صفحه اصلی / عمومی / پیش بینی بسکتبال NBA؛ آتلانتا هاوکس – پورتلند بلیزرز

پیش بینی بسکتبال NBA؛ آتلانتا هاوکس – پورتلند بلیزرز

ad banner

در ادامه‌ی سری مسابقات بسکتبال NBA، ساعت ۴ شنبه ۱۰ فروردین ماه تیم آتلانتا هاوکس در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی استیت فارم آرنا میزبان پورتلند بلیزرز خواهد بود. پیش بینی بسکتبال NBA در فصل عادی دارد به مراحل پایانی می‌رسد و تیم‌ها عمدتا دارند به آینده نگاه می‌کنند. پورتلند بلیزرز که صعودش به پلی‌آف مسجل شده دغدغه‌ی مرحله‌ی پلی‌آف و احتمالا شگفتی‌آفرینی را در سر دارد و آتلانتا هاوکس هم که عدم صعودش به پلی‌آف معلوم شده است نگاهش به فصل آینده است. موتور آتلانتا در اواخر فصل آغاز شده و این تیم در ۳ بازی اخیر خود فیلادلفیا، یوتا جاز و نیواورلینز پلیکانز را شکست داده و با ۳ پیروزی وارد میدان می‌شود. پورتلند هم علیرغم همه‌ی مصیبت‌هایی که به آن‌ها دچار شده با ۵ پیروزی پیاپی وارد زمین می‌شود و در بازی آخر خود و در غیاب دو بازیکن اصلی تیم، شیکاگو بولز را با ۲۰ اختلاف شکست داد.

پیش بینی این بازی در بتکارت

آتلانتا هاوکس؛ تیم خوب فصل بعد

آتلانتا هاوکس اگر در تابستان خریدهای هوشمندانه‌ای انجام دهد به‌راحتی می‌تواند استعدادهای تیم خود را شکوفا کند و پیشرفت فوق‌العاده‌ای انجام دهد و دوباره تبدیل به تیم ۲۰۱۵ شود که توانسته بود آمار ۷۳٪ برد بر جای بگذارد. گرچه عملکرد هاوکس در این فصل مسابقات خوب نبوده ولی حداقل پس از ۳ فصل سقوط پیاپی، نوعی پیشرفت را نشان داد و ۲۹٪ برد فصل قبل حالا تبدیل به ۳۶٪ شده است. آتلانتا با ۲۷ برد و ۴۸ باخت در رده‌ی ۱۲ کنفرانس شرق ایستاده است. این تیم در ۱۰ بازی اخیر خود ۵ برد و ۵ باخت بر جای گذاشته و گرچه به‌لحاظ هجومی تیم ۱۲ لیگ NBA است ولی به‌لحاظ دفاعی تیم آخر لیگ است و در تابستان حتما باید یک سنتر خوب استخدام کند. جان کالینز (درفت ۲۰۱۷) و تری یانگ (درفت ۲۰۱۸) آتلانتا فوق‌العاده درخشان عمل کرده‌اند و تیم سال بعد را می‌توان حول این دو تشکیل داد. کالینز با متوسط ۱۹ امتیاز و ۱۰ ریباند و تری یانگ با متوسط ۱۹ امتیاز و ۸ پاس گل کار خود در لیگ NBA را خوب شروع کرده‌اند. آتلانتا هاوکس ۳ بازی اخیر خود که مقابل تیم‌های خوبی بوده را برده است. آمار این تیم در خانه ۱۵ برد و ۲۲ باخت است ولی در بازی‌های اخیر در خانه بسیار خطرناک ظاهر شده است. میزبان مصدوم چندان مهمی ندارد.

پیش بینی بسکتبال NBA آتلانتا هاوکس

پورتلند بلیزرز؛ همیشه چیزی در آستین دارند

پورتلند بلیزرز یکی از کم فراز و نشیب‌ترین تیم‌های این فصل NBA است که با بازیکنانی معمولی (غیر از دیمین لیلارد گرانقیمت) تیم ترسناک و محترمی شده. بلیزرز با ۴۷ برد و ۲۷ باخت و آمار ۶۳٪ برد در رده‌ی ۳ کنفرانس غرب قرار دارد. این تیم به‌لحاظ هجومی تیم ۶ لیگ و به‌لحاظ دفاعی تیم ۱۴ لیگ است. پورتلند در ۱۰ بازی اخیر خود خوش درخشیده و آمار ۸ برد و ۲ باخت را ثبت کرده است. ولی بدشانسی آن است که دو تا از سه بازیکن اصلی تیم یعنی سی‌جی مک‌کالوم و یوسف نورکیچ مصدوم هستند و معلوم نیست تا چه زمانی از میادین به دور خواهند بود ولی آنچه روشن است این است که آن دو به بازی مقابل آتلانتا نمی‌رسند. ولی نبود آن‌ها و حتی عدم درخشش لیلارد باعث نشده پورتلند افت کند و آنها بولز را در شیکاگو شکست دادند. پورتلند در بازی‌های خارج از خانه آمار ۱۸ برد و ۱۸ باخت را بر جای گذاشته است.

پیش بینی بسکتبال NBA

پیش بینی بسکتبال NBA در روزهای آخر فصل عادی مسابقات که تیم‌ها بیشتر به آینده می‌اندیشند کار چندان راحتی نیست. ۲ بازی آخر بین این دو تیم را پورتلند برده است. برای مشاهده‌ی برخی از نکات بازی به این لینک مراجعه کنید.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *