صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ کلمبیا ۰(۴)-(۵)۰ شیلی؛ لاروخا به هت تریک فکر می کند

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ کلمبیا ۰(۴)-(۵)۰ شیلی؛ لاروخا به هت تریک فکر می کند

4 2 1

تیم ملی کلمبیا با شکست مقابل شیلی در ضربات پنالتی، از رسیدن به مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا باز ماند.

در این دیدار که در برزیل برگزار می شد، دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۳، ضربه سر خوان آرانگیس، اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد اما اوسپینا با یک واکنش خوب، دروازه کلمبیا را نجات داد.

دو دقیقه بعد، روی اشتباه اوسپینا، آرانگیس توانست دروازه کلمبیا را باز کند اما داور بعد از استفاده از VAR، به دلیل آفساید گل را نپذیرفت. در ادامه بازی متعادل دنبال شد و بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد و به این ترتیب، نیمه اول بدون گل به پایان رسید. نیمه دوم را کلمبیا بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما ضربه خامس رودریگس راهی به چهارچوب دروازه شیلی پیدا نکرد. در ادامه بازیکنان شیلی پیش کشیدند و بازی متعادل تر شد و با همین روند ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۷۲، ویدال توانست بار دیگر دروازه کلمبیا را باز کند ولی دوباره داور بعد از مرور صحنه، به دلیل خطای آن، گل را مردود اعلام کرد.

شاگردان کی روش در کلمبیا در کوپا آمریکا دستشان از نیمه نهایی کوتاه ماند

شاگردان کی روش در کوپا آمریکا دستشان از نیمه نهایی کوتاه ماند کلمبیا
تلاش دو تیم برای زدن گل برتری در دقایق پایانی شدت گرفت اما هیچ یک از موقعیت های آنها ثمری نداشت و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی بازیکنان شیلی عملکرد بهتری داشتند و در نهایت با نتیجه ۵-۴ پیروز شدند. ویدال، وارگاس، پولگار، آرانگیس و الکسیس سانچس، پنج بازیکن شیلی بودند که ضربات شان را تبدیل به گل کردند و در مقابل، خامس، کاردونا، کوادرادو و یری مینا هم برای کلمبیا گلزنی کردند. ویلیام تسیو تنها بازیکن کلمبیا بود که با از دست دادن پنالتی پنجم تیمش، شکست کلمبیا را رقم زد.

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.