صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۸ مهر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۸ مهر در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۸ مهر ماه

فوتبال – مقدماتی جام جهانی

از مرحلۀ مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قارۀ آسیا و گروه سوم این رقابت‌ها، دو تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ایران و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حضور بانوان در استادیوم آزادی برای تماشای بازی دو تیم، می‌تواند از نکات جالب توجه این دیدار به حساب آید. در گروه سوم مقدماتی جام جهانی قطر در قارۀ آسیا، ایران و کامبوج به ترتیب در جایگاه‌های دوم و چهارم قرار گرفته‌اند. تیم ملی فوتبال ایران در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و کامبوج نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که هر دو بازی نیز با پیروزی ملی‌پوشان ایران همراه بوده است.

فوتبال – مقدماتی جام جهانی

از مرحلۀ مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قارۀ آسیا و گروه سوم این رقابت‌ها، دو تیم ملی فوتبال عراق و هنگ کنگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی کشور عراق برگزار خواهد شد. در گروه سوم مقدماتی جام جهانی قطر در قارۀ آسیا، عراق و هنگ کنگ به ترتیب در جایگاه‌های سوم و پنجم قرار گرفته‌اند. تیم ملی فوتبال عراق در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۱ شکست دست یافته و هنگ کنگ نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این نخستین تقابل میان دو تیم ملی فوتبال عراق و هنگ کنگ در ردۀ بزرگسالان خواهد بود.

فوتبال – مقدماتی جام جهانی

از مرحلۀ مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قارۀ آسیا و گروه چهارم این رقابت‌ها، دو تیم ملی فوتبال عربستان و سنگاپور به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی کشور عربستان سعودی برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی گروه چهارم مقدماتی جام جهانی قطر در قارۀ آسیا، عربستان و سنگاپور به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و اول قرار گرفته‌اند. تیم فوتبال عربستان در ۵ بازی اخیر خود به ۳ تساوی و ۲ شکست دست یافته و سنگاپور نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشته دو تیم ملی فوتبال عربستان سعودی و سنگاپور، بازیکنان عربستان در هر ۳ دیدار خود مقابل سنگاپور موفق عمل کرده‌اند‌ و توانسته‌اند به پیروزی دست یابند.

فوتبال – مقدماتی یورو

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه نهم، دو تیم ملی فوتبال بلژیک و سن مارینو مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی بلژیک و در شهر بروکسل این کشور برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های بلژیک و سن مارینو پس از انجام شش بازی، به ترتیب در جایگاه‌های اول و ششم قرار گرفته‌اند. بلژیک که به شیاطین سرخ اروپا معروف است در ۵ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی پیاپی دست یافته و سن مارینو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۵ شکست متوالی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، بلژیک در هر ۵ بازی برابر سن مارینو به پیروزی رسیده است.

فوتبال – مقدماتی یورو

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه سوم، دو تیم ملی فوتبال هلند و ایرلند شمالی مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی هلند و در شهر روتردام برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، هلند با یک بازی کمتر نسبت به دیگر تیم‌ها در ردۀ سوم قرار دارد و ایرلند شمالی نیز در جایگاه دوم قرار گرفته است. هلندی‌ها که به لاله‌های نارنجی اروپا معروف هستند در ۵ بازی اخیرشان خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته‌اند و ایرلند شمالی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، هلند در ۳ دیدار برابر ایرلند شمالی به پیروزی رسیده و ۲ بازی نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – دوستانه بین المللی

در یکی از دیدارهای دوستانۀ ملی فوتبال جهان، دو تیم ملی فوتبال برزیل و سنگال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی کشور سنگاپور برگزار خواهد شد. در رده‌بندی جدید تیم‌های ملی فوتبال دنیا که از سوی فیفا اعلام می‌شود، برزیل در ردۀ سوم و سنگال نیز در جایگاه بیستم قرار گرفته است. تیم ملی فوتبال برزیل در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و سنگال نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را مقابل یکدیگر در ردۀ ملی بزرگسالان نداشته‌اند.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز شانگهای

در ادامه مسابقات تنیس مسترز شانگهای چین، راجر فدرر به مصاف دیوید گوفن خواهد رفت. فدرر در رنک ۳ جهانی و گوفن در رنک ۱۴ جهانی قرار دارد. این دو تاکنون ۱۰ بار مقابل هم بازی کرده‌اند که سهم فدرر ۹ برد و گوفن تنها ۱ بار موفق به پیروزی شده است.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز شانگهای

در دیگر بازی تنیس مسترز شانگهای چین، الکساندر زورف به مصاف آندری روبلوف خواهد رفت. زورف در جایگاه ۶ جهانی قرار دارد و روبلوف در جایگاه ۳۳ جهانی حضور دارد. این دو تا کنون ۲ بار مقابل هم بازی کرده‌اند که زورف هر ۲ بار را برده است

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *