صفحه اصلی / عمومی / سباستین فتل :قوانین سال ۲۰۲۱ به تصمیم آینده حضورم در فرمول یک کمک می‌کند

سباستین فتل :قوانین سال ۲۰۲۱ به تصمیم آینده حضورم در فرمول یک کمک می‌کند

ad banner

سباستین فتل می گوید قوانین سال ۲۰۲۱ فرمول یک در تصمیم گیری او مبنی بر ادامه حضور در فرمول یک یا خداحافظی از دنیای موتور اسپورت کمک خواهد کرد.

قوانین سال ۲۰۲۱ آینده سباستین فتل در فرمول یک را مشخص خواهد کرد

قهرمان چهار دوره جهان چند هفته پیش و پس از اینکه گرندپری کانادا را بخاطر پنالتی ۵ ثانیه ای از دست داده بود از شرایط حاکم بر فرمول یک انتقاد کرده بود. فتل همچنین از اینکه رانندگان می توانند با مطرح کردن موضوعاتی به مقامات تیم هایشان و انتقال این حرف ها به مسئولین مسابقات در تغییر نتایج مسابقات نقش داشته باشند انتقاد کرده بود. با این حال فرمول یک بزودی تغییرات عمده ای را تا سال ۲۰۲۱ در

قوانین رسمی برای رانندگان و موضوعات پیرامون آنها بوجود خواهد آورد.

سباستین فتل در پاسخ به این پرسش که آیا قوانین سال ۲۰۲۱ فرمول یک در تصمیمات آینده او نقش خواهند داشت یا خیر، گفت:

البته که بله. من هنوز به راهی نیاز دارم که با خودم بگویم ماشین ها جذاب هستند، فرمول یک جذاب است. زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. از ما سوالاتی پرسیده شد و ما به آن پاسخ دادیم و بازهم نظراتمان را بیان خواهیم کرد. امیدوارم تا ما راهی پیدا کنیم تا با چرخشی خوب موجب رشد این ورزش شویم، اجازه مسابقه دادن داشته باشیم، اجازه به چالش کشیدن خودمان و بررسی کردن توانایی هایمان را داشته باشیم.

سباستین فتل که طی سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ با ردبول به چهار قهرمانی جهان دست یافت، رکورد ۵۲ پیروزی و جوان ترین راننده ای که پول پوزیشن گرفته است و به قهرمانی فرمول یک رسیده است را دارا می باشد. هرچند که سباستین نتوانسته افتخارات خودش در ردبول را اینجا و در فراری تکرار کند و طی دو سال گذشته شاهد اشتباهات بزرگی از او بوده ایم.

سباستین فتل

علی رغم شایعاتی که پیروی بازگشت او به ردبول شنیده می شود اما این راننده آلمانی باتجربه اعلام کرده است که در فراری خوشحال است و می خواهد تا کارش را با این تیم مشهور ایتالیایی ادامه دهد. با توجه به اینکه او در سال ۲۰۲۱ تنها ۳۳ سال خواهد داشت، هرگونه تصمیم برای بازنشستگی در این سن احتمالا به دلایل شخصیِ وی باز می گردد.

سباستین فتل همچنین درباره ماشین های امروز فرمول یک گفت:

هنگامی که آنها سرعت بالایی دارند، بهترین هستند و وقتی که سرعت کمی دارند نمی توانم بگویم خوب نیستند اما بسیار سنگین هستند. در اینجا برخی چیزها هستند که من دوست ندارم. فکر می کنم ماشین های فرمول یکی که در ابتدا با آن آشنا شدم در محدوده سرعت خودشان بسیار هیجان انگیز بودند. این همچنین منجر به پرسرعت تر شدن ماشین ها در پیست ها شده بود که باعث می شد در هر دور بارها خودتان، ماشین و چرخ ها را به حرکت در آورید و از حرکت بازدارید. در حالی که در حال حاضر تغییراتی رخ داده و این اتفاق بسته به پیست ها کم یا زیاد می شود. برخی تصمیمات مدیریتی نیز در اینجا گرفته می شود و شما تنها با دست و پایتان رانندگی نمی کنید و از مغزتان هم استفاده می کنید. اما مهم ترین چیزی که هنوز اهمیت دارد این است که شما پرسرعت ترین راننده باشید.

رقیب اصلی فتل طی سال های گذشته یعنی لوییز همیلتون که پنج بار قهرمان جهان شده است نیز گفته که تصمیمات فرمول یک و تغییرات قوانین آن برای فصل ۲۰۲۱ در تصمیم او برای ادامه دادن به حضور در دنیای موتور اسپورت تاثیر گذار خواهد بود.

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *