صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۰ فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۰ فروردین در سایت بتکارت

ad banner

9683e061eb0dcd5f4177e0dc37a742dc

پیش بینی مسابقات ورزشی
پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ الاهلی جده پرسپولیس

پرسپولیس فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا، پس از ۳ پیروزی پیاپی و با روحیه‌ای بالا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت. پرسپولیس در ۲ بازی ابتدایی ۱ مساوی و ۱ شکست داشته و برای باقی ماندن شانس صعود نیاز به پیروزی در این بازی حساس برابر الاهلی دارد. پرسپولیس در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته و الاهلی در ۵ بازی اخیر ۲ بار برنده بوده و ۳ بازی را باخته است. در ۲ رویارویی ۲ فصل قبل این دو تیم، پرسپولیس ۱ بار با نتیجه ۳-۱ برنده شد و ۱ بازی نیز با نتیجه ۲-۲ به تساوی رسید.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛ منچستر سیتی – تاتنهام

دو تیم انگلیس تاتنهام و منچستر سیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. منچستر سیتی در ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده و در شرایط آمادگی بالایی قرار دارد. در سمت دیگر منچستر سیتی در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و در مرحله قبلی مقتدرانه تاتنهام را از پیش رو برداشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار منچستر سیتی به پیروزی رسیده و ۱ بازی با نتیجه ۲-۲ مساوی شده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛  پورتو – لیورپول

در دیگر بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول پس از ۵ پیروزی متوالی به مصاف پورتو خواهد رفت. پورتو در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ مساوی داشته و در ترکیب خود از با سابقه‌ترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپا یعنی ایکر کاسیاس بهره می‌برد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم در مسابقات اروپایی، ۳ بار لیورپول به پیروزی رسیده و ۲ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ کاشیما آنتلرز – جئونگنام

کاشیما آنتلرز قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا در سومین بازی مرحله گروهی به مصاف جئونگنام کره جنوبی خواهد رفت. جئونگنام در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست داشته و کاشیما آنتلرز در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۲ مساوی به دست آورده است. جئونگنام در ۲ بازی قبلی ۲ مساوی کسب کرده و کاشیما آنتلرز با ۱ پیروزی و ۱ مساوی صدرنشین گروه است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ السد – پاختاکور

پاختاکور صدرنشین گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا در سومین مسابقه میزبان السد قطر خواهد بود. السد در ۵ بازی قبلی ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته و هفته گذشته به مقام قهرمانی لیگ قطر رسیده است. در سمت دیگر پاختاکور ازبکستان در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ مساوی داشته و در ۶ بازی آخر خانگی به پیروزی رسیده است. در ۲ رویارویی قبلی این دو تیم، ۱ بار السد به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است.

بسکتبال – یوروکاپ اروپا؛ آلبا برلین – والنسیا

در اولین مسابقه از فینال یوروکاپ بسکتبال اروپا، والنسیا به مصاف آلبا برلین خواهد رفت. آلبا برلین در ۵ بازی اخیر موفق به پیروزی شده و والنسیا در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار والنسیا به پیروزی رسیده و آلبا برلین در ۱ بازی موفق به شکست رقیب اسپانیایی شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *