صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۶ تیر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۶ تیر در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۶ تیر در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی فوتبال – جام جهانی – زنان

تیم زنان نروژ با سابقه یک بار قهرمانی در جام جهانی، در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۹ به مصاف تیم زنان انگلیس خواهد رفت. تیم زنان نروژ در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۱ شکست داشته و در آخرین بازی در ضربات پنالتی موفق به شکست استرالیا شد. در طرف دیگر تیم زنان انگلیس در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و در ۳ مسابهق اخیر بدون دریافت گل برنده بوده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار تیم زنان انگلیس برنده بوده، ۱ بازی مساوی شده و ۱ بار تیم زنان نروژ به پیروزی رسیده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

در دومین مسابقه از گروه دوم جام ملت‌های‌آفریقا تیم‌های ماداگاسکار و بوروندی به مصاف هم خواهند رفت. ماداگاسکار در ۵ بازی اخیر ۳ شکست و ۲ مساوی داشته و در بازی اول به نتیجه ۲-۲ برابر گینه متوقف شد. بوروندی در ۵ بازی آخری ۱ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست داشته و برای امیدوار ماندن به صعود از این گروه نیاز به پیروزی در این بازی دارد.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

در گروه سوم جام ملت‌های آفریقا دو تیم قدرتمند سنگال و الجزایر به مصاف هم خواهند رفت. تیم ملی سنگال در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده و تنها ۱ گل دریافت کرده است. در طرف دیگر تیم ملی الجزایر در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته و در ۷ بازی اخیر بدون شکست بوده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار الجزایر به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار سنگال برنده بوده است.

فوتبال – قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا‌

در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا، اسپانیا به مصاف فرانسه خواهد رفت. تیم جوانان اسپانیا در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و تیم جوانان فرانسه در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در رویارویی سال گذشته، این دو تیم به تساوی ۱-۱ برابر هم رسیدند.

مسابقات ورزشی تنیس – دبلیوتی‌ای ایست‌بورن بریتانیا

آنجلیک کربر تنیسور شماره ۵ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دبلیوتی‌ای ایست‌بورن به مصاف سیمونا هالپ نفر شماره ۷ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی اخیر این دو تنیسور قدرتمند، ۳ بار سیمونا هالپ روس به پیروزی رسیده و ۲ بار آنجلیک کربر آلمانی برنده بوده است.

تنیس – ای‌تی‌پی ایست‌بورن بریتانیا

تایلور گری فریتس تنیسور شماره ۴۲ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی ایست‌بورن به مصاف هوبرت هورکاچ خواهد رفت که در رتبه ۵۲ دنیا قرار دارد. تایلور گری فریتس در ۱۰ مسابقه اخیر ۶ پیروزی و ۴ شکست داشته و هوبرت هورکاچ در ۱۰ بازی اخیر ۵ بار برنده بوده و ۵ بار شکست خورده است. این دو تنیسور برای اولین‌بار امروز برابر هم قرار خواهند گرفت.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی این بازی ها در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *