صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۷ اردیبهشت در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۷ اردیبهشت در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ آنادولو افس – فنرباغچه

در مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال یورولیگ اروپا، دو تیم ترکیه‌ای فنرباغچه و آنادولو افس به مصاف هم خواهد رفت. هر دو تیم در ۱۰ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم قدرتمند، ۳ بار فنرباغچه به پیروزی رسیده و آنادولو افس ۲ بار برنده بوده است. نکته جالب اینکه فنرباغچه در ۳ سال گذشته موفق شده به فینال یورولیگ برسد، باید دید آبی و زردهای کادیکوی موفق می‌شوند برای چهارمین سال پیاپی به فینال برسند یا خیر.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ رئال مادرید – زسکا مسکو

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال یورولیگ اروپا، زسکا مسکو قهرمان فصل ۲۰۱۶ به مصاف رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی خواهد رفت. زسکا مسکو در ۱۰ بازی اخیر ۹ پیروزی و ۱ شکست داشته و رئال مادرید در ۱۰ بازی آخرش به پیروزی رسیده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار زسکا مسکو به پیروزی رسیده و ۲ بار رئال مادرید برنده بوده است. نکته جالب اینکه فصل گذشته نیز در مرحله نیمه نهایی این دو تیم برابر هم قرار گرفتند که در آن بازی رئال مادرید با نتیجه ۹۲ بر ۸۳ برابر رقیب روسی به پیروزی رسید.

هاکی روی یخ – قهرمانی جهان‌؛ نروژ – اتریش

در پنجمین بازی از مرحله گروهی مسابقات هاکی روی یخ قهرمانی جهان، تیم‌های اتریش و نروژ که در ۴ بازی قبلی برابر رقبا شکست خورده‌اند به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم در ۱۰ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه، تنها ۱ پیروزی و ۹ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار نروژ به پیروزی رسیده و ۲ بار اتریش برنده بوده است.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز رم ایتالیا؛ راجر فدرر – استفانوس تسیتسیپاس

استفانوس تسیتسیپاس نفر شماره ۷ تنیس جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس ای‌تی‌پی مسترز رم به مصاف اسطوره دنیای تنیس راجر فدرر سوئیسی خواهد رفت. هر دو تنیسور با کسب نتایجی مشابه در ۱۰ بازی اخیر ۹ پیروزی و تنها ۱ شکست داشته‌اند. در ۳ رویارویی قبلی این دو تنیسور مطرح، ۱ بار استفانوس تسیتسیپاس موفق به شکست پرافتخارترین تنیسور تاریخ شده و راجر فدرر نیز ۲ بار رقیب جوانش را شکست داده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای رم ایتالیا؛ کیکی برتنز – نائومی اوزاکا

نائومی اوزاکا برترین تنیسور حال حاضر جهان و نفر شماره ۱ رنکینگ تنیس زنان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دبلیوتی‌ای رم به مصاف کیکی برتنز خواهد رفت که در رتبه چهارم دنیا قرار دارد. نائومی اوزاکا در ۱۰ مسابقه اخیر ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته و کیکی برتنز در ۱۰ بازی آخر ۹ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در ۲ رویارویی قبلی نائومی اوزاکا و کیکی برتنز، هر تنیسور ۱ بار به پیروزی رسیده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *