صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳۰ مردادماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳۰ مردادماه در سایت بتکارت

ad banner

در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ در مسابقات مهم بازی های هفته آخر لیگ ایران برگزار می شود و تیم هایی نظیر پرسپولیس و استقلال و تراکتور به میدان خواهند رفت.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ خلیج فارس ایران

فولاد – تراکتورسازی

مسابقات ورزشی مسابقات مهم

در روز ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۴۵ دو تیم فولاد و تراکتورسازی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های هفته سی ام لیگ برتر ایران و در ورزشگاه فولاد آرنا در اهواز برگزار خواهد شد.
فولاد خوزستان در یکی از دیدارهای حساس این فصل لیگ، باید در هفته پایانی رقابت ها برای کسب سهمیه آسیایی به مصاف تراکتور برود. این مسابقه حواشی ای نیز از پیش داشته است. در واقع فولاد اخیرا به اشتباهات داوری در دیدار مقابل پارس جنوبی اعتراض کرد که تراکتور نسبت به آن واکنش نشان داد و معتقد بود تیم هایی می خواهند قضاوت ها را در هفته پایانی تحت تاثیر قرار دهند. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. فولاد از پنج بازی قبلی خود در لیگ  موفق به کسب ۱ پیروزی و ۱ مساوی و ۳ باخت شده است. در سوی مقابل تیم تبریزی نیز ۲ برد و ۰ باخت و ۳ تساوی داشته است. در حال حاضر تیم فولاد با ۴۸ امتیاز در رده پنجم جدول و تراکتور با ۵۰ امتیاز در رده سوم حضور دارد.

شاهین بوشهر – استقلال

مسابقات ورزشی

در روز ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۴۵ دو تیم شاهین بوشهر و استقلال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های هفته سی ام لیگ برتر ایران و در ورزشگاه شهید مهدوی در بوشهر برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. لیگ نوزدهم برای هواداران استقلال پر بود از بالا و پایین هایی که گاهی اشک را روی گونه هایشان جاری می کرد و گاهی باعث می شد لبخندی روی صورتشان نقش ببندد. گاهی در رویای قهرمانی لیگ برتر با سرمربی ایتالیایی شان بودند و گاهی به دنبال کسب سهمیه با سرمربی محبوب شان. شاگردان فرهاد مجیدی در چند هفته اخیر تمام تلاش شان را برای کسب سهمیه کردند و کم و کاستی های را که پس از شروع دوباره لیگ برتر داشتند را جبران کردند. استقلال تقریبا کسب سهمیه خود را از راه لیگ برتر قطعی کرده است و آن ها حتی با یک مساوی به شرط تساوی در بازی فولاد و تراکتور می توانند در جایگاه دوم لیگ را به پایان برسانند. شاهین بوشهر از پنج بازی قبلی خود در لیگ موفق به کسب ۱ پیروزی و ۲ مساوی و ۲ باخت شده است. در سوی مقابل تیم آبی پوش نیز ۲ برد و ۰ باخت و ۳ تساوی داشته است. در حال حاضر تیم شاهین با ۲۲ امتیاز در رده شانزدهم جدول و استقلال با ۵۰ امتیاز در رده دوم حضور دارد.

پرسپولیس – سایپا

مسابقات ورزشی

در روز ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۴۵ دو تیم شاهین پرسپولیس و سایپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های هفته سی ام لیگ برتر ایران و در ورزشگاه آزادی در تهران برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شاگردان گل محمدی که پس از قهرمانی روی روند سینوسی بودند به دنبال این هستند تا در هفته آخر با یک پیروزی در زمین خودشان لیگ را به اتمام برسانند و برای بازی نیمه نهایی جام حذفی برابر استقلال آماده شوند. پرسپولیس از پنج بازی قبلی خود در لیگ موفق به کسب ۲ پیروزی و ۲ مساوی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل سایپا نیز ۱ برد و ۰ باخت و ۴ تساوی داشته است. در حال حاضر تیم پرسپولیس با ۶۴ امتیاز در رده نخست جدول و سایپا با ۲۹ امتیاز در رده دوازدهم حضور دارد.

فوتبال – سری بی ایتالیا

اسپزیا – فروزینونه

مسابقات ورزشی

در روز ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۴۵ دو تیم اسپزیا و فروزینونه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های پلی آف سری بی ایتالیا و در ورزشگاه Stadio Alberto Picco در اسپزیا برگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. اسپزیا از پنج بازی قبلی خود در سری بی موفق به کسب ۳ پیروزی و ۱ مساوی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل فروزینونه نیز ۲ برد و ۲ باخت و ۱ تساوی داشته است. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود اسپزیا به پایان رسیده است.
در ۸ بازی از ۹ بازی قبلی اسپتزیا مقابل فروزینونه کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
اسپتزیا در ۸ بازی قبلی خانگی خود مقابل فروزینونه شکست نخورده است.
این دو تیم تابحال ۱۰ بار برابر هم بازی کرده اند که سهم اسپزیا ۳ برد و سهم تیم حریف ۲ برد بوده است و ۵ بازی هم مساوی شده است.

فوتبال – لیگ ستارگان قطر

السد – الغرافه

مسابقات ورزشی

در روز ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷:۳۰ دو تیم السد و الغرافه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های هفته ۲۲ لیگ قطر و در ورزشگاه جاسم بن حمد در دوحه برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. السد از پنج بازی قبلی خود در لیگ موفق به کسب ۴ پیروزی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل الغرافه نیز ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی داشته است. در حال حاضر تیم السد با ۴۴ امتیاز در رده سوم جدول و الغرافه با ۳۵ امتیاز در رده چهارم حضور دارد. در ده بازی آخری که این دو تیم برابر هم صف آرایی کرده اند السد موفق شده است ۷ بازی را ببرد و ۳ دیدار هم مساوی تمام شده است و الغرافه موفق به بردن حتی ۱ بازی هم نشده است.

برای پیش بینی مهمترین مسابقات ورزشی روز دنیا همراه سایت بتکارت باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

ناتینگهام فارست چلسی

راهنمای شرط بندی بازی ناتینگهام فارست – چلسی

دیدار دو تیم ناتیگهام فارست – چلسی در قالب رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *