صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۸ خرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۸ خرداد در سایت بتکارت

ad banner

مسابقات ورزشی

فوتبال – فینال لیگ اروپا‌؛ آرسنال – چلسی

دربی شهر لندن این‌بار در چارچوب فینال لیگ اروپا میان دو تیم پرطرفدار چلسی و آرسنال برگزار می‌شود. چلسی قهرمان فصل ۲۰۱۳ لیگ اروپا در ۱۰ بازی اخیر خود ۴ پیروزی، ۵ مساوی و ۱ شکست داشته و آرسنال در ۱۰ بازی آخر ۶ بار برنده بوده و ۳ شکست و ۱ مساوی داشته است. چلسی در ۱۴ مسابقه این فصل لیگ اروپا ۱۱ پیروزی و ۳ مساوی داشته و با ۳۳ گل زده بهترین خط حمله مسابقات را دارد. در سمت دیگر آرسنال در ۱۴ مسابقه لیگ اروپا ۱۱ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم، ۲ بار آرسنال به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار چلسی برنده بوده است.

فوتبال – جام حذفی ایران؛ پرسپولیس – سپاهان

نیمه نهایی حساس و جذاب جام حذفی ایران میان تیم‌های پر افتخار سپاهان و پرسپولیس برگزار خواهد شد. سپاهان نایب قهرمان لیگ برتر در ۵ بازی اخیر بدون شکست بوده و ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته است. در طر دیگر پرسپولیس قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم، ۲ بار پرسپولیس به پیروزی رسیده و ۳ بازی مساوی شده و سپاهان در ۷ رویارویی اخیر موفق به شکست پرسپولیس نشده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ النصر – ذوب‌آهن

آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای مشخص شدن تکلیف صدرنشین گروه اول، میان ذوب آهن اصفهان و النصر عربستان برگزار می‌شود. ذوب آهن در ۵ بازی قبلی ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته و با ۱۱ امتیاز صدرنشین گروه است. النصر قهرمان این فصل لیگ عربستان در ۵ بازی قبلی ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و با ۹ امتیاز تیم دوم جدول است. در ۴ رویارویی قبلی این دو تیم ذوب آهن با به ثمر رساندن ۱۳ گل موفق شده النصر را مقتدرانه شکست دهد.

تنیس – رولان گاروس فرانسه ؛ ژو ویلفرد تسونگا – کی نیشیکوری

کی نیشیکوری نفر شماره ۷ تنیس جهان در مرحله دوم مسابقات رولان گاروس فرانسه به مصاف ژو ویلفرد تسونگا از کشور میزبان خواهد رفت که در رده ۸۲ دنیا قرار دارد. هر دو تنیسور در ۵ بازی آخر با کسب نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند، اما در ۱۰ جدال رودروی این دو تنیسور، ۶ بار کی نیشیکوری به پیروزی رسیده و ۴ بار ژو ویلفرد تسونگا برنده بوده است.

تنیس – رولان گاروس فرانسه ؛ راجر فدرر – اسکار اوته

راجر فدرر پرافتخارترین تنیسور جهان در دور یک سی و دوم نهایی مسابقات رولان گاروس به مصاف اسکار اوته نفر شماره ۱۴۴ جهان خواهد رفت. راجر فدرر در ۱۰ بازی آخر ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته و اسکار اوته در ۱۰ بازی اخیر ۶ بار برنده بوده و ۴ بار شکست خورده است. این دو تنیسور سوئیسی و آلمانی برای اولین‌بار برابر هم قرار خواهند گرفت.

تنیس – رولان گاروس فرانسه – زنان ؛ کریستینا ملادنوویچ – پترا مارتیک

پترا مارتیک تنیسور شماره ۳۱ زنان جهان در مرحله دوم بخش زنان مسابقات رولان گاروس، به مصاف کریستینا ملادنوویچ نفر شماره ۵۳ دنیا خواهد رفت. پترا مارتیک در ۱۰ بازی اخیر ۹ بار برنده بوده و تنها در ۱ بازی شکست خورده است. در طر دیگر کریستینا ملادنوویچ در ۱۰ بازی اخیر ۸ بار به پیروزی رسیده و ۲ بار شکست خورده است. در ۳ رویارویی قبلی این دو بازیکن، ۲ بار پترا مارتیک به پیروزی رسیده و کریستینا ملادنوویچ ۱ بار موفق به شکست رقیب شده است.

تنیس – رولان گاروس فرانسه – زنان ؛ اشلی بارتی – دنیل کولینز

اشلی بارتی نفر شماره ۸ تنیس جهان در مرحله یک سی و دوم نهایی مسابقات رولان گاروس یا اوپن فرانسه، به مصاف دنیل کولینز تنیسور شماره ۳۶ دنیا خواهد رفت. اشلی بارتی در ۱۰ بازی آخر خود ۸ بار برنده شده و ۲ بار شکست خورده است در طرف دیگر دنیل کولینز در ۱۰ بازی اخیر ۶ بار به پیروزی رسیده و ۴ بار شکست خورده است. در تنها رویارویی این دو تنیسور؛ اشلی بارتی استرالیایی موفق شده با نتیجه ۲-۱ رقیب آمریکایی خود را شکست دهد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *