صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ مرداد ماه

فوتبال – لیگ برتر هلند

تیم زووله در دیدار آغازین هفته اول لیگ برتر هلند میزبان تیم ویلم خواهد بود. زووله در ۵ مسابقه اخیر ۲ پیروزی و ۳ مساوی داشته و ویلم در ۵ بازی آخر به پیروزی ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که میانگین بیش‌تر از ۲/۵ گل داشته ۴ بار ویلم به پیروزی رسیده و یک بار زووله برنده بوده است.

فوتبال – لیگ برتر بلژیک

کلوب بروژ به همراه ستاره ایرانی خود کاوه رضایی در هفته دوم لیگ برتر بلژیک به مصاف سنت ترویدنس خواهد رفت. کلوب بروژ در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و سنت ترویدنس در ۵ بازی آخر ۱ بار برنده بوده و ۴ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار کلوب بروژ به پیروزی رسیده و دو بازی با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی شده است.

فوتبال – چمپیونشیپ انگلیس

در دیدار افتتاحیه فصل جدید مسابقات جذاب چمپیونشیپ انگلیس تیم لوتون تاون به مصاف میدلزبرو خواهد رفت. لوتون تاون در ۵ مسابقه اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و میدلزبرو در ۵ بازی آخر ۳ بار برنده بوده، ۱ مساوی داشته و ۱ بار شکست خورده است. نکته جالب این که میانگین مجموع گل‌های پنج بازی آخر خانگی لوتان بیشتر از ۳/۵ گل در هر بازی بوده است.

بسکتبال – دوستانه بین‌المللی

تیم‌های قدرتمند بسکتبال اسپانیا و لیتوانی در یک دیدار دوستانه به مصاف هم خواهند رفت. تیم بسکتبال اسپانیا در ۱۰ مسابقه اخیر ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته و تیم بسکتبال لیتوانی در ۱۰ مسابقه آخر ۷ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار تیم بسکتبال اسپانیا به پیروزی رسیده و ۲ بار تیم بسکتبال لیتوانی برنده بوده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای واشینگتن آمریکا – از ساعت ۲۱:۳۰

جسیکا پگولا تنیسور شماره ۷۹ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دبلیوتی‌ای واشنگتن آمریکا، به مصاف لورن دیویس تنیسور شماره ۷۵ زنان جهان خواهد رفت. جسیکا پگولا در ۱۰ مسابقه اخیر ۵ پیروزی و ۵ شکست داشته و لورن دیویس در ۱۰ مسابقه آخر ۷ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده است. در ۴ رویارویی قبلی پگولا و دیویس، هر تنیسور صاحب ۲ پیروزی شده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای سن خوزه آمریکا – از ساعت ۲۱:۳۰

الینا اسویتولینا تنیسور شماره ۷ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دبلیوتی‌ای سن خوزه آمریکا به مصاف ماریا ساکاری تنیسور شماره ۳۰ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۱۰ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۶ پیروزی و ۴ شکست داشته‌اند. در تنها رویارویی این دو تنیسور در مسابقات ویمبلدون ماه گذشته الینا اسویتولینا موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ در مرحله یک شانزدهم نهایی ماریا ساکاری را شکست دهد.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع و متعدد شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *