صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۷ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۷ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (شهرخودرو – شباب الاهلی)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم شهرخودرو و شباب الاهلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شهرخودرو از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۱ باخت و ۳ تساوی شده است. در سوی مقابل شباب الاهلی ۱ پیروزی و ۲ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر شهرخودرو از ۳ بازی ۰ امتیاز بدست آورده است و شباب الاهلی نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۳ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (شهرخودرو - شباب الاهلی)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (الشرطه – الاهلی)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم الشرطه و الاهلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. الشرطه از ۳ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۰ برد و ۲ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل الاهلی ۴ پیروزی و ۱ تساوی و ۰ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر الشرطه از ۳ بازی ۱ امتیاز بدست آورده است و الاهلی نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۷ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (الشرطه - الاهلی)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (پاختاکور – الهلال)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم پاختاکور و الهلال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پاختاکور از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۲ باخت و ۰ تساوی شده است. در سوی مقابل الهلال  پیروزی در کارنامه خود دارد. در حال حاضر پاختاکور از ۳ بازی ۶ امتیاز بدست آورده است و الهلال نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۹ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (پاختاکور - الهلال)

فوتبال – لیگ اروپا (شامروک روورز – میلان)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم شامروک روورز و میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ  اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شامروک از ۳ بازی اخر خود در لیگ اروپا موفق به کسب ۲ برد و ۱ باخت و ۰ تساوی شده است. در سوی مقابل میلان فصل پیش در این تورنومنت حضور نداشته است. در ۵ بازی قبلی شامروک روورز در لیگ اروپا بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
این بازی در ورزشگاه Tallaght Stadium در ایرلند برگزار خواهد شد.

فوتبال - لیگ اروپا (شامروک روورز - میلان)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (برایتون – پورتسموث)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم برایتون و پورتسموث به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه انگلیس و در ورزشگاه Amex Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. برایتون از ۲ بازی آخر خود در این تورنومنت ۱ برد و ۱ باخت داشته است. در سوی مقابل پورتسموث از ۴ بازی آخر خود در لیگ ۲ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای برایتون در این دیدار ایسکیردو و آندونه غایب هستند و برای پورتسموث نیز باس غایب است.

پیش بینی نتیجه:

برایتون 2 – 0 پورتسموث

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (برایتون - پورتسموث)

فوتبال – لیگ فرانسه (مارسی – سن اتین)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم مارسی و سن اتین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ فرانسه و در ورزشگاه Orange Vélodrome برگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. برای مارسی در این دیدار اموی و بندتو محروم هستند و برای تیم میهمان نیز گابریل سیلوا غایب است.
مارسی در ۱۴ بازی از ۱۷ بازی قبلی خانگی خود مقابل سن-اتین پیروز شده است.
سن-اتین در ۶ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ ۱ در هر دو نیمه شکست خورده است.
سن-اتین در ۷ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ ۱ شکست خورده است.
مارسی در ۷ بازی از ۹ بازی قبلی خانگی خود مقابل سن-اتین در هر دو نیمه پیروز شده است.
در ۵ بازی قبلی سن-اتین در لیگ ۱ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
مارسی در ۱۸ بازی از ۱۹ بازی قبلی خود در لیگ ۱ شکست نخورده است.
سن-اتین در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ ۱ حداقل ۲ گل خورده است.
در ۳ بازی قبلی خانگی مارسی مقابل سن-اتین کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

فوتبال - لیگ فرانسه (مارسی - سن اتین)

فوتبال – لیگ اروپا (لوکوموتیو پلوودیو – تاتنهام)

در روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۳۰ دو تیم لوکوموتیو پلوودیو و تاتنهام به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ  اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. لوکوموتیو از ۵بازی اخر خود در لیگ اروپا موفق به کسب ۲ برد و ۳ باخت شده است. در سوی مقابل تاتنهام فصل پیش در این تورنومنت حضور نداشته است. در ۳ بازی قبلی لوکوموتیو پلوودیو در لیگ اروپا کمتر از ۲.۵ گل زده شده است. این بازی در ورزشگاه Stadion Lokomotiv در ایرلند برگزار خواهد شد.

فوتبال - لیگ اروپا (لوکوموتیو مسکو - تاتنهام)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *