صفحه اصلی / عمومی / پیش بینی تنیس دبی ؛ الینا اسویتولینا – گاربین ماگوروزا

پیش بینی تنیس دبی ؛ الینا اسویتولینا – گاربین ماگوروزا

ad banner

پیش بینی تنیس دبی از امروز چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ حال و هوای مهیج‌تری خواهد یافت. به خصوص که دور یک شانزدهم نهایی با حضور ستاره‌های تنیس زنان برگزار خواهد شد. در یکی از مهمترین دیدارهای این دور الینا اسویتولینا برابر گاربین ماگوروزا به میدان خواهد رفت. این دو پیش از این ۶ بار با هم روبرو شده‌اند که سهم اسویتولینا ۵ برد بوده و ماگوروزا فقط یکبار توانسته رقیب امروزش را شکست دهد. آخرین دیدار این دو در سال ۲۰۱۷ و در مسابقات راجرز کاپ برگزار شد و با برد دو بر یک اسویتولینا به پایان رسید. اسویتولینا هفته‌ی گذشته در مسابقات اوپن قطر شرکت کرد و در نیمه نهایی برابر سیمونا هالپ دو بر یک شکست خورد. ماگوروزا هم در ابتدای بهمن ماه در مسابقات تایلند شرکت کرده بود که در دور یک چهارم نهایی حذف شد. هر دو تنیسور انگیزه‌های فراوانی در این مسابقات دارند و این به جذابیت بازی خواهد افزود.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی تنیس دبی
پیش بینی تنیس دبی

پیش ‌بینی تنیس دبی ؛ الینا اسویتولینا، ترکیب جوانی و تجربه

پروفایل اسویتولینا :

سن:  ۲۴ / قد: ۱۷۴ سانتیمتر / وزن: ۶۰ کیلوگرم / دست: راست / سال‌های فعالیت: ۹ / رنکینگ جهانی: ۶ / ملیت: اوکراین

الینا اسویتولینا در ابتدای مسیرش در تنیس بسیار موفق بود و در سال ۲۰۱۷ به بالاترین رنک خود (۳) رسید. او اولین تنیسور زن اوکراینی است که به جمع ۱۰ تنیسور برتر رنکینگ جهانی رسیده است. اسویتولینا تاکنون ۱۳ بار مسابقات مختلف تور جهانی را فتح کرده، اما در گرند اسلم‌ها چندان موفق نبوده است. با این حال تنیسور اوکراینی برابر قهرمانان گرنداسلم بسیار موفق بوده و به نوعی به غول کش معروف است. به عنوان مثال او ۶ بار موفق شده رنک یک را در زمان‌های مختلف شکست دهد. سبک بازی او دفاعی است، اما به خوبی می‌تواند دفاع را به حمله تبدیل کند. اسویتولینا در ۱۰ بازی اخیرش ۷ برد و ۳ باخت داشته و مصمم است با موفقیت در این مسابقات خود را پنج رنک برتر برساند.

پیش بینی تنیس دبی
پیش بینی تنیس دبی

گاربین ماگوروزا و تلاش برای رسیدن دوباره به صدر رنکینگ جهانی

پروفایل ماگوروزا :

سن:  ۲۵ / قد: ۱۸۲ سانتیمتر / وزن: ۷۳ کیلوگرم / دست: راست / سال‌های فعالیت: ۸ / رنکینگ جهانی: ۱۹ / ملیت: اسپانیایی

گاربین ماگووروزا زمانی صدرنشین مطلق رنکینگ جهانی بود، اما در دو سال اخیر افت کرده و تا رنک نوزدهم سقوط کرده است. ماگوروزا شش قهرمانی در مسابقات فردی دارد که شامل دو قهرمانی در گرند اسلم‌ها هم می‌شود. او در سال ۲۰۱۶ اوپن فرانسه، و در سال ۲۰۱۷ ویمبلدون را فتح کرد. قهرمانی در ۶ تور جهانی گوشه‌ی دیگری از دستاوردهای اوست. نقطه‌ی قوت ماگوروزا در سرویس‌هایش است و سرعت ضرباتش گاهی به ۱۸۲ کیلومتر بر ساعت هم رسیده است. تخصص تنیسوراسپانیایی بازی در زمین خاک رس است. او در ابتدای سال ۲۰۱۹ در مسابقات ایندین ولز ناموفق بود و سپس در دور یک چهارم اوپن استرالیا دچار مصدومیت شد و به نائومی اوزاکا باخت. ماگوروزا در ۱۰ بازی گذشته‌اش ۸ برد و ۲ باخت داشته و با آمادگی کامل پا به دیدار برابر اسویتولینا خواهد گذاشت.

پیش‌بینی مسابقات تنیس دبی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *