صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۴ مهر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۴ مهر در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۴ مهر ماه

فوتبال – لیگ برتر ایران

در مهم‌ترین دیدار هفتۀ پنجم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پرسپولیس و سپاهان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی پرسپولیس و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، پرسپولیس و سپاهان به ترتیب در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. دیدار سپاهان و پرسپولیس به ال‌کلاسیکوی ایران معروف بوده و دو تیم برای صعود به صدر جدول به دنبال کسب هر سه امتیاز این بازی حساس هستند. تیم پرسپولیس در 5 بازی اخیر خود به 4 پیروزی و 1 شکست دست یافته و سپاهان نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار 2 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست را به ثبت رسانده است. در 5 تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، پرسپولیس در 2 بازی مقابل سپاهان به پیروزی رسیده و 3 دیدار نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی از دیدارهای هفتۀ پنجم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ماشین سازی تبریز و شهرداری بوشهر به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی ماشین سازی و در ورزشگاه بنیاد دیزل شهر تبریز برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، ماشین سازی و شهرداری بوشهر به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و شانزدهم قرار گرفته‌اند. تیم ماشین سازی تبریز در 5 بازی اخیر خود به 1 پیروزی و 4 شکست دست یافته و شهرداری بوشهر نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار 1 پیروزی، 1 تساوی و 3 شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون 2 بار مقابل یکدیگر به میدان رفته‌اند که یک دیدار با برتری ماشین سازی و یک بازی نیز با نتیجه مساوی همراه بوده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی دیگر از دیدارهای هفتۀ پنجم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی فولاد خوزستان و در ورزشگاه فولاد آرنا برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، فولاد خوزستان و پیکان تهران به ترتیب در جایگاه‌های دهم و یازدهم قرار گرفته‌اند. تیم فولاد خوزستان در 5 بازی اخیر خود به 1 پیروزی، 3 تساوی و 1 شکست دست یافته و پیکان تهران نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار 1 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست را به ثبت رسانده است. در 5 تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، پیکان 3 و فولاد 1 بار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و 1 بازی نیز با تساوی 1-1 خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

از بازی‌های هفتۀ پنجم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی ذوب آهن و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران اوضاع خوبی در جدول لیگ ایران ندارند و به ترتیب در جایگاه‌های دوازدهم و پانزدهم قرار گرفته‌اند. تیم ذوب آهن در 5 بازی اخیر خود به 3 تساوی و 2 شکست دست یافته و استقلال نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار 1 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست را به ثبت رسانده است. در 5 تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، استقلال و ذوب آهن هر کدام 2 بار مقابل یکدیگر به پیروزی دست یافته‌اند و 1 دیدار نیز با تساوی 2-2 به پایان رسیده است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

از هفته پنجم مسابقات باشگاهی فوتبال ایتالیا، دو تیم تورینو و لاتزیو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی تورینو و در ورزشگاه المپیک تورین برگزار می‌شود. در جدول رده‌بندی سری آ، تورینو و آث میلان به ترتیب در جایگاه‌های دهم و یازدهم قرار گرفته‌اند. تیم تورینو در 5 بازی اخیر خود به 2 پیروزی و 3 شکست دست یافته و آث میلان نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار 2 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست را به ثبت رسانده است. در 5 تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، 4 دیدار با نتیجه مساوی به پایان رسیده و یک بازی هم با برد تورینو همراه بوده است.

والیبال – قهرمانی اروپا

از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا، دو تیم ملی والیبال لهستان و اسلوونی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم ملی والیبال لهستان در 10 دیدار اخیر خود به آمار فوق‌العادۀ 10 پیروزی متوالی دست یافته و در سوی دیگر میدان نیز اسلوونی در 10 دیدار گذشته‌ خود آمار 6 پیروزی و 4 شکست را به ثبت رسانده‌اند. در 5 تقابل گذشته این دو تیم هم، لهستان در 2 و اسلوونی نیز در 3 بازی برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.