صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مسابقات ورزشی فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

مراکش که صعود خود را به دور بعدی قطعی کرده در سومین بازی مرحله گروهی جام ملت‌های آفریقا به مصاف آفریقای جنوبی خواهد رفت که برای قطعی کردن صعود خود نیاز به کسب امتیاز از این بازی دارد. مراکش در ۵ بازی اخیر ۳ شکست و ۲ پیروزی ۱-۰ داشته و آفریقای جنوبی در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۳ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که در آن هر دو تیم گل زده‌اند، ۳ بازی مساوی شده و ۲ بار آفریقای جنوبی برنده بوده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

جدال برای صعود از گروه سوم جام ملت‌های آفریقا میان تیم‌های سنگال و کنیا برگزار خواهد شد. هر دو تیم از ۲ بازی قبلی ۱ پیروزی و ۱ شکست دارند اما سنگال به دلیل تفاضل گل بهتر می‌تواند با یک تساوی هم در این بازی صعود خود را قطعی کند. سنگال در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و کنیا در ۵ مسابقه آخر ۲ پیروزی، ۱ مساوی و ۲ شکست داشته است. در ۴ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار سنگال به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تانزانیا برای صعود از گروه سوم جام ملت‌های آفریقا نیاز به پیروزی مقابل الجزایر صدرنشین و شکست کنیا برابر سنگال دارد. تانزانیا در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۱ مساوی و ۳ شکست داشته و الجزایر در ۵ بازی آخر ۴ بار برنده بوده و ۱ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که میانگین بیش‌تر از ۳ داشته، ۳ بازی مساوی شده و ۲ بار الجزایر برنده بوده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۳:۳۰

نواک جوکوویچ نفر شماره ۱ تنیس جهان در دور اول مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف فیلیپ کولشریبر خواهد رفت که در رتبه ۵۷ جهان قرار دارد. نواک جوکوویچ در ۵ مسابقه اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و فیلیپ کولشریبر در ۵ بازی آخر ۱ بار برنده بوده و ۴ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور، ۴ بار نواک جوکوویچ به پیروزی رسیده و ۱ بار فیلیپ کولشریبر موفق به شکست رقیب قدرتمندش شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۳:۳۰

در یکی دیگر از مسابقات جذاب روز اول گرند اسلم ویمبلدون، آندریاس سپی به مصاف نیکولاس جری خواهد رفت. آندریاس سپی در ۵ مسابقه اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و در رتبه ۷۱ جهان قرار گرفته است. در طرف دیگر نیکولاس جری در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و در رتبه ۵۵ دنیا قرار دارد. در تنها رویاریی این دو تنیسور ایتالیایی و شیلیایی، نیکولاس جری موفق به شکست رقیب شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۳:۳۰

نائومی اوزاکا نفر شماره ۲ تنیس زنان جهان در اولین دور از بخش زنان گرند اسلم ویمبلدون به مصاف یولیا پوتینتسوا خواهد رفت که در رتبه ۳۹ جهان قرار دارد. هر دو تنیسور در ۵ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۳ شکست داشته‌اند. در ۲ رویارویی قبلی این دو تنیسور، یولیا پوتینتسوا موفق شده با نتیجه ۲-۰ نائومی اوزاکا را شکست دهد.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۳:۳۰

ویکتوریا آزارنکا تنیسور نامدار اهل بلاروس که هم اکنون در رتبه ۴۲ زنان جهان قرار گرفته، در دور اول مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف الیز کورنه مفر شماره ۵۵ دنیا از فرانسه قرار خواهد گرفت. ویکتوریا آزارنکا در ۵ مسایقه اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و الیز کورنه در ۵ بازی آخر ۲ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور، ویکتوریا آزارنکا موفق شده الیز کورنه را شکست دهد.

پیشش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی این بازی ها در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *