صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / کلیر ویلیامز :مرسدس به ثبت قرارداد با ویلیامز برای تامین موتور نزدیک است

کلیر ویلیامز :مرسدس به ثبت قرارداد با ویلیامز برای تامین موتور نزدیک است

4 2 1

به گفته کلیر ویلیامز ، ویلیامز در آستانه تمدید قراردادش با مرسدس برای تأمین موتورهایش پس از پایان سال بعد می باشد. قرارداد کنونی بین مرسدس و ویلیامز تا پایان سال ۲۰۲۰ اعتبار دارد و در حال حاضر دو تیم در حال مذاکره با یکدیگر برای ادامه همکاری خودشان تا پس از آغاز فصل ۲۰۲۱ فرمول یک می باشند.

به گفته کلیر ویلیامز ، تیم مرسدس در آستانه امضای قرارداد جدیدی برای تامین موتور هایش قرار دارد

در حالی که طی هفته های گذشته گزارشاتی مبنی بر مذاکره ویلیامز و رنو برای تغییر موتورهای آنها شده بود اما کلیر ویلیامز این شایعات را تکذیب کرد و گفت که همچنان در حال مذاکره با مرسدس برای تامین موتورهایشان در سال های آینده هستند:

من شایعاتی را شنیده ام که در آن از مذاکره ما با رنو گفته شده بود. ما هیچ تماسی با رنو نداشتیم و در عوض مذاکراتمان با مرسدس همانطور که احتمالا می دانید بخوبی پیش رفته است. ما امیدواریم تا همکاری مان با مرسدس را تا سال ۲۰۲۱ پیش ببریم. آنها حمایت فوق العاده ای از ما کرده اند و همانطور که می دانید توتو ولف کارش در فرمول یک را از ویلیامز شروع کرده است و به همین خاطر ما رابطه خوبی باهم داریم و به ادامه دادن آن علاقه‌مندیم.

کلیر ویلیامز افزود:

ما در طول تاریخ همواره رابطه خوبی با رنو داشتیم اما آینده ما با مرسدس رقم خواهد خورد. 

کلیر ویلیامز

موضوعی که باید بزودی روشن شود این است که در قرارداد جدید مرسدس و ویلیامز، علاوه بر موتور، اجزای دیگر ماشین نظیر گیربکس و سیستم تعلیق هم توسط مرسدس تامین خواهد شد یا خیر. ویلیامز امسال در نظر داشت تا از گیربکس های مرسدس استفاده کند اما در پایان تصمیمش را عوض کرد و گیربکس های خودش استفاده کرد.

کلیر ویلیامز اضافه کرد:

ما سال گذشته پروژه ارزیابی را انجام دادیم و پس از تست هایی که انجام دادیم تصمیم بر آن شد تا از آنجایی که گیربکس بخش مهمی از ماشین را شامل می شود از گیربکس های خودمان استفاده کنیم. ما حالا تصمیم خودمان در رابطه با استفاده از اجزای ساخته شده توسط تیم های دیگر را خواهیم گرفت و این موضوع ارتباطی مرسدس یا سایر تیم ها ندارد. همه این ها به ویلیامز و ظرفیت ما تا آن موقع نسبت به چیزی که سایر تیم ها می سازند بستگی دارد. هرچند که ما تمام تلاش خودمان را برای به حداقل رساندن وابستگی خود به سایر تیم ها تا سال ۲۰۲۱ خواهیم کرد.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *