صفحه اصلی / عمومی / راهنمای شرط‌بندی؛ شرایط و نکات آماری بازی مهم بارسلونا و اتلتیکو مادرید

راهنمای شرط‌بندی؛ شرایط و نکات آماری بازی مهم بارسلونا و اتلتیکو مادرید

ad banner

تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید امشب ۱۹ دی ۱۳۹۸ در دیگر بازی نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا، از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در کشور عربستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم و بازیکنان آنها می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۲-۱ به نفع بارسلونا پیش‌بینی کرده‌اند

امشب دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌ها را برگزار می‌کنند تا نتیجه دیگر بازی این تورنومنت مشخص گردد.

بارسلونا و اتلتیکو مادرید
در دیگر بازی نیمه نهایی که شب گذشته برگزار شد، چه گذشت؟
اکثر پیش‌بینی‌ها در بنگاه‌های شرط‌بندی نتیجه ۱-۱ را نشان می‌داد درحالی که رئالی‌ها موفق شدند با سه گل بر حریف خود والنسیا چیره شوند.

شب گذشته دو تیم والنسیا و رئال مادرید در اولین بازی نیمه نهایی از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم رفتند و کهکشانی‌ها توانستند با نتیجه ۳ بر ۱ حریف خود را شکست دهند. در این بازی ابتدا تونی کروس در دقیقه ۱۵ توانست گل خود و رئال را از روی نقطه کرنر به ثمر برساند. بعد از او در دقیقه ۳۹ ایسکو برای بار دوم دروازه والنسیا را گشود. در دقیقه ۶۵ لوکا یوویچ با پاس خود به لوکا مودریچ موقعیت سازی کرد و این بازیکن صرب توانست ضربه خود را تبدیل به گل کند. در ادامه حملات دو تیم ادامه داشت و رئال چند موقعیت خطرناک را از دست داد. ضمن اینکه غایبان مهم رئال کریم بنزما، ادن هازارد، گرت بیل و مارکو اسنسیو بودند. در پایان ۹۰ دقیقه ۳ دقیقه وقت اضافی اعلام شد که در دقیقه ۹۲ والنسیا صاحب یک ضربه پنالتی شد که دنی پارخو توانست پنالتی خود را به گل تبدیل کند و نتیجه ۳ بر ۱ به پایان برسد.

وضعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی لالیگا برای بازی امشب:

در حال حاضر در جدول رده‌بندی لالیگا بارسلونا با ۴۰ امتیاز از ۱۹ مسابقه در صدر جدول قرار دارد. رئال مادرید با همین تعداد بازی با ۴۰ امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در جایگاه دوم و اتلتیکو مادرید با ۳۵ امتیاز در رده سوم جای دارند.
سهم بارسلونا تا به اینجا ۱۲ پیروزی، ۴ تساوی و ۳ شکست بوده است و اتلتی ۹ پیروزی، ۸ تساوی و ۲ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید

این بازی در عربستان به قضاوت خوزه لوییس گونزالز برگزار می‌شود.

hjhj
در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

بارسلونا: عثمان دمبله مصدوم قطعی بارسا و آرتور و مارک اندره ترشتگن مصدومیت جزیی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی حضور در میدان را دارند یا خیر.

اتلتیکو مادرید: دیگو کاستا مصدوم قطعی اتلتی و توما لمار و شیمه ورسالیکو مصدومیت جزیی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی حضور در میدان را دارند یا خیر.

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

بازی مهمی پیش رو داریم و باید برنده آن باشیم. سوپرکاپ اسپانیا همیشه اولین جام فصل جدید بود اما این بار این بازی، شروع کننده سال جدید است. به نظرم شیوه برگزاری این بازی در سال‌های گذشته خوب بود و نیازی به تغییر نداشت اما به هرحال تغییر کرده است. همیشه وقتی زمان سوپرکاپ فرا می‌رسد، به آن اهمیت می‌دهیم. بازی‌های جذابی است که مردم را سرگرم می‌کند. نمی‌دانم تغییر فرمت بازی ها از نظر اقتصادی چه دستاوردهایی دارد اما قبلا قهرمان لالیگا و قهرمان کوپا دل ری مقابل یکدیگر قرار می‌گرفتند. حضور در این رقابت‌ها با ۴ تیم عجیب به نظر می‌رسد اما به هر حال شرایط اینگونه است. اگر به من حق انتخاب می‌دادند، با همان فرمت قبلی سوپرکاپ را برگزار می‌کردم اما تصمیم گیری با فدراسیون است. تیمی که برنده می‌شود، به فینال می‌رود. اینطور فکر می‌کنیم که دیدار با اتلتیکو مادرید مثل یک بازی لالیگا است که باید حتما برنده شویم. از چگونگی بازی مقابل اتلتیکو مادرید و سختی‌های این کار آگاه هستیم و با شاگردانم در این رابطه صحبت کرده‌ام.

fgf
لیونل مسی؟

او بازیکن مهمی برای ما محسوب می‌شود. برخ بازی‌ها را بدون او گذارندیم و شاید در ادامه هم مجبور باشیم اینکار را انجام دهیم.

دیر برگزار شدن کنفرانس مطبوعاتی؟

اشتباه از راننده بود. او به اشتباه، ما را به ورزشگاه بازی رئال مادرید و والنسیا برد. تصور کرد کنفرانس مطبوعاتی بازی ما هم در آن ورزشگاه برگزار می‌شود. فاصله آنجا تا محل کنونی چند کیلومتر بود و برای همین دیر رسیدیم. البته خیلی هم بد نشد چون توانستیم از شهر جده نیز بازدیدی داشته باشیم.

داستان آرتورو ویدال به کجا کشیده شد؟

در مورد او خواهیم دید که چه می‌شود. قطعا روی ویدال حساب کرده‌ایم و به خروج او از تیم فکر نمی‌کنیم. با ویدال مثل سایر بازیکنان صحبت می‌کنم. مقابل اتلتیکو مادرید خواهیم دید که به زمین می‌رود یا روی نیمکت، بازی را شروع می‌کند.

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

هر بازیکن شخصیت متفاوتی دارد، و طبق آن برای هماهنگی به مقدار زمان‌های متفاوتی نیاز دارند. ما سعی می‌کنیم همه بازیکنان جدید تیم، هیجانات و اشتیاق لازم برای بازی در اتلتیکو مادرید را تجربه کنند، چون جدا از استعدادی که دارند، باید تعهد هم داشته باشند. وقتی حرف از هیجان بازی برای اتلتیکو می‌آید، برای همه طبیعی به نظر می‌رسد، درست همانطور که برای استفان ساویچ و کوکه بود. من اسم نمی‌برم، اما طی سال‌های اخیر، این نوع زندگی ما در اتلتیکو مادرید بوده است.ما نقاط قوت حریف را می شناسیم، و همیشه از این ویژگی برخوردار بوده‌اند. بازیکنان خط حمله آنها با کمک بازی هجومی تیم، می توانند کار تیمی هر حریفی را در هم بشکنند. در فرم خوبی قدم به این مسابقه می‌گذاریم، و بهتر شده‌ایم. بازی در مقابل بهترین‌های دنیا شما را قوی‌تر می کند چون از دقیقه نخست باید هشیار باشید و به این ترتیب تیم رشد و پیشرفت می‌کند. این دیدار با بازی‌های لیگ متفاوت خواهد بود، چون بازی حذفی است و فقط پیروزی اهمیت دارد. می‌انیم که این دیدار فرصتی برای رشد تیم و باشگاه است و می توانیم هوادارانمان را هیجان زده کنیم.

1 2
در خصوص آمار دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید بدانید:

  • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم بارسلونا ارنستو والورده شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به زمین مسابقه بفرستد.
  • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم اتلتیکو مادرید دیگو سیمئونه شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۴.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
  • برترین گلزن تیم اتلتی در لالیگا آلوارو موراتا با ۷ گل زده می‌باشد.
  • برترین گلزن بارسلونا در لالیگا لیونل مسی با ۱۳ گل زده می‌باشد.
  • بارسلونا تاکنون با ۴۹ گل زده و ۲۳ گل خورده تفاضل +۲۶ را به نام خود ثبت کرده است. ضمن اینکه بهترین خط حمله در اختیار این تیم قرار دارد.
  • اتلتیکو مادرید تاکنون با ۲۲ گل زده و ۱۲ گل خورده تفاضل +۱۰ را به نام خود ثبت کرده است. ضمن اینکه برترین خط دفاعی در اختیار این تیم قرار دارد.
  • بارسلونا در بازی قبلی خود در لالیگا مقابل اسپانیول به تساوی ۲- ۲ رسیده است.
  • اتلتیکو مادرید در بازی قبلی خود در لالیگا مقابل لوانته به پیروزی ۲ بر ۱ رسیده است.
  • پنج بازی اخیر بارسلونا در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، سه  تساوی همراه بوده است.
  • پنج بازی اخیر اتلتیکو مادرید در رقابت‌های مختلف با چهار پیروزی و یک تساوی همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید که امشب ۱۹ دی ۱۳۹۸ در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا، از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در کشور عربستان برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *