صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳۰ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳۰ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (شهر خودرو – الهلال)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم شهر خودرو و الهلال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شهرخودرو از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۰ برد و ۴ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل الهلال ۴ پیروزی و ۱ تساوی و ۰ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر شهر خودرو از ۴ بازی ۰ امتیاز بدست آورده است و الهلال نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۱۰ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (شهر خودرو - الهلال)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (استقلال – الشرطه)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم استقلال و الشرطه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. استقلال از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل الشرطه ۱ پیروزی و ۲ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر استقلال از ۲ بازی ۱ امتیاز بدست آورده است و الشرطه نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۴ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (استقلال - الشرطه)

فوتبال – لیگ برتر (ساوتهمپتون – تاتنهام)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۵:۳۰ دو تیم ساوتهمپتون و تاتنهام به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در ورزشگاه St. Mary’s Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. ساوتهمپتون از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۲ برد و ۲ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل تاتنهام از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۳ پیروزی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. برای ساوتهمپتون در این دیدار آرمسترانگ غایب است و برای تاتنهام نیز تانگاتا غایب است. قضاوت این دیدار به دیوید کوت سپرده شده است.

فوتبال - لیگ برتر (ساوتهمپتون - تاتنهام)فوتبال - لیگ برتر (ساوتهمپتون - تاتنهام)

فوتبال – لیگ برتر (چلسی – لیورپول)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۰۰ دو تیم چلسی و لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. چلسی از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۳ برد و ۲ باخت داشته است. در سوی مقابل لیورپول از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۳ پیروزی و ۱ باخت و ۱ تساوی در کارنامه خود دارد. برای چلسی در این دیدار زیاش و گیلمور غایب هستند و برای لیورپول نیز چمبرلین غایب است. قضاوت این دیدار به پل تیرنی سپرده شده است.

فوتبال - لیگ برتر (چلسی - لیورپول)

فوتبال – لیگ برتر (نیوکاسل – برایتون)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷:۳۰ دو تیم نیوکاسل و برایتون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در ورزشگاه سنت جیمز پارک برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. نیوکاسل از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۱ برد و ۳ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل برایتون از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۲ باخت و ۲ تساوی در کارنامه خود دارد. برای نیوکاسل در این دیدار دوبراگا ، گیل و دامت غایب هستند و برای برایتون نیز والتون غایب است. قضاوت این دیدار به کوین فرند سپرده شده است.

فوتبال - لیگ برتر (نیوکاسل - برایتون)

فوتبال – لیگ ایتالیا (یوونتوس – سمپدوریا)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم یوونتوس و سمپدوریا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ ایتالیا و در ورزشگاه یوونتوس برگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. برای یوونتوس در این دیدار دلیخت، دیبالا، ساندرو و برناردسکی غایب هستند و برای تیم میهمان نیز احتمالا همه در دسترس هستند.
یوونتوس از ۵ بازی قبلی خود در سری آ ۲ برد و ۳ باخت داشته است و در طرف مقابل سمپدوریا ۱ برد و ۳ باخت و ۱ تساوی داشته است.

فوتبال - لیگ ایتالیا (یوونتوس - سمپدوریا)

فوتبال – لیگ اسپانیا (رئال سوسیداد – رئال مادرید)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ اسپانیا و در ورزشگاه آنوئتا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. رئال سوسیداد از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۱ برد و ۱ باخت و ۳ تساوی داشته است. در سوی مقابل مادریدی ها از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۴ پیروزی و ۱ تساوی در کارنامه خود دارد. برای رئال سوسیداد در این دیدار ایارامندی، سانگالی و مارتین غایب هستند و برای مادرید نیز هازارد، آسنسیو، ایسکو و دیاز مصدوم می باشند.

فوتبال - لیگ اسپانیا (رئال سوسیداد - رئال مادرید)

فوتبال – لیگ فرانسه (نیس – پاری سن ژرمن)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۵:۳۰ دو تیم نیس و پاری سن ژرمن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ فرانسه و در ورزشگاه Allianz Riviera برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. نیس از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل پاریس از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۲ پیروزی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. برای نیس در این دیدار بودائی و بامبو غایب هستند و برای پاری سن ژرمن نیز نیمار ، پارادس، کورزوا و دیالو محروم می باشند.

فوتبال - لیگ فرانسه (نیس - پاری سن ژرمن)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (شباب الاهلی – پاختاکور)

در روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم شباب الاهلی و پاختاکور به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شباب الاهلی از ۴ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۲ برد و ۲ باخت و ۰ تساوی شده است. در سوی مقابل پاختاکور از ۵ بازی آخر خود ۲ پیروزی و ۱ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر شباب الاهلی از ۴ بازی ۶ امتیاز بدست آورده است و پاختاکور نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۷ امتیاز شده است.

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *