صفحه اصلی / عمومی / پیش بینی بسکتبال NBA ؛ مینه سوتا تیمبروولوز – فیلادلفیا سونی سیکسرز

پیش بینی بسکتبال NBA ؛ مینه سوتا تیمبروولوز – فیلادلفیا سونی سیکسرز

ad banner

در ادامه‌ی سری مسابقات بسکتبال NBA، ساعت ۴:۳۰ یکشنبه ۱۱ فروردین ماه، تیم مینه سوتا تیمبروولوز در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی تارگت سنتر میزبان فیلادلفیا سونی سیکسرز خواهد بود. گرچه فیلادلفیا تیمی بسیار قدرتمند است و مینه سوتا به پلی‌آف صعود نخواهد کرد ولی پیش بینی بسکتبال NBA در این بازی حساس و نزدیک است. سایت ESPN شانس پیروزی فیلادلفیا سونی سیکسرز را تنها چند درصد بیش از تیم میزبان ارزیابی کرده است. مینه سوتا فرم خوبی ندارد و بازی قبل را در خانه‌ی خود به کلیپرز واگذار کرد. فیلادلفیا هم بازی آخر خود را در خانه مقابل بروکلین نتس پیروز شد تا به دو شکست پیاپی خود پایان داده باشد.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

مینه سوتا تیمبروولوز: بازگشت به‌ جای همیشگی

مینه‌ سوتا تیمبروولوز فصل قبل عملکرد نسبتا خوبی داشت و توانست نسبت به فصل قبل از آن میزبان بردهای خود را ۲۰٪ افزایش دهد ولی این فصل با کاهش ۱۳٪ بردهایش نشان داده صعود فصل قبل اتفاقی بوده و این تیم هنوز همان تیمی است که در قامت پلی‌آف نیست. این تیم اکنون با ۳۳ برد و ۴۱ باخت و آمار ۴۴٪ برد در رده‌ی ۱۰ کنفرانس غرب قرار دارد و عدم صعودش به پلی‌آف قطعی شده است. این تیم در ۱۰ بازی اخیر یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های کنفرانس غرب بوده و ۳ برد و ۷ باخت را رقم زده است و تنها گریزلیز و نیکس و ویزاردز را شکست داده است. با توجه به مصدومیت‌های تیم، هرچه فصل گذشت تیمبروولوز ضعیف‌تر عمل کرد و کار به جایی رسیده که بهترین امتیازآور تیم (متوسط ۲۵ امتیاز) سنتر تیم، یعنی کارل آنتونی تاونز است. او با ۱۲.۵ ریباند بهترین ریباند کننده‌ی تیم نیز هست. پوینت‌گاردهای اول و دوم تیم یعنی دریک رز و جف تیگو مصدوم هستند و تیوس جونز، پوینت‌گارد سوم تیم آمار متوسط ۶ امتیاز و ۴.۴ پاس گل را برجای گذاشته که به‌اندازه‌ی یک فیلم ترسناک، مو به تن آدم سیخ می‌کند. مینه سوتا تیمبروولوز در تارگت سنتر نسبتا خوب نتیجه گرفته و ۲۳ برد و ۱۲ باخت را ثبت کرده است.

پیش بینی بسکتبال NBA مینه سوتا

فیلادلفیا سونی سیکسرز؛ پیش به‌سوی شگفتی‌سازی

دو سال پیش کسی فکر نمی‌کرد فیلادلفیا یکباره چنین اوجی بگیرد. این تیم بازسازی شده بود ولی فصل ۸-۲۰۱۷ بود که این تیم ۳۴٪ برد فصل قبل‌تر را به ۶۳٪ رساند و امسال هم رکورد پارسال را اندکی افزایش داده و با ۴۸ برد و ۲۷ باخت و آمار ۶۴٪ برد در رده‌ی ۳ کنفرانس شرق قرار دارد. فیلادلفیا باتوجه به ترکیب قدرتمندی که دارد به ‌فکر آتش‌بازی در پلی‌آف است. این تیم هیچ مصدوم مهمی ندارد و این امر آنان را به درخشش در پلی‌آف امیدوار می‌کند. این تیم به‌لحاظ هجومی تیم ۴ لیگ NBA است. جوئل امبید، جیمی باتلر (بازیکن فصل قبل مینه سوتا)، جی جی ردیک و بن سیمونز نام‌هایی هستند که هر حریفی را وحشت می‌اندازند و متوسط امتیازگیری هیچ‌یک از آنان کمتر از ۱۷ نیست و هیچ‌کدام کمتر از متوسط ۵ ریباند رقم نزده‌اند. سونی سیکسرز در ۱۰ بازی اخیر خود ۷ برد و ۳ باخت داشته است و در بازی‌های خارج از خانه ۱۸ برد و ۱۸ باخت ثبت کرده است.

پیش بینی بسکتبال NBA

پیش بینی بسکتبال NBA در این روزهای پایانی فصل عادی کار ساده‌ای نیست بنابراین باید در شرط بندی با چشم باز عمل کرد. نکته‌‌ی مهمی که نباید از نظر دور داشت این است که در ۴ بازی اخیر بین دو تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز برنده بوده است.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *