صفحه اصلی / عمومی / تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ | جنگ تمام عیار ؛ چه کسانی به فینال صعود می‌کنند؟

تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ | جنگ تمام عیار ؛ چه کسانی به فینال صعود می‌کنند؟

ad banner

مسابقات تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ در این روزها به اوج حساسیت خود رسیده و با برگزاری دو دیدار نیمه نهایی، تکلیف تنیسورهای صعود کننده به دیدار فینال این گرند اسلم مشخص خواهد شد. برای پیش بینی این مسابقات مهم همراه سایت بتکارت باشید.

ورود به سایت بت کارت

شرط بندی بازی‌های نیمه نهایی تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ همراه
با سایت بتکارت

بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی و نفرات صعود کننده به بازی فینال:

در بخش مردان:

الکساندر زورف مرد شماره هفت تنیس دنیا موفق شد با نتیجه ۳ -۱ بورنا چوریچ را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند. در ست اول چوریچ موفق شد زورف را شکست دهد ولی در ادامه با تلاش فراوان این تنیسور، وی سه ست بعدی با را با نتایج ۷-۶ و ۷-۱ و ۶-۳ به نفع خود به پایان رساند تا این تنیسور برای اولین بار به این مرحله از رقابت‌ها برسد و افتخاری بزرگ را در کارنامه ورزشی خود به ثبت برساند.
در مرحله نیمه نهایی زورف باید با تنیسور اهل کشور اسپانیا پابلو کارنیو بوستا به رقابت بپردازد تا تکلیف فرد صعود کننده به فینال مشخص گردد.

پابلو کارنیو بوستا حریف زورف در مرحله نیمه نهایی اما موفق شد دنیس شاپووالوف را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد. بوستا ست اول را موفق شد با نتیجه ۳-۶ پیروز شود اما در دو ست دنیس بود که در تای بریک و با نتیجه ۷ بر ۶ پیروز میدان لقب گرفت. در ست چهارم مجددا بوستا خوب عمل کرد و با نتیجه ۰-۶ حریف خود را مغلوب کرد تا تکلیف صعود کننده به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم نیز این تنیسور موفق شد با نتیجه ۶-۳ حریف خود را شکست داده و به نیمه نهایی صعود کند.

برگزار کننده یکی از بازی‌های نیمه نهایی در بخش مردان :
الکساندر زورف – پابلو کارنیو بوستا

دنیل مدودف مرد شماره پنج تنیس دنیا موفق شد با نتیجه ۳ -۰ آندری روبلف را شکست دهد و برای دومین سال متوالی به مرحله نیمه نهایی صعود کند. در ست اول مدودف همانند بازی‌های گذشته خوب عمل کرد و در تای بریک و با نتیجه ۷ بر ۶ توانست حریف روس خود را شکست دهد. ست دوم بازی ۶-۳ به نفع دنیل شد و ست سوم نیز نتیجه ای مشابه نتیجه ست اول رقم خورد و این تنیسور روسی توانست به راحتی به مسابقه نیمه نهایی صعود کند.

بد نیست بدانید در مسابقات سال گذشته تنیس آزاد آمریکا دنیل مدودف موفق شد به فینال برسد و در فینال در مقابل رافائل نادال اسپانیایی در دیداری که نزدیک به پنج ساعت طول کشید بازی را واگذار کرد و نائب قهرمان شد و باید دید او امسال می‌تواند ناکامی سال گذشته خود را جبران نماید یا خیر. البته مدودف برای صعود به فینال باید دومینیک تیم را در مرحله نیمه نهایی از پیش رو بردارد.

در دیگر بازی مرحله یک چهارم نهایی دومینیک تیم موفق شد برای اولین بار در کارنامه ورزشی خود با شکست الکس دمینور به مرحله نیمه نهایی تنیس آزاد آمریکا برسد. این پیروزی دلچسب برای تیم ۳ – ۰ و با نتایج ۶-۱ و ۶-۲ و ۶-۴ رقم خورد و او توانست به راحتی به نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کند و البته مشخص است که در دیدار با تنیسور روس کار مشکلی را خواهد داشت.

برگزار کننده دیگر بازی نیمه نهایی در بخش مردان :
دنیل مدودف – دومینیک تیم

تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

در بخش زنان:

در یک بازی نائومی اوساکا و شلبی راجرز  با یکدیگر دیدار کردند که نائومی موفق شد با نتیجه ۲ بر ۰ حریف خود را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند.

جنیفر بریدی حریف نائومی اوساکا در مرحله نیمه نهایی، موفق شد با همین نتیجه یولیا پوتینسوا را شکست دهد و باید دید در مرحله نیمه نهایی کدام تنیسور موفق به صعود به فینال خواهند شد.

یکی از بازی‌های نیمه نهایی تنیس آزاد آمریکا در بخش زنان :
نائومی اوساکا – جنیفر بریدی

در مهمترین بازی سرنا ویلیامز و سوتانا پیرونکووا با یکدیگر دیدار کردند که سرنا ویلیامز موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ حریف خود را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند. این پیروزی با ۶-۳ و ۶-۲ به نفع تنیسور آمریکایی و در ست اول با نتیجه ۶-۴ به نفع حریف خود به دست آمد و باعث شد ویلیامز برای چهاردهمین بار به عنوان پرافتخارترین تنیسور بخش زنان در این تورنونمت راهی مرحله نیمه نهایی شود و البته کار بسیار مشکلی را در برابر حریف خود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت خواهیم داشت.

ویکتوریا آزارنکا نیز موفق شد در دیگر بازی الیس مرتنز را با نتیجه ۲-۰ از پیش رو بردارد و باید برای صعود به فینال در برابر سرنا ویلیامز قرار گیرد.

دیگر بازی‌ نیمه نهایی تنیس آزاد آمریکا در بخش زنان :
سرنا ویلیامز – ویکتوریا آزارنکا

بازی‌های تنیس روز دنیا را همراه با سایت بتکارت پیش بینی کنید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *