات یا شکستن کد MD5 باشد، این روش‌ها امکان‌پذیر نیستند. اما اگر منظور استفاده از روش‌های مختلفی برای حدس ضرایب و پیش بردن بازی با تحلیل و فکر باشد، روش‌های مختلفی وجود دارند که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم.

روش‌های واقعی و غیرواقعی تقلب در بازی انفجار

fraud blast

برای اینکه از نحوه تقلب در بازی انفجار بدانیم، لازم است اول خود بازی را خوب بشناسیم. این بازی یک محیط گرافیکی ساده دارد که در آن توپی شلیک می‌شود. گلوله توپ روی نموداری از ضرایب شروع به بالا رفتن می‌کند.

بازیکن ابتدای بازی پولی را وارد بازی می‌کند. سپس توپ که شلیک می‌شود، بازیکن باید تا پیش از منهدم شدن آن از بازی خارج شود. مثلا در یک دور بازی که توپ به طور تصادفی روی ضریب 5 منفجر می‌شود، اگر بازیکنی روی عدد 4 از بازی خارج شده باشد، او برنده است.

در این شرایط بازیکن، سرمایه‌ای که وارد کرده ضربدر ضریب می‌شود و جایزه‌اش تعیین می‌شود. در صورتی که پیش از انفجار از بازی خارج نشده باشد، پول اولیه‌اش را از دست می‌دهد.

حالا روش‌های تقلب در بازی انفجار، در واقع مجموعه راهکارهایی هستند که بازیکن بتواند با تقریب خوبی حدس بزند ضریب تا چه عدد بالا خواهد رفت. این کار از طریق روندیابی ضرایب بازی تا حدودی ممکن است اما با روش‌های نظیر هک بازی یا استفاده از ربات، قابل انجام نیست.

تقلب در بازی انفجار با خواندن کد MD5

fraud blast

کد MD5 یک کد 16 رقمی تشکیل شده از حروف و اعداد است که در بازی انفجار ارائه می‌شود. این کد رمزنگاری شده و قابل شکستن و تدبیل به ضرایب نیست. بنابراین هر آگهی که مدعی باشد کد MD5 را به ضرایب بازی تبدیل می‌کند، واقعی نیست.

بنابراین باید گفت عملا تقلب در بازی انفجار با کد MD5 امکان‌پذیر نیست. بلکه کاربرد مهمی که می‌تواند داشته باشد، استفاده از آن برای مطمئن شدن از صحت بازی است. به این ترتیب که کد MD5 ابتدای بازی را برمی‌دارید. سپس کد hash ارائه شده در پایان بازی را هم برمی‌دارید.

این کد hash با استفاده از مبدل‌هایی قابل تبدیل به همان کد MD5 است. کدی که در اینجا به دست آوردیم را با کد MD5 اولیه مقایسه می‌کنیم. یکسان بودن آن‌ها اعتبار و صحت بازی را تایید خواهد کرد.

تقلب در بازی انفجار با استفاده از اکسل

fraud blast

استفاده از اکسل یکی از روش‌های رایج برای تحلیل بازی انفجار است. در واقع این یک روش تقلب در بازی انفجار نیست، بلکه یک تمهید درست برای تحلیل روند ضرایب در بازی است.

به این صورت انجام می‌شود که شما ضرایب به دست آمده از دورهای قبل را که از سایت بازی انفجار قابل دسترس است در خانه‌های اکسل وارد می‌کنید. حالا با روندیابی و نظم نسبی که این ضرایب داشته‌اند، می‌توانید به نتایجی برسید.

می‌‌خواهیم به شما بگوییم که با استفاده از روند این ضرایب می‌توانید ضرایب دورهای بعد را با یک تقریب خوبی حدس بزنید. این کار شما را به کسب نتیجه بهتر، کمک می‌کند.

تقلب در بازی انفجار با استفاده از ربات

fraud blast

استفاده از ربات در بازی انفجار روشی است که برخی به شما معرفی می‌کنند. آن‌ها می‌گویند در این روش تقلب در بازی انفجار، ربات به جای شما می‌تواند بازی کند و به خاطر حدس زدن ضرایب برد شما را در این بازی تضمین می‌کند.

اما در واقع چنین روش تقلب در بازی انفجاری واقعی و کاربردی نیست. چنین رباتی که بتواند به جای شما تصمیم بگیرد و همه ضرایب را حدس بزند، وجود ندارد. اگر جایی تبلیغی با این مضمون دیدید بهتر است آن را باور نکنید.

ضمنا فراموش نکنید که سایت‌های معتبر بازی انفجار، به کار بردن هر گونه رباتی را تشخیص می‌دهند و از ادامه حضور شما در سایت، جلوگیری می‌کنند.

بهترین سایت بازی انفجار با درآمد میلیونی

توصیه ما این است که به جای جست‌وجوی روش‌های تقلب در بازی انفجار، یک سایت معتبر و امن را انتخاب کنید. یک سایت معتبر و حرفه‌ای به خاطر برنامه‌نویسی قوی و حساب مالی شفاف و الگوریتم استاندارد، شانس حفظ پول و سودآوری شما را بالا می‌برد.
ما سایت بتکارت را به عنوان بهترین سایت بازی انفجار معرفی می‌کنیم. در این سایت می‌توانید مطمئن باشید که هیچ کاربری با استفاده از تقلب در بازی انفجار، پیش نمی‌رود. در نتیجه در شرایطی منصفانه می‌توانید ترفندهای بازی انفجار را پیاده کنید و به سودهای میلیونی برسید.

سایت معتبر بازی انفجار

بتکارت یک سایت بین‌المللی است که در سال 2017 اسپانسری باشگاه بزرگ رئال مادرید را بر عهده داشته است. این سایت به خاطر درگاه امن و مستقیم بانکی، کار شارژ حساب شما را راحت می‌کند. همچنین در صورت برد جایزه آن را به صورت آنی و بدون فوت وقت می‌توانید دریافت کنید.

سایت بتکارت به خاطر پشتیبانی 24 ساعته و به زبان فارسی، خیال شما را از بروز هر گونه مشکل راحت کرده است. بتکارت با ارائه اپلیکیشن حرفه‌ای خود امکان دسترسی راحت‌تر و بدون دردسر به بازی‌ها را فراهم کرده است.

همچنین الگوریتم استاندارد و برنامه‌نویسی قوی بتکارت، امکان تقلب در بازی انفجار را از بین برده است. به همین علت دوستداران این بازی می‌توانند در شرایطی عادلانه با بکار بردن ترفندها و سیاست‌های قانونی به کسب سود از بازی بپردازند.

1 تقلب در بازی انفجار

آیا سایت‌ها متوجه تقلب در بازی انفجار می‌شوند؟

fraud blast

شما اگر از ربات در بازی استفاده کنید یا هر نوع دیگر از تقلب در بازی انفجار را انجام دهید، توسط سایت‌ها رصد و شناسایی می‌شوید. درست است که سایت‌های معتبر از امنیت کافی برخوردار هستند، اما باز هم برای اینکه از هر نوع تقلب در بازی انفجار جلوگیری کنند، معمولا افراد و روش‌هایی را دارند که مرتب رصد می‌کنند.

در نتیجه اگر کاربری عمل خلاف قوانین و در واقع تقلب در بازی انفجار انجام دهد، شناسایی می‌شود. معمولا ابتدا برای او اخطار صادر می‌شود. در صورتی که به عمل خودش انجام دهد، حساب او مسدود می‌شود و دیگر با آن ایمیل خود، امکان ثبت نام در سایت را نخواهد داشت.

bomb 5 تقلب در بازی انفجار
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره Sam

آواتار Sam

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *