صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۷ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۷ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۷ تیرماه در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا تیم ملی ساحل عاج به مصاف تیم ملی مالی خواهد رفت. تیم ملی ساحل عاج در پنج بازی اخیر سه پیروزی و ۲ شکست داشته و تیم ملی مالی در پنج بازی اخیر دو پیروزی دو مساوی و یک شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم دوبار تیم ملی ساحل عاج به پیروزی رسیده، دو بازی مساوی شده و یک بار تیم ملی مالی برنده بوده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی غنا در آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا به مصاف تیم ملی تونس خواهد رفت. تیم ملی غنا در پنج بازی اخیر یک پیروزی، ۳ مساوی و یک شکست داشته و تیم ملی تونس که در پنج بازی اخیر بدون شکست بوده، سه مساوی و دو پیروزی کسب کرده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم دو بار تیم ملی غنا به پیروزی رسیده، دو بازی مساوی شده و یک بار تیم ملی تونس برنده بوده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۴:۳۰

نوواک جوکوویچ مرد شماره ۱ تنیس جهان، در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف ایگو امبرت از کشور فرانسه خواهد رفت که در رتبه ۶۶ قرار دارد. هر دو تنیسور در ۵ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و یک شکست داشته‌اند و برای اولین بار در مسابقات گرند اسلم ویمبلدون امروز برابر هم قرار خواهند گرفت.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۴:۳۰

در دیگر مسابقه جذاب بخش مردان مرحله یک هشتم نهایی گرند اسلم ویمبلدون، دیوید گوفن تنیس باز شماره ۲۳ جهان به مصاف فرناندو ورداسکو نفر شماره ۳۷ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۵ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و یک شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور دو بار فرناندو ورداسکو به پیروزی رسیده و سه بار دیوید گوفن بلژیکی موفق به شکست رقیب اسپانیایی شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۴:۳۰

الینا اسویتولینا تنیسور شماره ۸ جهان از کشور اوکراین، در مرحله یک هشتم نهایی گرند اسلم ویمبلدون (بخش زنان) به مصاف پترا مارتیک تنیسور شماره ۲۴ دنیا از کرواسی خواهد رفت. الینا اسویتولینا در پنج بازی اخیر سه پیروزی و ۲ شکست داشته و پترا مارتیک در پنج بازی گذشته چهار بار به پیروزی رسیده و یک بار شکست خورده است. در چهار رویارویی قبلی این دو تنیسور، یکبار پترا مارتیک به پیروزی رسیده و سه بار الینا اسویتولینا موفق به شکست خود رقیب خود شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۴:۳۰

ژانگ شوای تنیسور چینی و نفر شماره پنجاه جهان که در مرحله گذشته موفق شد کارولین وزنیاکی را شکست دهد، در دور یک هشتم نهایی بخش زنان گرند اسلم ویمبلدون به مصاف دایانا یاسترمسکا از کشور اوکراین خواهد رفت که در رتبه ۳۵ قرار دارد. هر دو تنیسور در پنج بازی گذشته با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و یک شکست داشته‌اند. در تنها رویارویی این دو تنیسور و در مسابقات سال ۲۰۱۸ در هنگ کنگ دایانا یاسترمسکا با نتیجه ۲-۰موفق به شکست يانگ شوای شده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *