صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی چهاردهم فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی چهاردهم فروردین در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ سایپا – استقلال

استقلال پس از شکست تلخ در دربی تهران، در استادیوم آزادی میزبان شاگردان علی دایی در تیم سایپا خواهد بود. سایپا در ۵ بازی آخر خود بازنده نبوده و ۲ پیروزی و ۳ مساوی داشته است. در سمت دیگر استقلال در ۵ بازی آخر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار باخته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم، استقلال ۲ بار به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار سایپا موفق به پیروزی برابر استقلال شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ برایتون – چلسی

برایتون به همراه علیرضا جهانبخش در یک بازی عقب افتاده از هفته بیست و هفتم مهمان چلسی خواهد بود. چلسی در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته و در رتبه ششم جدول قرار گرفته است. در طرف دیگر برایتون در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و در تبه پانزدهم جدول قرار دارد. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم، چلسی موفق شده برایتون را شکست دهد.

فوتبال – سری آ ایتالیا؛ فیورنتینا – آاس رم

آاس رم که پس از ۲ شکست متوالی به رتیه هفتم جدول سقوط کرده در هفته سی‌ام سری آ ایتالیا میزبان فیورنتینا خواهد بود. آاس رم در ۵ بازی اخیر ۲ بار برنده بوده و ۳ بار برابر رقبا شکست خورده است. فیورنتینا در سوی دیگر میدان در ۵ بازی آخر بدون پیروزی بوده و ۳ مساوی و ۲ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی آاس رم و فیورنتینا، هر تیم ۲ بار به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است. نگته جالب اینکه در آخرین بازی این دو تیم برابر هم، فیورنتینا با نتیجه ۷-۱ آاس رم را در جام حذفی شکست داد.

فوتبال – جام حذفی آلمان؛  وردر برمن – شالکه ۰۴

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان، شالکه که در ۵ بازی اخیر ۴ شکست و تنها ۱ پیروزی داشته، میزبان وردربرمن خواهد بود. وردربرمن در ۵ بازی اخیر ۲ مساوی و ۳ پیروزی پی در پی داشته و در شرایط امادگی مطلوبی به سر می‌برد. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم، ۴ بار وردربرمن به پیروزی رسیده و ۱ بار شالکه برنده بوده است.

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛ رئال مادرید – والنسیا

در جذاب‌ترین مسابقه هفته سی‌ام لا لیگا، رئال مادرید در ورزشگاه مستایا به مصاف والنسیا خواهد رفت. والنسیا در ۵ بازی اخیر بدون شکست بوده و ۳ پیروزی و ۲ مساوی کسب کرده است. رئال مادرید که با بازگشت زیدان ۲ پیروزی پیاپی کسب کرده در ۵ بازی اخیر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بار رئال مادرید به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده و والنسیا ۱ بار برنده بوده است.

والیبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛ لوبه – اسکرا بوخاتوف

در اولین بازی از مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال لیگ قهرمانان اروپا اسکرا بوخاتوف به همراه ستاره ایرانی خود، میلاد عبادی پور، میزبان لوبه ایتالیا خواهد بود. اسکرا بوخاتوف در ۵ بازی اخیر نتایج خوبی کسب نکرده و ۴ شکست و تنها ۱ پیروزی داشته است. در طرف دیگر لوبه در ۱۰ بازی اخیر به پیروزی رسیده و در شرایط آمادگی مطلوبی به سر می‌برد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، اسکرا بوخاتوف ۱ بار به پیروزی رسیده و در ۴ دیدار اخیر لوبه موفق به شکست رقیب لهستانی شده است.

والیبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛ زنیت کازان – پروجا

در دیگر دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی والیبال لیگ قهرمانان اروپا، پروجا ایتالیا میزبان زنیت کازان روسیه خواهد بود. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه؛ ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۲ رویارویی قبلی این دو تیم، پروجا موفق شده زنیت کازان را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *