صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ اردیبهشت در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ اردیبهشت در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛ ویارئال – رئال مادرید

رئال مادرید تیم رده سوم جدول لالیگا در هفته سی و ششم، میزبان تیم ویارئال خواهد بود که در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد. رئال مادرید در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و ویارئال در ۵ بازی اخیر ۱ شکست، ۱ مساوی و ۳ پیروزی کسب کرده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم که میانگین بیش‌تر از ۳ گل داشته، ۳ بازی مساوی شده و هر تیم صاحب ۱ پیروزی شده است.

فوتبال – فینال جام حذفی هلند؛ آژاکس – ویلم ۲

آژاکس پس از پیروزی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فینال جام حذفی هلند به مصاف ویلم خواهد رفت. آژاکس در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده و ۱۴ گل به ثمر رسانده است. در سمت دیگر ویلم در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و با شکست آلکمار به فینال رسیده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم آژاکس موفق شده با اختلاف ۲ گل و یا بیش‌تر ویلم را شکست دهد.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ برایتون – آرسنال

آرسنال تیم رده پنجم جدول امیدوار است با شکست برایتون به رده چهارم جدول و رتبه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برسد. آرسنال در ۵ بازی آخر لیگ برتری ۴ بار شکست خورده و تنها ۱ بار برنده بوده است. در سمت دیگر برایتون به همراه علیرضا جهانبخش امیدوار است با کسب امتیاز در این بازی حضورش را در لیگ برتر فصل آینده قطعی کند. برایتون در ۵ بازی اخیر ۲ مساوی و ۳ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار آرسنال به پیروزی رسیده، ۱ بار برایتون برنده بوده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ ۱ فرانسه؛ ليل – المپیک لیون

تیم‌های دوم و سوم لیگ ۱ فرانسه در یک دیدار جذاب به مصاف هم خواهند رفت. المپیک لیون در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و در رتبه سوم جدول است و لیل در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته و امیدوار است با کسب امتیاز از این بازی عنوان نایب قهرمانی خود را قطعی کند. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم که میانگین ۳ گل داشته، ۲ بار لیل به پیروزی رسیده، ۱ بار المپیک لیون برنده بوده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – سوپر لیگ ترکیه؛ بشیکتاش – گالاتاسرای

در یکی از حساس‌ترین مسابقات این فصل سوپر لیگ ترکیه و در دربی منطقه اروپایی استانبول، گالاتاسرای تیم رده دوم جدول میزبان بشیکتاش رده سومی خواهد بود. بشسکتاش در ۵ بازی اخیر ۵ پیروزی پیاپی داشته و گالاتاسرای در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بار بشیکتاش به پیروزی رسیده، ۱ بازی مساوی شده و ۱ بار گالاتاسرای برنده بوده است.

والیبال – سوپر لیگ ایتالیا؛ پروجا – لوبه

در دومی مسابقه از مرحله فینال رقابت‌های والیبال سوپر لیگ ایتالیا، لوبه میزبان پروجا خواهد بود. پروجیا در دیدار اول موفق شد لوبه را در خانه با نتیجه ۳-۰ مغلوب کند. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه، ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار پروجیا به پیروزی رسیده و ۱ بار لوبه برنده بوده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای مادرید اسپانیا آزاد؛ گاربینیه موگوروسا – پترا مارتیک

گاربینیه موگوروسا نفر شماره ۲۰ دنیای تنیس در دور اول مسابقات تنیس دبلیوتی‌ای مادرید اسپانیا به مصاف پترا مارتیک خواهد رفت که در رتبه ۳۶ جهان قرار گرفته است. پترا مارتیک در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده و هفته گذشته موفق شد به مقام قهرمانی مسابقات استانبول برسد. در سمت دیگر گاربینیه موگوروسا در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته است. در تنها رویارویی این دو تنیسور، گاربینیه موگوروسا موفق شده ۴ سال قبل پترا مارتیک را شکست دهد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *