صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ فروردین در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ پیکان – تراکتورسازی

تراکتورسازی برای پس گرفتن جایگاه دوم و امیدورا ماندن به قهرمانی لیگ برتر نیاز به پیروزی در مسابقه امروز برابر پیکان دارد. تراکتورسازی در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و در ۶ مسابقه آخر خانگی بدئن دریافت گل برنده بوده است. در سمت دیگر پیکان در ۵ بازی اخیر ۲ مساوی و ۳ شکست داشته و در رتبه دوازدهم جدول قرار گرفته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار تراکتورسازی به پیروزی رسیده و ۲ بار پیکان برنده بوده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ پدیده – نساجی مازندران

پدیده مشهد برای زنده نگه داشتن امیدهایش برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا و بالانشینی در جدول مسابقات، به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت. نساجی در ۵ بازی اخیر ۴ مساوی و ۱ شکست داشته و پدیده در ۵ بازی اخیر ۲ بار برنده بوده، ۲ بار شکست خورده و ۱ مساوی داشته است. در ۳ رویارویی قبلی پدیده و نساجی، هر تیم ۱ بار به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛  رئال وایادولید – دپورتیوو آلاوس

دپورتیوو آلاوس تیم رده هشتم جدول در هفته سی و سوم میزبان تیم رده هجدهم جدول یعنی رئال وایادولید خواهد بود. دپورتیوو آلاوس در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۱ مساوی و ۳ شکست داشته و رئال وایادولید در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست داشته و برای فرار از منطقه سقوط نیاز به پیروزی در این بازی دارد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار دپورتیوو آلاوس به پیروزی رسیده، ۱ بازی مساوی شده و ۱ بار رئال وایادولید به پیروزی رسیده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ بارسلونا – آنادولو افس

آنادولوافس تیم رده چهارم یورولیگ در دومین بازی مرحله پلی آف میزبان بارسلونا خواهد بود. در دیدار اول آنادولو افس موفق شد با نتیجه ۷۵ بر ۶۸ بارسلونا را مغلوب کند. آنادولو افس در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده و بارسلونا در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۳ بار آنادولو افس به پیروزی رسیده و بارسلونا ۲ بار موفق شده رقیب ترکیه‌ای خود را شکست دهد.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛  پاناتینایکوس – رئال مادرید

در دیگر مسابقه مرحله پلی آف بسکتبال یورولیگ، رئال مادرید تیم رده سوم جدول به مصاف پاناتینایکوس خواهد رفت که در رتبه ششم جدول قرار گرفته است. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با نتایجی مشابه ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند اما در دیدار اول پلی آف رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۷۵ بر ۷۲ رقیب یونانی را شکست دهد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم رئال مادرید همیشه پاناتینایکوس را شکست داده است.

والیبال – سوپر لیگ ایتالیا؛  پروجا – مودنا

تیم والیبال مودنا در دومین بازی بازی مرحله نیمه نهایی سوپر لیگ والیبال ایتالیا میزبان پروجیا خواهد بود. در دیدار اول پروجیا موفق شد با نتیجه ۳-۱ مودنا را شکست دهد. مودنا در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و پروجیا در ۵ بازی اخیر ۲ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار پروجیا به پیروزی رسیده و مودنا تنها ۱ بار موفق به شکست رقیب قدرتمند خود شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *