صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی هفتم فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی هفتم فروردین در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی
پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌ زنان؛ لیون – وولفسبورگ

فینالیست‌های فصل گذشته لیگ قهرمانان زنان اروپا این بار در مرحله یک چهارم نهایی برابر هم قرار گرفته‌اند. وولفسبورگ در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته، که شکست آن‌ها برابر لیون در دیدار رفت و با نتیجه ۲-۱ بوده است. در طرف دیگر تیم لیون قهرمان فصل گذشته اروپا، در ۱۰ بازی اخیر خود برنده بوده و در اوج آمادگی قرار دارد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که ۲ بار آن در فینال لیگ قهرمانان بوده، ۲ بار لیون به پیروزی رسیده، ۱ بار وولفسبورگ برنده بوده و ۲ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌ زنان؛ چلسی – پاریس سن ژرمن

تیم زنان چلسی که در دیدار رفت موفق شد با نتیجه ۲-۰ پاری سن ژرمن را شکست دهد در دیدار برگشت مهمان تیم فرانسوی خواهد بود. چلسی در ۵ بازی آخر خود برنده بوده و ۱۶ گل زده و گلی دریافت نکرده است. در سمت دیگر تیم پاری سن ژرمن در ۵ بازی آخر خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته است.

بسکتبال – لیگ قهرمانان اروپا؛ آنتروپ جاینتس – نیژنی نووگراد

در اولین بازی از مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال لیگ قهرمانان اروپا، نیژنی نووگراد روسیه میزبان آنتروپ جاینتس بلژیک خواهد بود. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه، ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۲ رویارویی قبلی این دو تیم، آنتروپ جاینتس موفق شده برابر حریف روسی به پیروزی برسد.

والیبال – لیگ پلاس لهستان؛ اسکرا بوخاتوف –  یازچمبسکی ونگل

اسکرا بوخاتوف به همراه ستاره ایرانی خود میلاد عبادی پور در اولین بازی مرحله پلی‌آف لیگ پلاس لهستان به مصاف یازچمبسکی ونگل خواهد رفت. هر دو تیم در ۵ بازی آخر خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار یازچمبسکی ونگل به پیروزی رسیده و اسکرا بوخاتوف تنها ۱ بار برنده بوده است.

دارت – PDC Premier League؛ مایکل اسمیت – گریون پرایس

در دور اول از مرحله هشتم مسابقات لیگ برتر جهانی دارت، مایکل اسمیت نفر شماره ۶ دنیا به مصاف گریون پرایس خواهد رفت که در رتبه ۷ رنکینگ جهانی دارت قرار دارد. مایکل اسمیت در ۵ مسابقه اخر خود ۴ بار شکست خورده و تنها ۱ پیروزی به دست آورده است. در سمت دیگر گریون پرایس در ۵ بازی آخر ۲ بار برنده بوده و ۳ بار مغلوب رقبا شده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو دارت باز مطرح، مایکل اسمیت ۲ بار به پیروزی رسیده و گریون پرایس ۳ بار برنده بوده است.

هاکی روی یخ – اس‌اچ‌ال سوئد؛ مالمو ردهوکس – فرولوندا

فرولوندا قهرمان هاکی روی یخ اروپا در دور یک چهارم نهایی مسابقات اس‌اچ‌ال سوئد میزبان مالمو ردهوکس خواهد بود. هر دو تیم در ۵ بازی آخر خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند و در دو بازی قبلی این مرحله، هر کدام یک پیروزی کسب کرده‌اند. در ۵ رویارویی اخیر این دو تیم قدرتمند سوئدی، فرولوندا ۳ بار به پیروزی رسیده و مالمو ردهوکس ۲ بار موفق به شکست رقیب شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *