صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱ شهریور در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱ شهریور ماه

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران

در ادامه هفته نخست نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، تیم استقلال تهران به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت. این دیدار در حالی به میزبانی ماشین سازی و در ورزشگاه بنیاد دیزل تبریز برگزار خواهد شد که آبی پوشان پایتخت، سرمربی جدید ایتالیایی به نام آندره ‌آ استراماچونی را در راس کادر فنی خود می بینند. تیم ماشین سازی در ۵ بازی اخیر رسمی خود به ۲ تساوی و ۳ شکست دست یافته و استقلال نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل اخیر این دو تیم هم، استقلال ۲ بار مقابل ماشین سازی به پیروزی رسیده و ۲ دیدار میان این دو باشگاه نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران

در هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران، تیم پیکان تهران در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف شهر خودرو مشهد خواهد رفت. تیم پیکان در ۵ بازی اخیر رسمی خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و شهر خوردو با هدایت یحیی گل محمدی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، شهر خوردو ۲ بار مقابل پیکان به پیروزی رسیده و ۳ دیدار میان این دو باشگاه نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران

در ادامه دیدارهای هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد آرنا میزبان دیگر تیم خوزستانی لیگ ایران، صنعت نفت آبادان خواهد بود. فولاد که به تازگی جواد نکونام را در راس کادر فنی خود می بیند در ۵ بازی اخیر رسمی خود به ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۱ شکست دست یافته و صنعت نفت نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار خوب ۴ پیروزی و ۱ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، فولاد ۲ و صنعت نفت ۱ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده اند و ۲ دیدار میان آن ها نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در نخستین بازی از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر انگلیس، استون ویلا در ورزشگاه ویلا پارک میزبان تیم اورتون خواهد بود. استون ویلا که فصل گذشته در چمپیونشیپ به سر می برد و این فصل مجددا به رقابت های لیگ برتر برگشته در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و اورتون نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، اورتون به ۴ و استون ویلا به ۱ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته اند.

فوتبال – بوندسلیگا آلمان

در نخستین بازی از هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ باشگاهی فوتبال آلمان موسوم به بوندس لیگا، تیم کلن میزبان زرد پوشان دورتموند خواهد بود. دورتموند که در فصل گذشته مسابقات بوندس لیگا به مقام نایب قهرمانی رسیده است در ۵ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی متوالی دست یافته و کلن نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، دورتموند به ۲ پیروزی مقابل کلن دست یافته و ۳ بازی دیگر میان این دو باشگاه نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *