صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ فروردین در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ آرسنال – ناپولی

در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا ناپولی میزبان تیم آرسنال خواهد بود. در دیدار رفت آرسنال موفق شد با نتیجه ۲-۰ ناپولی را شکست دهد. آرسنال در ۵ بازی اخیر ۴ بار برنده بوده و تنها ۱ شکست داشته و ناپولی در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته است. در ۴ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار آرسنال به پیروزی رسیده، ۱ بار ناپولی برنده شده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ اسلاویا پراگ – چلسی

چلسی پس از پیروزی ۱-۰ در بازی رفت برابر اسلاویا پراگ، در بازی برگشت میزبان اسلاویا پراگ خواهد بود. چلسی در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و اسلاویا پراگ در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته است. اسلاویا پراگ در ۱۰ بازی آخر خارج از خانه ۸ پیروزی داشته و برای صعود به مرحله بعد نیاز به خلق شگفتی و پیروزی در زمین چلسی دارد.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ بنفیکا – آینتراخت فرانکفورت

بنفیکا که در بازی رفت و با هت تریک فلیکس موفق شد با نتیجه ۴-۲ آینتراخت فرانکفورت را شکست دهد، در بازی برگشت مهمان حریف آلمانی خواهد بود. آینتراخت فرانکفورت که در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و بنفیکا در ۵ بازی اخیر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. نکته جالب اینکه میانگین مجموع گل‌های ۵ بازی اخیر هر دو تیم بیش‌تر از ۳ گل بوده و در دیدار برگشت هم احتمالا شاهد بازی جذاب و پرگلی خواهیم بود.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ ویارئال – والنسیا

والنسیا پس از پیروزی مقتدرانه ۳-۱ در زمین حریف، در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان ویارئال خواهد بود. والنسیا در ۵ بازی اخیر ۴ بار به پیروزی رسیده و از آمادگی بالایی برخوردار است. در سوی دیگر ویارئال در ۵ بازی اخیر تنها ۱ پیروزی داشته و ۳ بار مغلوب رقبا شده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم اسپانیایی، هر تیم صاحب ۲ پیروزی شده و ۱ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ سپاهان – سایپا

سپاهان و سایپا در شرایطی در هفته بیست و ششم به مصاف هم می‌روند که در هفته گذشته هر دو تیم مغلوب رقبای پرطرفدار تهرانی شدند. سپاهان تیم رده چهارم جدول در ۵ بازی اخیر ۳ مساوی، ۱ پیروزی و ۱ شکست داشته و سایپا در ۵ بازی اخیر ۲ بار برنده بوده، ۲ مساوی داشته و ۱ بار شکست خورده و در رتبه هفتم جدول قرار گرفته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم که میانگین بیش‌تر از ۲ گل داشته، ۳ بار سپاهان به پیروزی رسیده و ۲ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ استقلال خوزستان – نفت مسجد سلیمان

دو تیم انتهای جدولی و خوزستانی در شرایطی به مصاف هم می‌روند که هر دو تیم برای فرار از منطقه سقوط نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی دارند. استقلال خوزستان در ۵ بازی اخیر بازنده بوده و در رتبه شانزدهم جدول قرار دارد. در سمت دیگر نفت مسجد سلیمان ۴ بار شکست خورده و ۱ مساوی داشته و در رتبه چهاردهم جدول قرار گرفته است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار نفت مسجد سلیمان به پیروزی رسیده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ ساسکی باسکونیا – زسکا مسکو

زسکا مسکو تیم رده دوم یورولیگ در دومین بازی مرحله پلی آف میزبان ساسکی باسکونیا اسپانیا خواهد بود. زسکا مسکو از مدعیان قهرمانی یورولیگ در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده و ساسکی باسکونیا در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۴ بار زسکا مسکو به پیروزی رسیده و ساسکی باسکونیا تنها ۱ بار موفق به شکست رقیب روس خود شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *