صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ بهمن در سایت بتکارت

پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ بهمن در سایت بتکارت

ad banner 2 41

روز یکشنبه مسابقات ورزشی مختلفی در سراسر دنیا برگزار می‌شود که در این مطلب ۶ مسابقه ورزشی روز ۲۸ بهمن را بررسی می‌کنیم.

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛ رئال مادرید – خیرونا

رئال مادرید که این روزها دوباره به دوران اوج خود بازگشته و در ۵ بازی قبلی به پیروزی رسیده در هفته بیست و چهارم لالیگا، میزبان تیم رده هفدهمی خیرونا خواهد بود. خیرونا در ۶ مسابقه اخیر بازنده بوده و در ۱۰ بازی آخر پیروزی نداشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار رئال مادرید به پیروزی رسیده و ۱ بار دو فصل قبل خیرونا موفق به شکست رئال مادرید شده است.

فوتبال – بوندسلیگا آلمان؛ آینتراخت فرانکفورت – بروسیا مونشن‌گلادباخ

در یکی از حساس‌ترین مسابقات این هفته بوندسلیگا، آینتراخت فرانکفورت رده پنجمی میزبان تیم سوم جدول یعنی بروسیا مونشن‌گلادباخ خواهد بود. آینتراخت در ۵ بازی اخیر خود ۳ مساوی، ۱ پیروزی و ۱ شکست داشته و مونشن‌گلادباخ در ۵ هقته اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۲ بار بازی مساوی شده، ۱ بار مونشن‌گلادباخ برنده شده و ۲ بار آینتراخت فرانکفورت موفق به شکست رقیب شده است.

فوتبال – سری آ ایتالیا؛ اینتر میلان – سمپدوریا

اینتر میلان تیم سوم جدول که این روزها بخاطر مسائل مائورو ایکاردی حاشیه‌های فراوانی داشته است در هفته بیست و چهارم سری آ به مصاف تیم سمپدوریا خواهد رفت که در رده نهم جدول قرار دارد. اینتر میلان در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و سمپدوریا در ۵ بازی اخیر ۳ شکست، ۱ مساوی و ۱ پیروزی به دست آورده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بار اینتر میلان برنده بوده و ۲ بار سمپدوریا به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ ۱ فرانسه؛ سن-اتین – پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن صدرنشین مطلق لیگ ۱ فرانسه در غیاب نیمار و احتمالا کاوانی در یک بازی سخت به مصاف سن-اتین تیم رده چهارم جدول خواهد رفت. سن-اتین در ۵ هفته اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و پاری سن ژرمن در ۵ مسابقه قبلی ۴ بار برنده بوده و در ۱ بازی شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی ایت دو تیم ۳ بار پاری سن ژرمن به پیروزی رسیده و ۲ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر پرتغال؛ اسپورتینگ لیسبون – براگا

در حساس‌ترین مسابقه هفته بیست و دوم لیگ برتر پرتغال اسپورتینگ لیسبون تیم چهارم جدول به مصاف تیم رده سوم یعنی براگا خواهد رفت. براگا در ۵ بازی اخیر ۱ مساوی و ۴ پیروزی پیاپی داشته و اسپورتینگ لیسبون در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست به دست آورده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۲ بار براگا به پیروزی رسیده، ۱ بازی مساوی شده و در ۱ بازی اسپورتینگ لیسبون موفق به شکست رقیب خود شده است.

هندبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛ اسکرن – نانت

در هفته دوازدهم مسابقات هندبال لیگ قهرمانان اروپا، اسکرن دانمارک که در ۵ بازی قبلی خود ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته میزبان نانت فرانسه خواهد بود. نانت در ۵ بازی اخیر خود ۳ بار برنده بوده و در ۲ بازی شکست خورده است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم ۲ بار نانت با اختلاف به پیروزی رسیده و ۱ بازی نیز مساوی شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *