صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی دوم تیر ماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی دوم تیر ماه در سایت بتکارت

ad banner

مسابقات ورزشی

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال

تیم ملی والیبال ایران در آخرین میزبانی خود در لیگ ملت‌های والیبال به مصاف تیم والیبال فرانسه خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایران در 10 بازی اخیر 9 پیروزی و 1 شکست داشته و با 27 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول قرار دارد. در طرف دیگر تیم والیبال فرانسه در 10 بازی اخیر 7 پیروزی و 3 شکست داشته و با 22 امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفته است. در 5 رویارویی قبلی والیبال ایران و فرانسه، تیم والیبال فرانسه 4 بار به پیروزی رسیده و تیم ملی والیبال ایران 1 بار برنده بوده است.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال

تیم والیبال زنان ایتالیا در دوازدهمین مسابقه خود به مصاف تیم والیبال لهستان خواهد رفت. تیم والیبال ایتالیا در 10 بازی اخیر 8 پیروزی و 2 شکست داشته و در رتبه سوم جدول قرار دارد. در سمت دیگر تیم والیبال لهستان در 10 بازی آخر 6 پیروزی و 4 شکست داشته و در رتبه هفتم جدول قرار گرفته است. در 5 رویارویی قبلی این دو تیم قدرتمند اروپایی، 3 بار تیم والیبال لهستان به پیروزی رسیده و 2 بار تیم والیبال ایتالیا برنده بوده است.

فوتبال – کوپا آمریکا

تیم‌های قطر و آرژانتین در یک دیدار حساس و جذاب برای صعود از گروه دوم کوپا آمریکا به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم در 2 بازی قبلی 1 شکست و 1 مساوی داشته‌اند اما قطر با تفاضل گل کمتر در رتبه سوم جدول قرار گرفته است. هر دو تیم در 5 بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه، 2 پیروزی، 2 مساوی و 1 شکست داشته‌اند. در تنها رویارویی آرژنتین و قطر، تیم ملی آرژانتین 13 سال قبل موفق شده تیم ملی قطر را شکست دهد. نکته جالب اینکه تیم ملی قطر با نباختن در این بازی می‌تواند با خلق یک شگفتی بزرگ فینالیست 2 دوره اخیر کوپا امریکا را به همراه لیونل مسی از دور مسابقات حذف کند.

فوتبال – کوپا آمریکا

شاگردان کارلوس کیروش در تیم ملی کلمبیا پس از 2 پیروزی و کسب 6 امتیاز در سومین بازی مرحله گروهی به مصاف تیم ملی پاراگوئه خواهند رفت. تیم ملی کلمبیا که صدرنشینی و صعودش از این گروه قطعی شده در 5 بازی اخیر 4 پیروزی و 1 شکست داشته است. در طرف دیگر تیم ملی پاراگوئه در 5 بازی اخیر 1 پیروزی، 3 مساوی و 1 شکست داشته و در رتبه دوم جدول است. در 5 رویارویی قبلی این دو تیم، 4 بار تیم ملی کلمبیا به پیروزی رسیده و 1 بار تیم ملی پاراگوئه برنده بوده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی سنگال به همراه ستاره خود سادیو مانه در اولین بازی جام ملت‌های آفریقا به مصاف تانزانیا خواهد رفت. تیم ملی سنگال در 5 بازی اخیر برنده بوده و تنها 1 گل دریافت کرده است. در سمت دیگر تیم ملی تانزانیا در 5 بازی اخیر 2 پیروزی، 2 شکست و 1 مساوی داشته است. در آخرین رویارویی این دو تیم آفریقایی، تیم ملی سنگال موفق شده با نتیجه 1-0 تیم ملی تانزانیا را شکست دهد.

فوتبال – جام جهانی – زنان

تیم زنان فرانسه میزبان جام جهانی فوتبال زنان، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم زنان برزیل خواهد رفت. تیم زنان فرانسه در 5 بازی اخیر با به ثمر رساندن 12 گل به پیروزی رسیده و تیم زنان برزیل در 5 بازی اخیر 2 پیروزی و 3 شکست داشته است. در 5 رویارویی قبلی این دو تیم، 3 بار تیم زنان فرانسه به پیروزی رسیده و 2 بازی مساوی شده است.

 

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید

پیش بینی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *