صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی۲۸ اسفند در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی۲۸ اسفند در سایت بتکارت

4 2 1

پیش بینی مسابقات ورزشی

اسنوکر – Tour Championship؛مارک سلبی – نیل رابرتسون

مارک سلبی نفر اول اسنوکر جهان در مرحله یک چهارم نهایی تور قهرمانی به مصاف نیل رابرتسون خواهد رفت. نیل رابرتسون در ۵ بازی آخر ۳ شکست و ۲ پیروزی داشته و در رتبه ۸ دنیا قرار دارد. در طرف دیگر نیل رابرتسون در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو اسنوکرباز مطرح، ۴ بار نیل رابرتسون به پیروزی رسیده و مارک سلبی تنها ۱ بار برنده بوده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ زسکا مسکو – آنادولو افس

در حساس‌ترین مسابقه امشب بسکتبال یورولیگ، زسکا مسکو تیم دوم جدول به مصاف آنادولو افس ترکیه خواهد رفت که در رتبه چهارم جدول قرار گرفته است. هر دو تیم در ۵ بازی آخر خود ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم قدرتمند، زسکا مسکو موفق شده آنادولو افس را شکست دهد.

والیبال – لیگ قهرمانان اروپا؛ گدانسک – زنیت کازان

زنیت کازان که در بازی رفت توانست با نتیجه ۳-۲ گدانسک را شکست دهد، در بازی دوم میزبان رقیب لهستانی خواهد بود. زنیت کازان این روزها در اوج آمادگی قرار دارد و در ۹ بازی اخیر به پیروزی رسیده است. گدانسک که برای امیدوار ماندن به صعود از مرحله یک چهارم نهایی نیار به پیروزی در این بازی دارد در ۵ بازی آخر ۴ بار شکست خورده و تنها ۱ بار به پیروزی رسیده است. در ۳ تقابل آخر این دو تیم زنیت کازان موفق به شکست گدانسک شده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای میامی آمریکا ؛ دایانا یاسترمسکا – اکاترینا الکساندرووا

در دور مقدماتی و مرحله یک شصت و چهارم نهایی مسابقات تنیس دبلیوتی‌ای میامی آمریکا، اکاترینا الکساندرووا نفر شماره ۵۷ دنیا به مصاف دایانا یاسترمسکا تنیسور شماره ۳۷ جهان خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۵ بازی آخر ۳ بار به پیروزی رسیدند و ۲ بار شکست خورده‌اند. در ۳ رویارویی قبلی این دو تنیسور، دایانا یاسترمسکا ۲ بار به پیروزی رسیده و اکاترینا الکساندرووا ۱ بار برنده بوده است.

بسکتبال – یوروکاپ اروپا؛ اونیکس کازان – والنسیا

والنسیا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال یوروکاپ اروپا، میزبان اونیکس کازان روسیه خواهد بود. والنسیا در ۵ مسابقه آخر ۴ بار برنده بوده و در ۱ بازی شکست خورده است. اونیکس کازان نیز در ۵ بازی اخیر خود ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ مسابقه قبلی این دو تیم برابر یکدیگر، ۲ بار والنسیا برنده شده و ۳ بار اونیکس کازان موفق به کسب پیروزی شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی یورو 2020

پیش بینی یورو 2020 | Euro 2020

پیش نمایش مسابقات یورو 2020 آمار یورو 2020 پیش بینی فرانسه در برابر آلمان پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.