صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۶ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۶ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۶ تیرماه در سایت بتکارت
مسابقات ورزشی فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی نیجریه در دیدار رده بندی جام ملت‌های آفریقا به مصاف تیم ملی تونس خواهد رفت. تیم ملی نیجریه در پنج بازی اخیر سه پیروزی و دو شکست داشته و تیم ملی تونس در پنج بازی اخیر چهار مساوی و یک پیروزی کسب کرده است. نکته جالب اینکه ۵ رویارویی قبلی این دو تیم مساوی شده و هر تیم موفق شده یک بار در ضربات پنالتی برابر رقیب به پیروزی برسد.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

تیم سی‌اف‌آر کلوژ رومانی در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم آستانه قزاقستان خواهد رفت. در دیدار رفت تیم آستانه قزاقستان موفق شد با نتیجه یک بر صفر تیم سی‌اف‌آر کلوژ را شکست دهد و نماینده قزاقستان برای صعود به مرحله بعد تنها به یک مساوی در این بازی نیاز دارد. سی‌اف‌آر کلوژ در پنج بازی اخیر دو پیروزی، دو شکست و یک مساوی داشته و تیم آستانه قزاقستان در پنج بازی اخیر سه بار برنده بوده و دو بار شکست خورده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

سلتیک نماینده پرافتخار و باسابقه اسکاتلند در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم سارایوو از بوسنی هرزگوین خواهد بود. سلتیک در پنج بازی اخیر سه پیروزی و دو مساوی داشته و سارایوو در پنج بازی قبلی دو بار برنده بوده و سه بار شکست خورده است. در دیدار رفت تیم سلتیک موفق شد با نتیجه سه بر یک سارایوو را در زمینش شکست دهد.

فوتبال – جام آسیایی لیگ برتر

در مرحله نیمه نهایی از سری مسابقات دوستانه و تدارکاتی جام آسیایی لیگ برتر، تیم منچستر سیتی به مصاف تیم وستهام خواهد رفت. هر دو تیم چهار بازی آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند و در آغاز فصل جدید مسابقات فوتبال باشگاهی با روحیه و نفراتی تازه به مصاف هم خواهند رفت. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم منچستر سیتی موفق به شکست وستهام شده و توانسته ۱۴ گل وارد دروازه این تیم لندنی کند.

تنیس – ای‌تی‌پی اوماگ کرواسی – از ساعت ۱۸:۳۰

آلیاژ بدن تنیسور شماره ۸۷ جهان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی اوماگ کرواسی به مصاف جانیک سیندر نفر شماره ۲۰۹ جهان از ایتالیا خواهد رفت. آلیاژ بدن در ۱۰ مسابقه اخیر ۴ پیروزی و شش شکست داشته و جانیک سیندر در ۱۰ مسابقه اخیر ۵ بار برنده بوده و پنج بار شکست خورده است. این دو تنیسور برای اولین بار در مسابقات تنیس کرواسی به مصاف هم خواهند رفت.

تنیس – ای‌تی‌پی نیوپورت آمریکا – از ساعت ۱۸:۳۰

جان ایسنر نفر شماره ۱۵ تنیس جهان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی نیوپورت آمریکا به مصاف كامل ماجشرزاک خواهد رفت که در رتبه ۱۰۲ جهان قرار دارد. هر دو تنیسور در ۱۰ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۷ پیروزی و ۳ شکست داشتند. این دو تنیس باز آمریکایی و لهستانی برای اولین بار در این مسابقات برابر هم قرار خواهند گرفت.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *