صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ فروردین در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ آینتراخت فرانکفورت – بنفیکا

در آغاز مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، آینتراخت فرانکفورت که در ۱۰ بازی اخیر ۸ پیروزی و ۲ مساوی داشته به مصاف بنفیکا خواهد رفت که در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته است. آینتراخت فرانکفورت که در مرحله قبلی مقتدرانه اینتر میلان را شکست داد در ۱۵ مسابقه اخیر بدون شکست بوده و رقیب قدرتمندی برای تیم قدرتمند پرتغالی خواهد بود.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ والنسیا – ویارئال

نمایندگان اسپانیا دیگر رقابت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا را امشب برگزار می‌کنند. هر ویارئال و والنسیا در مرحله گذشته با حذف تیم‌های روسی به این مرحله رسیدند. ویارئال در ۵ بازی آخر خود ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و والنسیا در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که میانگین کم‌تر از ۲ گل داشته، ۳ بار ویارئال به پیروزی رسیده، ۱ بار والنسیا برنده بوده و ۱ بازی مساوی شده است.فوتبال – لیگ اروپا‌؛ چلسی – اسلاویا پراگ

چلسی انگلیس یکی از مدعیان قهرمانی مسابقات این فصل لیگ اروپا، در پراگ به مصاف اسلاویا خواهد رفت که در ۱۰ بازی اخیر بدون شکست بوده است. چلسی در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و اسلاویا پراگ در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ مساوی کسب کرده است. این دو تیم پر سابقه اروپایی، در سال‌های اخیر به مصاف هم نرفته‌اند.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ ناپولی – آرسنال

جذابت‌ترین و حساس‌ترین مسابقه این مرحله لیگ اروپا میان تیم‌های مدعی آرسنال و ناپولی برگزار خواهد شد. آرسنال در ۱۰ بازی آخر خانگی ۹ پیروزی داشته و در ۵ بازی از ۶ مسابقه آخر خانگی دروازه خود را بسته نگه داشته است. در سمت دیگر ناپولی ایتالیا در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و برخلاف ابتدای فصل نتایج پرنوسانی کسب می‌کند. در ۳ رویارویی آخر ناپولی و آرسنال، هر تیم صاحب ۱ پیروزی داشته و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ فولاد خوزستان – استقلال خوزستان

دربی شهر اهواز در شرایطی امروز میان استقلال خوزستان و فولاد خوزستان برگزار می‌شود که تیم فولاد در ۴ رویارویی اخیر موفق به شکست آبی‌ها نشده است. فولاد خوزستان در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست داشته و فولاد خوزستان در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی و ۴ شکست داشته است. در ۵ دربی قبلی اهواز، ۳ بازی مساوی شده و هر تیم ۱ بار به پیروزی رسیده است.

تنیس – ای‌تی‌پی مراکش؛ پابلو آندوحار – فیلیپ کولشریبر

در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس ای‌تی‌پی مراکش، فیلیپ کولشریبر نفر شماره ۴۱ جهان به مصاف پابلو آندوحار میرود که در رتبه ۷۰ تنیس دنیا قرار دارد. پابلو آندوحار در ۱۰ بازی آخر خود به پیروزی رسیده و فیلیپ کولشریبر در ۵ بازی اخیر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار فیلیپ کولشریبر به پیروزی رسیده و پابلو آندوحار اسپانیایی ۱ بار موفق به شکست رقیب آلمانی شده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای؛ لوگانو سوئیس- ایگا سیاتک – ویکتوریا کوزومووا

ویکتوریا کوزومووا نفر شماره ۴۶ تنیس زنان جهان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس دبلیوتی‌ای لوگانو سوئیس، به مصاف ایگا سیاتک خواهد رفت که در رتبه ۱۱۵ دنیا قرار گرفته است. هر دو تنیسور در ۵ بازی اخیر و در نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در تنها رویارویی این دو بازیکن، ویکتوریا کوزومووا موفق به شکست ایگا سیاتک شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *