صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری و پیش‌بینی جدال حساس چلسی و تاتنهام

راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری و پیش‌بینی جدال حساس چلسی و تاتنهام

ad banner

تیم‌های فوتبال چلسی و تاتنهام امشب ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران در استادیوم استمفورد بریج به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم،بازیکنان و صحبت‌های سرمربیان دو تیم می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی اکثریت افراد، بازی چلسی و تاتنهام را ۱-۱ پیش‌بینی کرده‌اند

هیجان و پیش‌بینی بازی‌های لیگ برتر انگلیس در بنگاه‌های شرط‌بندی به اوج خود رسیده و مردم مبالغ بالایی را برروی این مسابقات حساس شرط‌ بندی می‌کنند.
امشب دو تیم چلسی و تاتنهام در هفته بیست و هفتم از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل را برگزار می‌کنند. چلسی که با سرمربیگری فرانک لمپارد پیشرفت چشمگیری داشته در تلاش است تا خود را در جمع چهار تیم بالای جدول نگه دارد و اوضاع خود را بهبود ببخشد. از سوی دیگر با پیروزی که شاگردان خوزه مورینیو در هفته گذشته بدست آوردند نفس‌های گرم تاتنهام حالا پشت سر چلسی حس می‌شود و آبی پوشان لندنی در صورت ناکامی مقابل این تیم، بیش از پیش تحت فشار شاگردان ژوزه مورینیو قرار خواهند گرفت و به رتبه پنجم جدول سقوط و تاتنهام در جمع تاپ فور قرار می‌گیرد.

شرایط تاتنهام اما با حضور مورینیو بهتر شده است و آنها توانسته‌اند بازی‌های اخیر خود را با پیروزی پشت سر بگذارند. نکته دیگری که در این میان به چشم می‌خورد محرومیت دو ساله منچستر سیتی از رقابت‌های اروپایی است که باعث خواهد شد تا تیم پنجم لیگ برتر انگلیس سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دریافت کند. حالا شانس شاگردان مورینیو و لمپارد (هرکدام که در نهایت در رتبه پنجم قرار گیرند) برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا افزایش یافته است. تاتنهام در صورت پیروزی با دو امتیاز بیشتر نسبت به چلسی در رده چهارم قرار می‌گیرد و امید زیادی را قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول تا پایان فصل خواهد داشت.

چلسی و تاتنهام
نکته حائز اهمیتی که در مورد اسپرز دیده می‌شود مصدومیت سونگ هیونگ مین است که به دلیل شکستگی بازوی سمت راست خود در بازی روز یکشنبه تاتنهام در برابر استون ویلا، مجبور به عمل جراحی شده است. پس از عمل جراحی، باید جلسات توانبخشی این ستاره کره‌ای انجام شود و انتظار می‌رود که سون برای چند هفته از میادین فوتبال دور باشد. بدین ترتیب، سون هیونگ مین بازی با لایپزیش در لیگ قهرمانان اروپا و بازی امشب را از دست خواهد داد و بعد از آن باید دید روند ریکاوری وی چگونه پیش خواهد رفت. آیا او ادامه فصل را از دست می‌دهد یا مصدومیت وی با دوری چند هفته‌ای برطرف خواهد شد!

همانطور که گفته شد این بازی جدال تیم‌های چهارم و پنجم است و نکته جالب دیگر بازی‌های لیگ برتر انگلیس رویارویی تیم دوم و سوم جدول منچستر سیتی و لستر سیتی است که می‌تواند یکی از مهم‌ترین و تعیین کننده‌ترین بازی‌های این فصل را رقم بزند. لیورپول که تقریبا قهرمانی‌اش در لیگ جزیره قطعی شده همچنان به پیروزی‌های خود ادامه می‌دهد اما چهار تیم بعدی یعنی سیتی، لستر، چلسی و تاتنهام برای کسب رتبه‌های دوم تا چهارم کار سختی را پیش‌رو خواهند داشت.

وضعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی لیگ جزیره

در حال حاضر در جدول رده‌بندی لیگ جزیره لیورپول با ۷۶ امتیاز از ۲۶ مسابقه در صدر جدول قرار دارد. منچستر سیتی با ۵۴ امتیاز در رده دوم و لستر سیتی از ۲۶ مسابقه با ۵۱ امتیاز در رده سوم جای دارد. چلسی با ۴۱ امتیاز در رده چهارم و تاتنهام با ۴۰ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفتند.
سهم چلسی تا به اینجا از ۲۶ مسابقه برگزار شده، ۱۲ پیروزی، ۵ تساوی و ۹ شکست بوده است و اسپرز ۱۱ پیروزی، ۷ تساوی و ۸ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم چلسی و تاتنهام

این بازی در استادیوم خانگی آبی‌های لندن، استمفورد بریج به قضاوت مایکل اولیور برگزار می‌گردد.

در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

تاتنهام: سون هیونگ مین و موسی سیسوکو مصدومان قطعی و خوان فویس مصدومیت جزئی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارند یا خیر.

چلسی: انگواو کانته و مارکو فن خینکل مصدومان قطعی و کالوم هادسون اودوی، تمی ابراهام، کریستین پولیشیچ و آندریاس کریستنسن مصدومیت جزئی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارند یا خیر.

فرانک لمپارد سرمربی چلسی نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

d262954fa6e449331bbfaaa71e57ab19
بازی با تاتنهام را چطور می‌بینید؟

این بازی سخت است و این موضوع برکسی پوشیده نیست. هر دو تیم برای رتبه چهارمی مبارزه می‌کنیم و این بازی می‌تواند بسیار تعیین کننده باشد. لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است و هر بازی با قبلی متفاوت است. بازی دشواری پیش رو داریم که با دیدار قبلی در خانه آن‌ها متفاوت است. این را هم در خصوص دفاع سه نفره که پرسیدید بگویم که به این معنا نیست که همیشه با دفاع سه نفره بازی می‌کنیم. همیشه فشار زیادی در مورد این بازی‌های حساس به ما منتقل می‌شود چون فوتبال ورزشی سطح بالا است. من با این فشار شکوفا می‌شوم. با این که از باخت ناراحت شدم اما از این هفته لذت بردم چون برای ما نوعی چالش محسوب می‌شد. قطعا همه ما را خارج از تاپ فور می‌دانستند اما ما در حال طی کردن یک پروسه هستیم که فشار همیشه در آن وجود دارد و باید بهتر شویم. ما در خانه خود امشب بازی می‌کنیم و از هواداران می‌خواهیم صبر داشته باشند و ما را حمایت کنند تا بتوانیم به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.

شرایط بازیکنان؟

ژیرو به خاطر نحوه تمرینش، نامزد حضور در ترکیب اصلی است. نیاز دارد که همین‌گونه ادامه دهد. در خصوص کپا من کاملا با هیئت مدیره باشگاه هماهنگ هستم. این تصمیمی بود که برای عملکردش اتخاذ کردم. کپا تنها باید به تمرین کردن ادامه داده و رویکرد خوب خود را حفظ کند. کریستنسن شرایط خوبی دارد و در سطح خوبی نیز تمرین کرده است. خوب بازی می‌کند و در پستش نیز رقابت وجود دارد. انگولو به دلیل مشکلات عضلانی، آماده نیست. امیدواریم پس از سه هفته بازگردد. پولیشیچ آماده نیست و تاریخ دقیقی نیز نمی‌توان برای بازگشتش ذکر کرد چون با مصدومیت سختی روبه‌رو است. لوفتوس چیک در نفرات تیم حضور خواهد داشت اما آماده حضور در ترکیب اصلی نیست. کریستنسن با ماسک مخصوص تمرین کرده و در دسترس است. تامی در دو روز گذشته تمرین کرده و به احتمال ۷۰ درصد در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت. بقیه بازیکنان نیز از اهمیت بازی آگاه هستند و با انگیزه زیادی پا به میدان می‌گذارند.

رویارویی با خوزه مورینیو؟

مورینیو مربی بسیار خوبی است و من به او احترام می‌گذارم. او توانسته با تاتنهام بسیار موفق ظاهر شود و این تیم را از رده‌های پایین جدول به نزدیکی تاپ فور رسانده. قطعا هواداران از بازگشت او خوشحال می‌شوند و رفتار خوبی با او خواهند داشت چون در گذشته‌ای نه چندان دور موفقیت‌های چلسی همراه با او رقم خورد. رابطه ما به دلیل رقابت و دوری تغییر کرده ولی همچنان با هم دوست هستیم و رابطه خوبی میان ما برقرار است.

خوزه مورینیو سرمربی تاتنهام نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

58359ba0797514721fee28c1ffb170e0
بازی با چلسی را چطور می‌بینید؟

این بازی همانند بازی‌های دیگر است. درست است که به مصاف یکی از تیم‌های سابق خود می‌روم ولی در حال حاضر من سرمربی تاتنهام هستم و موفقیت این تیم برایم از همه چیز مهمتر است. قطعا بازی سختی پیش رو است ولی ما نیز از اهمیت بازی آگاه هستیم. از آنجا که من حرفه‌ای هستم، همانطور که بارها قبل گفته‌ام هر زمان که در مقابل تیم های سابقم قرار بگیرم، ۲۰۰ درصد به تیم فعلیم تعلق دارم. تنها نکته متفاوت در پایان بازی این است که می‌توانم از استادیوم به خانه خود بروم اما حتی نه از این مزیت هم استفاده نمی‌کنم و با بازیکنانم از استادیوم برمی‌گردم. اولین گفتگوی من با بازیکنان درباره جدول بود. به آنها گفتم که فراموش نکنید ۱۲ امتیاز با رتبه چهارم فاصله دارید. پس از سه ماه، نسبت به چیزی که ترسیم کرده بودیم بهتر کار کرده‌ایم. ما آنقدر قوی هستیم که به چیزی نیاز نداشته باشیم. حتی می‌توانیم در شرایط سخت بخوابیم. لازم نیست در مکانی بسیار راحت قرار بگیریم. بازیکنان در حال حاضر مملو از انرژی و انگیزه هستند تا بتوانند به رتبه چهارمی دست پیدا کنند. به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم.

شرایط بازیکنان؟

لاملا بازیکن مورد علاقه من است اما در این فصل مشکلات زیادی از جمله مصدومیت داشته است. او روحیه‌ای باور نکردنی برای بهبودی دارد و فردا برای کمک همراه ما خواهد بود. اندومبله شرایطش متوسط است زیرا رسیدن به نقطه اوج پس از مصدومیت سخت‌ترین چیز است. دشوار است که پس از مصدومیت در یک مسابقه حاضر شوید و دوباره مصدوم شوید. او در آخرین بازی ۳۰ دقیقه خوب بازی کرد. امیدوارم که سریع‌‎تر بهبود پیدا کند و بتواند ۶۰ الی ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشته باشد. سون و هری گل‌های ارزشمندی برای تاتنهام می‌زنند. اگر بتوانیم بدون هری و سانی به مقام چهارم برسیم، این یک دستاورد باورنکردنی برای ما خواهد بود. بنابراین ما باید هرچه در چنته داریم نشان دهیم. پسران فوق العاده بودند و تیم را در موقعیتی که به آن تعلق دارد قرار دادند. آن ها برای رتبه چهارم می‌جنگند و کار دشواری دارند. ما از نظر مصدومیت در موقعیت‌های خاص قرار داریم ولی مطمئنم هستم می‌توانیم از پس شرایط برآییم.

بازگشت به استمفورد بریج؟ استقبال هواداران؟

همانطور که گفتم برای من این بازی همانند بازی‌های دیگر است. خوشحال می‌شوم هواداران تیم سابقم را ببینم و مطمئن هستم آنها نیز با آغوش باز پذیرای ما خواهند بود و جوی عالی را برای ما رقم خواهند زد. در حال حاضر من سرمربی تاتنهام هستم و به چیزی به غیر از موفقیت این تیم فکر نمی‌کنم. ضمن اینکه برای فرانک لمپارد و کاری که او در چلسی کرده است بسیار احترام قائل هستم.

89cda6202fc187a814e0e5ba55b037c4
در خصوص آمار کلی دو تیم چلسی و تاتنهام بدانید:

 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم چلسی، فرانک لمپارد شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به زمین مسابقه بفرستد.
 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم تاتنهام، خوزه مورینیو شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۴.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • برترین گلزن تیم چلسی در لیگ جزیره تمی آبراهام با ۱۳ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن تاتنهام در لیگ جزیره هری کین با ۱۱ گل زده می‌باشد.
 • چلسی تاکنون با ۴۳ گل زده و ۳۶ گل خورده تفاضل +۷ را به نام خود ثبت کرده است.
 • تاتنهام تاکنون با ۴۳ گل زده و ۳۴ گل خورده تفاضل +۹ را به نام خود ثبت کرده است.
 • برترین پاسورهای چلسی در لیگ جزیره کالوم هادسون اودوی، میسون مونت و ویلیان بصورت مشترک با ۴ پاس گل می‌باشند.
 • میانگین تعداد کرنر چلسی در هر بازی ۶.۷ کرنر بوده است.
 • بیشترین خطا انجام شده چلسی در لیگ جزیره توسط انگولو کانته با ۳۷ خطا بوده است.
 • برترین پاسور تاتنهام در لیگ جزیره سونگ هیونگ مین با ۷ پاس گل می‌باشد.
 • بیشترین خطا انجام شده تاتنهام در لیگ جزیره موسی سیسوکو با ۳۲ خطا بوده است.
 • میانگین تعداد کرنر تاتنهام در هر بازی ۵ کرنر بوده است.
 • چلسی در ۲۴ بازی از ۲۵ بازی قبلی خانگی خود مقابل تاتنهام شکست نخورده است.
 • چلسی در ۹ بازی از ۱۰ بازی قبلی خانگی خود مقابل تاتنهام حداقل ۲ گل زده است.
 • تاتنهام در ۳ بازی قبلی خود در لیگ برتر پیروز شده است.
 • چلسی در ۳ بازی قبلی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل خورده است.
 • تاتنهام در ۳ بازی قبلی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل زده است.
 • چلسی در بازی قبلی خود در لیگ جزیره برابر منچستر یونایتد متحمل شکست ۲-۰ شده است.
 • تاتنهام در بازی قبلی خود در لیگ جزیره برابر آستون ویلا به پیروزی ۳-۲ رسیده است.
 • پنج بازی اخیر چلسی در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی، دو تساوی و دو شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر تاتنهام در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست همراه بوده است.

33f093ade2860e54fa4adc02fc5b42a7 1

پنج بازی بعدی چلسی به شرح زیر است:

 • ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران، هفته بیست و هفتم لیگ جزیره، چلسی- تاتنهام
 • ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چلسی – بایرن مونیخ
 • ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و هشتم لیگ جزیره، بورنموث- چلسی
 • ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، دور پنجم جام حذفی انگلیس، چلسی- لیورپول
 • ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و نهم لیگ جزیره، چلسی- اورتون

پنج بازی بعدی تاتنهام به شرح زیر است:

 • ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران، هفته بیست و هفتم لیگ جزیره، چلسی- تاتنهام
 • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و هشتم لیگ جزیره، تاتنهام- ولوورهمپتون
 • ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، دور پنجم جام حذفی انگلیس، تاتنهام- نوریچ
 • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران، هفته بیست و نهم لیگ جزیره، برنلی- تاتنهام
 • ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لایپزیش- تاتنهام

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های تیم‌های فوتبال چلسی و تاتنهام که امشب ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران در استادیوم استمفورد بریج برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

با پیش بینی بازی‌های مهم تیم‌های چلسی و تاتنهام و پیش بینی گلزنان این تیم در تورنومنت‌های مختلف، همراه سایت بتکارت باشید

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

آرسنال نیوکاسل

راهنمای شرط بندی بازی آرسنال – نیوکاسل در بتکارت

دیدار دو تیم آرسنال – نیوکاسل در چارچوب بازیهای هفته ی ۱۹ لیگ برتر فوتبال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *