صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ مرداد ماه

فوتبال – لیگ اروپا‌

تیم خنت بلژیک با حضور ستاره ایرانی خود میلاد محمدیT در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی دور مقدماتی لیگ اروپاT به مصاف تیم ویتورول کنستانتا رومانی خواهد رفت. خنت در پنج بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و تیم ویتورول کنستانتا در ۵ بازی آخر چهار بار برنده بوده و یک بار شکست خورده است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار خنت با نتایج پرگل به پیروزی رسیده و یک بازی مساوی شده است. در دیدار رفت تیم خنت موفق شد در بلژیک با نتیجه ۶ بر ۳ رقیب خود را شکست دهد.

فوتبال – لیگ اروپا‌

تیم هاکن نماینده سوئد در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی از دور مقدماتی لیگ اروپا میزبان تیم آزد آلکمار هلند خواهد. بود هر دو تیم در پنج بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۲ پیروزی، ۲ شکست و یک مساوی داشته‌اند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل در هلند خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ اروپا‌

تیم نفتچی باکو در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی دور مقدماتی لیگ اروپا میزبان تیم آرسنال تولا خواهد بود. نفتچی باکو در ۵ مسابقه اخیر ۴ پیروزی و یک شکست داشته و آرسنال تولا در ۵ مسابقه اخیر یک پیروزی، ۲ شکست و دو مساوی کسب کرده است. در دیدار رفت تیم نفتچی آذربایجان موفق شد در روسیه با نتیجه یک بر صفر آرسنال تولا را شکست دهد.

فوتبال – لیگ اروپا‌

بروندبی دانمارک پس از شکست ۲ بر ۱ در دیدار رفت برابر لخیا گدانسک برای صعود به دور بعدی لیگ اروپا نیاز به پیروزی برابر نماینده لهستان دارد. بروندبی در ۵ مسابقه اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و یک مساوی داشته و لخیا گدانسک در ۵ مسابقه اخیر ۳ پیروزی و دو مساوی داشته است.

تنیس – ای‌تی‌پی واشینگتن آمریکا – از ساعت ۱۸:۳۰

دنیل مدودوف تنیسور شماره ۱۰ جهان در دور یک هشتم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی واشینگتن به مصاف فرانسیس تیافو تنیسور شماره ۴۰ دنیا خواهد رفت. دنیل مدودوف در ۱۰ مسابقه اخیر ۶ پیروزی و چهار شکست داشته و فرانسیس تیافو در ۱۰ بازی آخر ۳ بار برنده بوده و ۷ بار شکست خورده است. در تنها رویارویی این دو تنیسور، فرانسیس تیافو آمریکایی موفق شده با نتیجه ۲ بر صفر رقیب اهل روسیه را شکست دهد.

تنیس – ای‌تی‌پی واشینگتن آمریکا – از ساعت ۱۸:۳۰

کایل ادموند تنیسور بریتانیایی و نفر شماره ۳۴ جهان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات واشنگتن به مصاف ژو ویلفرد تسونگا تنیسور شماره ۷۰ دنیا خواهد رفت. ‏ کایل ادموند در ۱۰ مسابقه اخیر ۵ پیروزی و ۵ شکست داشته و ژو ویلفرد تسونگا در ۱۰ مسابقه آخر ۶ بار به پیروزی رسیده و ۴ بار شکست خورده است. در ۲ رویارویی قبلی این دو تنیس باز بریتانیایی و فرانسوی، ژو ویلفرد تسونگا موفق شده با نتیجه دو بر صفر کایل ادموند را شکست دهد.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع و متعدد شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *