صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ اردیبهشت در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ اردیبهشت در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ منچستر سیتی – برایتون

منچستر سیتی در شرایطی در هفته آخر لیگ برتر به مصاف برایتون می‌رود که برای رسیدن به عنوان دومین قهرمانی پیاپی نیز به پیروزی در این بازی دارد. منچستر سیتی در ۱۰ بازی اخیر لیگ برتر به پیروزی رسیده، ۱۷ گل به ثمر رسانده و تنها ۲ گل دریافت کرده است. در سمت دیگر برایتون به همراه علیرضا جهانبخش در ۱۰ بازی اخیر بدون پیروزی بوده و ۶ شکست و ۴ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۴ بار منچستر سیتی به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ ولورهمپتون – لیورپول

لیورپول پس از ثبت معجزه در لیگ قهرمانان و صعود به فینال با پیروزی ۴-۰ برابر بارسلونا، برای قهرمانی در لیگ برتر نیاز به یک معجزه دیگر دارد. لیورپول باید در بازی امروز تیم غول کش ولورهمپتون را شکست دهد و منتظر برنده نشدن منچستر سیتی برابر برایتون انتهای جدولی بماند. لیورپول در ۱۰ بازی اخیر لیگ برتری ۹ پیروزی و ۱ مساوی دارد و با ۱ امتیاز کم‌تر نسبت به منچستر سیتی در رتبه دوم جدول قرار گرفته است. ولورهمپتون که در این فصل موفق شده با نتیجه ۲-۱ لیورپول را شکست دهد و از دو جام حذف کند در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بار لیورپول به پیروزی رسیده و ۲ بار ولورهمپتون برنده بوده است.

فوتبال – سری آ ایتالیا؛ یوونتوس – آاس رم

در حساس‌ترین مسابقه هفته سی و ششم سری آ ایتالیا، یوونتوس قهرمان این فصل به مصاف آ اس رم می‌رود که با حضور در رتبه ششم به دنبال رسیدن به رتبه‌های بالاتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است. یوونتوس در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و آ اس رم در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی کسب کرده و بدون شکست بوده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۲ بار یوونتوس به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار آاس رم موفق به شکست یووه شده است.

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛ ختافه – بارسلونا

بارسلونا قهرمان این فصل لا لیگا در آخرین بازی خانگی فصل و در هفته سی و هفتم میزبان شگفتی ساز این فصل اسپانیا یعنی ختافه خواهد بود. بارسلونا در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و ختافه در ۵ بازی آخر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ باخت داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم بارسلونا ۴ بار به پیروزی رسیده و ۱ بازی نیز با نتیجه بدون گل مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ اورتون – تاتنهام

تاتنهام پس از یک پیروزی بزرگ و صعود رویایی به فینال لیگ قهرمانان اروپا، در هفته آخر میزبان اورتون خواهد بود. تاتنهام که رتبه چهارمش در جدول قطعی شده در ۵ بازی آخر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته است. در سمت دیگر اورتون در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده، ۱ بار شکست خورده و ۱ مساوی کسب کرده و در رتبه هشتم جدول قرار دارد. در ۵ رویاویی قبلی این دو تیم که میانگین بیش‌تر از ۴ گل داشته، ۴ بار تاتنهام برنده بوده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ چلسی – لستر سیتی

چلسی فینالیست لیگ اروپا که با حضور در رتبه سوم جدول صعود خود را به لیگ قهرمانان فصل آینده قطعی کرده، در هفته آخر لیگ برتر مهمان تیم لستر سیتی خواهد بود. چلسی در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی و ۴ مساوی داشته و لستر سیتی در ۵ بازی آخر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار چلسی به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار لستر سیتی برنده بوده است.

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛ رئال مادرید – رئال سوسیداد

رئال سوسیداد که به دنبال کسب سهمیه لیگ اروپا است، در هفته سی و هفتم لا لیگا، میزبان تیم رئال مادرید خواهد بود که فصل را با حضور در رتبه سوم جدول به پایان خواهد برد. رئال مادرید در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و رئال سوسیداد در ۵ بازی آخر ۲ بار برنده بوده و ۲ شکست و ۱ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار رئال مادرید به پیروزی رسیده اما در آخرین بازی و در دیدار رفت رئال سوسیداد موفق شد با ۲ گل رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *