صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ اردیبهشت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ اردیبهشت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛آژاکس – تاتنهام

دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب میان تاتنهام و آژاکس در شرایطی برگزار خواهد شد که تاتنهام در ۳ بازیکن خود از جمله ستاره و کاپیتان این تیم یعنی هری کین را در اختیار نخواهد داشت. تاتنهام در ۵ بازی قبلی ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و با حذف منچستر سیتی به جمع ۴ تیم برتر رسیده است. در سمت دیگر آژاکس شگفتی ساز این دوره از رقابت‌ها که با حذف دو تیم قدرتمند رئال مادرید و یوونتوس به این مرحله رسیده در ۵ بازی اخیر ۱ مساوی و ۴ پیروزی داشته و در ۲ بازی آخر خارج از خانه موفق به شکست یوونتوس و رئال مادرید شده است. این دو تیم تاکنون تنها ۲ بار برابر هم قرار گرفته‌اند که در مسابقات جام یوفای سال ۱۹۸۱ تاتنهام موفق شده در ۲ بازی رفت و برگشت با ۳ گل آژاکس را شکست دهد.

فوتبال – لیگ ۱ فرانسه؛ پاری سن ژرمن – مون‌پلیه

پاری سن ژرمن قهرمان این فصل لیگ ۱ فرانسه، در هفته سی و چهارم مهمان تیم مون‌پلیه خواهد بود که در رتبه ششم جدول قرار دارد. مون‌پلیه در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته و پاری سن ژرمن در ۵ بازی اخیر ۲ مساوی، ۲ شکست و ۱ پیروزی داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۴ بار پاری سن ژرمن موفق شده با اختلاف بیش‌تر از ۲ گل به پیروزی برسد و ۱ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران جام خلیج فارس؛ سایپا – ذوب آهن

ذوب آهن آماده‌ترین تیم این روزهای فوتبال ایران که در ۱۰ بازی اخیر ۷ پیروزی و ۳ مساوی داشته در هفته هجدهم میزبان سایپا خواهد بود. سایپا در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست داشته و در رتبه هشتم جدول و یک پله پایین‌تر از ذوب آهن قرار گرفته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۴ بازی مساوی شده و در ۱ بازی سایپا به پیروزی رسیده است.

تنیس – ای‌تی‌پی مونیخ آلمان؛ دیه‌گو سباستین – شوارتزمن بنوآ پر

دیه‌گو سباستین شوارتزمن تنیسور شماره ۲۴ جهان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات تنیس ای‌تی‌پی مونیخ به مصاف بنوآ پر فرانسوی خواهد رفت که در رتبه ۴۴ تنیس دنیا قرار دارد. دیه‌گو سباستین شوارتزمن در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و بنوآ پر در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده استو در ۲ رویارویی قبلی دیه‌گو سباستین شوارتزمن و بنوآ پر، هر تنیسور ۱ بار به پیروزی رسیده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای پراگ جمهوری چک؛ اسوتلانا کوزنتسووا – میهائلا بوژارنسکو

میهائلا بوژارنسکو نفر شماره ۲۹ تنیس زنان جهان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات تنیس دبلیوتی‌ای پراگ به مصاف اسوتلانا کوزنتسووا خواهد رفت که در رتبه ۱۰۹ تنیس دنیا قرار دارد. اسوتلانا کوزنتسووا در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده و میهائلا بوژارنسکو در ۵ بازی اخیر ۲ بار به پیروزی رسیده و ۳ بار شکست خورده است. این دو تنیسور اهل روسیه تاکنون در مسابقات دبلیو‌تی‌ای برابر هم قرار نگرفته‌اند.

تنیس – ای‌تی‌پی اشتوریل پرتغال؛ دوشان لایوویچ – لئوناردو مایر

در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات تنیس ای‌تی‌پی اشتوریل، لئونارد مایر نفر شماره ۲۳ دنیای تنیس به مصاف دوشان لایوویچ خواهد رفت که در رتبه ۶۲ تنیس مردان جهان قرار گرفته است. لئونارد مایر در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و دوشان لایوویچ در ۵ مسابقه آخر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تنیسور، ۲ بار لئونارد مایر به پیروزی رسیده و دوشان لایوویچ ۱ بار برنده بوده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *