صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / گرت بیل: در دنیای حرفه ای فوتبالیست ها مانند ربات هستند

گرت بیل: در دنیای حرفه ای فوتبالیست ها مانند ربات هستند

4 2 1

گرت بیل بال راست تیم رئال مادرید می گوید بازیکنان به خاطر نحوه زندگی خود آزادی انتخابشان را از دست می دهند. از این لحاظ او فوتبالیست های حرفه ای را به ربات هایی تشبیه می کند که برنامه روزمره ای برای خودشان ندارند و عاری از حق انتخاب در زندگی خود هستند.

مهاجم ولزی از سال ۲۰۱۳ در رئال مادرید حضور دارد و با این تیم موفق به کسب چهار عنوان لیگ قهرمانان اروپا شده است. در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد پیوستن گرت بیل به تیم های مختلف به گوش می رسد و با بازگشت زین الدین زیدان به رئال این اخبار هر روز گسترده تر می شود. تحت نظر زیدان، بیل دقایق کمی را در میدان گذرانده و بعید است فصل آینده او را در پایتخت اسپانیا ببینیم. در فصلی که گذشت گرت بیل آمار ناامید کننده ای از خود به جای گذاشت و با تنها ۱۴ گل در ۴۲ بازی به هیچ عنوان نتوانست جایگزین مناسبی برای کریستیانو رونالدو و گل هایش باشد. گرت بیل که همواره انتقادات زیادی مبنی بر گوشه گیر بودن وی در رختکن کهکشانی ها می شود به این نکته اشاره می کند که آزادی و لذت های زیادی را به سبب ورود به این دنیای حرفه ای از دست داده است.

گرت بیل در این مورد گفت:

به عنوان یک ورزشکار حرفه ای وقتی در یک محیط تیمی قرار داشته باشید امکان زمابندی برای زندگی شما وجود ندارد. یک ورزش تیمی مثل فوتبال، همانند گلف یا تنیس نیست که برنامه روزمره ای برای انجام آن داشته باشید. بنابراین می توانم بگویم که ما به نوعی شبیه ربات ها هستیم. به ما گفته می شود که کجا حاضر باشیم، چه زمانی آنجا باشیم، چه زمانی باید غذا بخوریم یا چه هنگامی باید پیش سرمربی برویم. می شود گفت دارید به نوعی زندگی خود را از دست می دهید. تنها به شما گفته می شود چه کاری باید انجام دهید. شما حق انتخابی برای کاری که می خواهید انجام دهید ندارید. اما از جهت دیگر فکر می کنم که دوران یک فوتبالیست کوتاه است و این باعث می شود که مجبور به فداکاری شوید. بعضی از مردم فکر می کنند که ارزشش را دارد و برخی دیگر چنین چیزی را قبول ندارند. همه می دانند وقت بازنشستگی شان چه هنگامی است و منتظر رسیدن آن لحظه مناسب می مانند.

گرت بیل

گرت بیل در فصل کابوس وار رئال مادرید تنها با این تیم توانست برنده جام باشگاه های جهان شود و در لالیگا اسپانیا با اختلاف امتیاز بالا به رتبه سوم بسنده کرد. بعد از سه سال حکمرانی در لیگ قهرمانان اروپا آن ها در این جام نیز متحمل شکست خانگی سنگین برابر آژاکس شدند تا فصل بدشان تکمیل شود.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی یورو 2020

پیش بینی یورو 2020 | Euro 2020

پیش نمایش مسابقات یورو 2020 آمار یورو 2020 پیش بینی فرانسه در برابر آلمان پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.